Nasze wodne oazy ciszy, samotności....

/ 52 odpowiedzi / 20 zdjęć

Witajcie koledzy . Pochwalmy się wodami które darzymy sentymentem i zawsze chętnie nad nie uciekamy , wracamy spragnieni CISZY , SPOKOJU i chwili SAMOTNOŚCI . Tak to ONE obdarzają nas swym urokiem , a woda pełna niespodzianek , prawda.? Jeśli można dodajcie także foto , uatrakcyjni to ten wątek . Podaję równocześnie swoje miejsce relaksu dla duszy i nie tylko .... Jest to staw " Linowy " w Januszkowicach , a moje miejsce od strony pól . Pełna harmonia , natury , duszy i ciała .

Pozdrawiam. 

konik777

witam
moja najlepszą miejscówką jest Kanał Azotowy prawdziwy raj dla spławikowców zagadkowy ( nie raz się zdziwiłem i zrywałem zestawy ale to taka woda ) rybny cisza i spokój dookoła  pozdrawiam (2011/09/02 17:03)

adler

Witaj Darku .

Zapytam , czy masz na myśli kanał Blachownia w Kędzierzynie ? Tak zwane " brzózki " ? Za śluzą na kanale Gliwickim w K.K na prawo ?  Tak to dobry cichy , rybny zakątek . Prawda .  

(2011/09/04 12:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

konik777

chyba tak rozwidlenie koło wyspy ślepa odnoga. barki widać jak znikają za tą wyspą fajnie zdziwko łapłem jak byłem tam pierwszy raz bo tej wyspy wcale nie widziałem tak się zlewa z otoczeniem. rybki to takie sobie pływaj i łapie się bez żadnego wysiłku jest naprawdę super (2011/09/20 16:54)

użytkownik54091

Jako nowy w tej grupie witam wszystkich.Mieszkam w Suchej Psinie.Na ryby jeżdżę do Zawieszyc i na "Kamienie" do Nowej Cerekwi. Zapraszam do mojego pokoiku i wspólnej naprawy sprzętu. Pozdrawiam wszystkich Bogdan (2011/11/05 06:51)

kolocarp

Witam-linowy akwen kiedyś naprawdę piękny ale ostatnio coraz bardziej cuchnaca woda pisałem już kiedyś na temat tej wspaniałej wody ale życie posiada całkiem inne realia na ktore nie mamy my wpływu-możemy tylko czasami pomażyc o pierwotnosci ...no cóż do zobaczenia na linowym. (2011/11/20 17:08)

pineza

witam wszystkich z opolskiego jestem na tym forum nowy .bardzo malowniczy odcinek odry jest niedaleko miejscowosci golczowice totalna dzicz mało wedkarzy bo dojazd ciezki mozna sie tam wyluzowac. pozdrawiam (2013/01/20 14:28)

adler

Serwus Krzychu.

Proszę napisz gdzie to jest. Lubię właśnie takie miejsca szczególnie nad naszą piękną Odrą . Może to całkiem niedaleko mnie? 

Pozdrawiam Krzysztof.

(2013/01/20 22:35)

Iras1975

Witam, mam takie bajorko w lesie nad które wracam co roku, nie ma tam ryb, chodzę tylko po to, żeby się oderwać od codzienności. W ubiegłym roku zabrałem tam syna i jego kolegę, niestety zbyt długo nie zachwycali się urokiem tego miejsca. :):)
(2013/01/21 11:16)