Nasze nocne zasiadki

/ 6 odpowiedzi
Witam Kolegów po kiju z naszego koła nr.24.Mam na imię Jacek jestem zamiłowanym wędkarzem i od pewnego czasu wędkuję na Przerii bardzo polubiłem ten przepiękny zbiornik i poświęcam mu jak najwięcej czasu o ile go mam.Koledzy powiedzcie mi proszę jak się zapatrujecie na ustalenia zakazujące połowów w nocy? Mnie to osobiście bardzo zmartwiło gdyż osiągnięcie tam dobrych wyników jest nie lada wyczynem a przy zakazie w nocy graniczy z cudem za to wszelakiej ryby nie brakuje lecz mało kto ją tam łowi.Przy okazji pozdrawiam wszystkich ze związku  życzę najlepszego w Nowym Roku i jak najlepszych wyników.
kamiloss86


Ja bardzo rzadko tam jeździłem zawsze na dzień ale wiem że weędkowali tam w nocy.Od kiedy wprowadzili tam zakaz nocnego wędkowania??? (2010/01/11 17:03)

szczupak100281


Jednak będzie można łowić w nocy chcieli tak zrobić ale Prezes się zprzeciwił i ustąpili a wogóle gdzie wędkujesz? (2010/01/20 19:34)

kamiloss86


Ja najczęściej wędkuje na wiśle piotrowice szczytniki zawichost.a Ty gdzie jeżdzisz?? (2010/02/03 16:23)

damiannn


Ladnego pstraga na topiolkach zlowiles pzdr d fraczek. (2012/01/11 12:36)

Inferno66


Co to za gruby koles ktory wozi sie srebnym Renault Scenic na TOP??Czesto widuje go na Przeri i czesto podnosi mi jak i innym kolegom cisnienie swoim chamskim zachowaniem wobec innych wedkarzy....kiedys ktos mu obije ta gruba buraczana morde.Troche kultury smierdzacy wieprzu a jak nie to zawijaj swoja capiącą dupe to obory choc nawet na to nie zaslugujesz;) (2012/07/01 10:24)