Nasze Logo

/ 19 odpowiedzi
No i mamy kolejny problemik a mianowicie winietę niedługo będziemy mieli ale jak mi wiadomo nie mamy własnego loga koła a to podstawa. I tu zaczynają się schody by takie logo zrobić trzeba mieć jakąś wiedzę na temat tworzenia grafik.Więc wielka prośba może znacie kogoś kto by dla nas takie logo stworzył?.Sam też spróbuję coś wymyślić zobaczymy co z tego wyjdzie. Pietro prośba może spytaj syna bo widzę po winiecie że jakieś pojęcie o tym ma a Logo koła to już coś.
u?ytkownik4286


No dobra tylko daj mi jakieś wytyczne a będziemy mieli najlepsze logo w portalu ,młody pisze w html ma obstukany photo schop i takie tam .Sam tworzy strony internetowe tylko czasu mu brakuje :-))) (2009/02/08 11:21)

detektyw11


To świetnie w takim razie ma wolną rękę niech robi co przyjdzie mu do głowy zobaczymy co wykombinuje. Prawdopodobnie pod tym logiem będzie musiał podpisać się zarząd w końcu będzie reprezentowało nasze koło więc to bardzo ważne by było najlepsze. Ja też spróbuje coś stworzyć i oczywiście inni jak najbardziej też mogą pokombinować a przynajmniej pisać jak takie logo według nich powinno wyglądać wszelkie propozycje mile widziane:) (2009/02/08 16:09)

u?ytkownik4286


Musisz jednak przekazać mi kilka wskazówek ,no wiesz rozmiar itd .. (2009/02/08 16:32)

detektyw11


Wielkość końcowa loga powinna być 90x90 Pikseli ale najlepiej by wersja robocza była dużo większa wiadomo np. gdyby kiedyś trzeba było wstawić je na jaką ulotkę lub plakat to nie może być o takich małych rozmiarach bo jakość strasznie się pogorszy a z dużego formatu przerobić logo na potrzeby www nie będzie żadnego problemu. No i pamiętajmy o prawach autorskich na niektóre znaki bo szkoda by było się napracować a później ktoś powie że nie możemy tego używać bo bardzo przypomina jakieś inne logo ale tym zajmiemy się na końcu. W razie pytań jestem do dyspozycji. (2009/02/08 16:57)

u?ytkownik4286


Co się dzieje ??? chyba Ci kolego kablówkę wyłączyli :-)))) (2009/02/09 22:04)

detektyw11


Nie Po prostu ktoś musi na nią zarobić niestety :)) no cóż takie życie a pytanie pietro nie masz może jakiś ciekawych zięć z naszego koła bo galerię chciałem zrobić na czwartek krzysiek obiecał dostarczyć jakieś zdjęcia ale może też jesteś w posiadaniu czegoś ciekawego? Pozdrawiam (2009/02/10 21:55)

u?ytkownik4286


Siema detektyw ...czekałem na ciebie trzy dni wysłałem ci propozycje loga ..................................nie zauważyłeś twoja sprawa ...słaby wzrok itd.. nie będę z tobą współpracował ponieważ dostałem propozycję z innego portalu zawijaj krzysia i dawajcie sobie rodzinne fotki dla mnie to już koniec ............... mój nr tel 603210899 jeśli chcesz to robić dla ludzi to zdzwoń jak dla kolegów z koła za srebrną odznakę ........to dawajcie rade sami (2009/02/11 21:22)

rysiek38


pietro prosze cie odpusc - niewiem o co sie pozarliscie ale zawsze jest szansa sie dogadac.tego wam szczerze zycze!!! (2009/02/11 21:51)

detektyw11


Pietro szkoda! niestety w tym tygodniu pracuję do późna i o to nie możesz mieć do mnie pretensji a twoje loga widziałem i na prawdę były niezłe zobacz na swoją pocztę e-mail wczoraj wysłałem ci wiadomość że podobało mi się to co zrobiłeś no ale cóż to twoja decyzja (2009/02/11 21:54)

u?ytkownik4286


Stary co to za praca ??? która pochłania Ci calutki dzionek chyba tusk nie masz na nazwisko reszta ma lżej ............... (2009/02/11 22:26)

detektyw11


Wiem że mnie od samego początku nie trawisz i nie mam do ciebie o to pretensji widocznie masz swoje powody i ja je szanuję a co do mojej pracy to się strasznie mylisz tak się składa że mam mieszkanko na kredyt i to duży!! a zapier...am po czternaście godzin dziennie żeby te cholerne franki spłacać jedyna moja rozrywka po pracy to ta stronka i myślałem że znalazłem człowieka który pomoże mi ją stworzyć widocznie się myliłem trudno powiem szczerze źle osądzasz ludzi w końcu nawet mnie nie znasz:(( (2009/02/11 22:57)

u?ytkownik4286


Kur..a jaki problem się poznać ????????????? w weeekend jedziemy z ekipą na Mietków weź cztery piwa i dawaj z nami (2009/02/11 23:01)

u?ytkownik4286


Ja swoje już spłaciłem nikt mi nic nie dał za darmo ..... jak tobie nie przejmuj się niczym jak nie masz na benzynę to Cię zawieziemy ...wszyscy Świdniczanie jeden kolega z Wałbrzycha chyba ,że pękasz??? (2009/02/11 23:04)

u?ytkownik4286


No musimy się kiedyś wreszcie spotkać .................... (2009/02/11 23:08)

detektyw11


no i jestem za tyle że w sobotę muszę iść do roboty ale piątek po południu mam wolne jeśli nie masz nic przeciwko możemy się zgadać na jakiś browar w którejś z naszych knajp?? (2009/02/11 23:16)

u?ytkownik4286


No i to mi się podoba wreszcie zaczynasz mówić jak człowiek ............pozdro (2009/02/11 23:23)

u?ytkownik4286


Mój młody przebiera nogami żeby stworzyć jakieś logo ale musimy mieć jakieś wskazówki na ten temat .......... klimat okoniowy czy np.linowy tu już muszą się kumple wypowiedzieć ... mamy szansę na najlepszą stronę koła tylko nie rób takich przerw a jak już to nie uprzedzaj (2009/02/11 23:26)

detektyw11


Powiem tak Najpierw bro.. a później będziemy się zastanawiać nad resztą (2009/02/11 23:40)