Zaloguj się do konta

Nasze koło umiera !

utworzono: 2013/06/27 18:32
pretorian297

No dobra tytuł dość z pod ciemnej gwiazdy , ale sobie pomyślałem ze może zaczniemy ozywiać ten profil Energetyka , cokolwiek gdzie ktoś był na jakim zbiorniku co złowił nie ważne Co poprostu Koledzy po kiju piszcie cokolwiek .
Zaglądam co jakiś czas i nic Tutaj się nie dzieje Co!!!!!!!  ryby wam nie biorą ?????????
Ruszmy Tą kobyłe , dalej w końcu pewnie nie jeden raz się mijamy na Osiedlu a w końcu jesteśmy w tym samym kole Wedkarskim.

[2013-06-27 18:32]

pretorian297

Ah zapomniałem dodać , mam pewien pomysł , wiadomo nie każdy musi posiadać Auto , ale mozemy sie dogadać .........
Może ktoś zna jakiś ciekawy Zbiornik chciałby zebrać ekipe , wiadomo zbiórka na Bene i można jechać ......
Co o tym myślicie , ??????? [2013-06-27 18:57]

MASTINO

To chyba miało iść na stronę kolegi koła, co? [2013-06-27 19:04]

kamil11269

Jak miało iść to za niedługo, któryś admin przeniesie. Ja jak klikam, że musi iść na stronę koła to trzeba zaczekać, aż admin przeniesie. Nie wiem dlaczego tak jest.
[2013-06-28 13:07]

kuba31-12

jestem za zwiększeniem aktywności naszego koła na stronie :D mam do was pytanie :D chcę wybrać się na starą żwirkę do Annowa, na  te miejsca naprzeciwko plaży. wiecie może jaka jest tam głębokość ? bo jak byłem w zeszłym roku na pickerka nie miałem ani brania . z Góry dzięki za odpowiedz [2013-07-07 11:39]

mijon

a czy może jest jakiś zbiornik którym się nasze koło zajmuje ?  [2014-02-25 19:17]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia