Zaloguj się do konta

Nasza grupa- obstawiamy wyniki

utworzono: 2012/05/29 12:16

Polska-Czechy 2-1. Po wczorajszym meczu uwierzyłem w naszą drużynę.Jak zagrają pierwszą połowę jak z grekami a drugą jak z ruskimi mamy ćwierćfinał. [2012-06-13 10:22]

Nie popadajmy w samozachwyt...!Bo Pepiki tylko na to czekają.
[2012-06-13 10:27]

Jack14

No ja już nie obstawiam bo myślałem, że ruskie nam dokopią, a tu proszę miła niespodzianka.

Jeszcze te stwierdzenia w tv i gazetach "zwycięski remis" oby z "pepiczkami" było naprawdę zwycięstwo.

Pozdrawiam.

[2012-06-14 16:25]

lynx

gdy patrze co robi Rosja z Czechami to strach jutro oglądać.
Polska-Rosja 0-3

Masz racje Zaraz idę się powiesić k.... mać.

Całe szczęście, że grali lepiej niz w II połowie z Grecją bo mogłem darować sobie życie. UHH.
[2012-06-14 22:55]

zbynio5o

" Zatkało kakao " co niektórych sceptyków :)))  Więcej wiary Panowie, bierzcie przykłd z kibiców Irlandii  a życie będzie łatwiejsze :)

Z Czechami musimy wygrać i nie widze innej alternatywy. Może 2:1 ? Pożyjemy zobaczymy :)))

[2012-06-15 11:44]

Bernard51

bierzcie przykłd z kibiców Irlandii  a życie będzie łatwiejsze :)

NIczym my slowianie dojdziemy do takiej kultury wspólzycia miedzy ludzmi jak swiat wyspiarzy toduzowody w Wisle i Woldze Horwacji (gdzie fani 2 klubów biolo sie w polsce)ale knedliczki maja juz kulture Pruska nikt szabelka nie wywija .
Zauważyles ze przegrali i nikt szubienicy sie nie domagal dla trenera i zawodników swietnie sie bawili  nie do pomyslenia u nas "polaczków" Kozaczkow 38 mil jest trenerów ja bym stanąl lepiej bym zagral jak ten glupi XXX  kto go do kadry wzial ja sie musze wstydzic za niego(o dziwo nie potrafimy sie wstydzic nigdy za siebie--nie dopuszczalne)ITD ITP nie wiem dlaczego nie potrafimy byc TYLKO SOBA I NIC WIECEJ??????.  przeciez to nie jest takie trudne? a moze aż za trudne
[2012-06-15 13:18]

danon1973

Macie rację Koledzy :) Bierzmy przykład z Irlandczyków. Jak wczoraj po meczu Hiszpania - Irladnia, pokazywali trybuny to nie chciało mi się wierzyć, że to kibice Irlandcy. Byłem w szoku, ale bardzo przyjemnym szoku. To są prawdziwi kibice :).
Muszę powiedzieć, że po tym wszystkim bardzo polubiłem Irlandię i Irlandczyków i chociaż do pracy się tam nie wybieram, to pewnie kiedyś pojadę w odwiedziny :).
Szkoda, że Polacy nie potrafią tak się cieszyć i tak kibicować. Szkoda, że tak poważnie do wszystkiego podchodzimy.
Może kiedyś to się zmieni... bo w końcu "Polacy nic się nie stało"... opiera się na podobnym modelu kibicowania, szkoda tylko, że jak na razie są to głównie słowa, ale może kiedyś psychika nasza też ulegnie zmianie :).
[2012-06-15 19:09]

fishtrace


Jezeli chodzi o irlandczykow to swieta prawda, oni naprawde umieja kibicowac i bawic sie na meczach, nie ma bijatyk ani nawet wyzwisk do kibicow przeciwnej druzyny, po meczach wszyscy razem bawia sie w pabach, bez najmniejszego strachu mozna zabrac dzieciaki na mecz, kiedys moj znajomy irlandczyk powiedzial mi zebym szedl z nimi na mecz, to mu grzecznie mowie ze za bardzo sportem sie nie interesuje a on mi na to ze nie chodzi nawet o mecz tylko o atmosfere jaka tam panuje i dobra zabawe, polska pod tym wzgledem jest w czrnej d...e, a szkoda bo mecze pilki noznej powinny byc rozrywka dla calej rodziny.
Polska-Czechy   2:1 [2012-06-15 19:26]

wiechu76

Kultura kibicowania Irlandczyków--epoka do przodu od reszty.Szacunek i respekt!

Polska-Czechy 3-2
[2012-06-15 20:27]

zbynio5o

Bardzo dojrzałe komentarze Panowie, tak trzymać !   :))) [2012-06-15 22:54]

lynx

Macie rację Koledzy :) Bierzmy przykład z Irlandczyków. Jak wczoraj po meczu Hiszpania - Irladnia, pokazywali trybuny to nie chciało mi się wierzyć, że to kibice Irlandcy. Byłem w szoku, ale bardzo przyjemnym szoku. To są prawdziwi kibice :).
Muszę powiedzieć, że po tym wszystkim bardzo polubiłem Irlandię i Irlandczyków i chociaż do pracy się tam nie wybieram, to pewnie kiedyś pojadę w odwiedziny :).
Szkoda, że Polacy nie potrafią tak się cieszyć i tak kibicować. Szkoda, że tak poważnie do wszystkiego podchodzimy.
Może kiedyś to się zmieni... bo w końcu "Polacy nic się nie stało"... opiera się na podobnym modelu kibicowania, szkoda tylko, że jak na razie są to głównie słowa, ale może kiedyś psychika nasza też ulegnie zmianie :).

Danon, podobnie to widziałem.
Ja też do pracy się nie wybieram ale może pojadę w odwiedziny.
A może by tak razem i z wedkami.
[2012-06-16 00:02]

Jestem nie pocieszony,ale i zadowolony.  [2012-06-17 11:16]

perwer



Jakiś sponsor respiratory powinien zafundować tej reprezentacji ,żeby w przerwie pooddychać dobrze mogli...
[2012-06-17 12:39]

bluehornet

Tak - a specom sztabu trenerskiego odpowiedzialnym za przygotowanie kondycyjne terapię elektrowstrząsami ...
[2012-06-17 13:35]

Jack14

" Zatkało kakao " co niektórych sceptyków :)))  Więcej wiary Panowie, bierzcie przykłd z kibiców Irlandii  a życie będzie łatwiejsze :)

Z Czechami musimy wygrać i nie widze innej alternatywy. Może 2:1 ? Pożyjemy zobaczymy :)))



I zobaczyliśmy (jak tam teraz twoje "kakao") :-)

Ja byłem i jestem zawiedziony grą polaków :-(((

Zresztą dobrze, że graliśmy z "pepiczkami" bo z Holandią to strach pomyśleć jaki był by wynik.

Pozostało tylko kibicowanie innym (ulubionym).

[2012-06-21 17:19]

zbynio5o

Widzisz Jacek, ja kibicuje Swoim. Ty zapewne niemcom, bo tak najprościej, bez ryzyka na boczku asekuracyjnie.  Taka między nami różnica :)    Szkoda słów.

Ps. Oczywiście że pzostał smutek ale nie długo znów "Do boju Polsko" !!!

[2012-06-21 18:35]

Bernard51

Swiat idzie do przodu dzis spotkanie  Portugalia-Czechy
Serce za knedliczkami ale rozsadek pewno Portugalia
[2012-06-21 18:37]

Jack14

Powinna wygrać Portugalia ale stawiam na Czechów.

A co mi tam:-)

[2012-06-21 18:51]

Piotr 100574

ja życzę Czechom wygranej :))))a jutro Grekom
[2012-06-21 19:42]

paweldab

Portugalia raczej nie powinna mieć problemów z Czechami, ale może być niespodzianka i to nie pierwsza :)stawiam 2-0 Portugalia.
Pozdrawiam. [2012-06-21 20:31]

Bernard51

Wczoraj bylo bez niezpodzianki faworyt wygral,druzyna Niemiecka to jak walec drogowy
co na drodze rozgniata. Ale brawo dla Greków dwie bramki strzlili ,nie sprzedali skóry tak latwo
[2012-06-23 05:58]

JOPEK1971

Po tych meczach widac jak słaba była grupa w której grali Polacy. [2012-06-23 16:28]

perwer

Po tych meczach widac jak słaba była grupa w której grali Polacy.




To już było widac przed meczami .Najbardziej widać na jakim my jesteśmy dnie.
Jednak teraz widze że większość piłkarzy zamiast meczami ,bardziej zainteresowana była wejściówkami na mecze dla ich rodzin i wysokością premi.Teraz sie okazuje że indywidualne wczasy dla piłkarzy i ich rodzin za grubą kasiure to za mało i mają większe wymagania niż Ronaldo.
Brak pomysłu na gre,brak kondycji,brak dania szansy innym lepszym zawodnikom i mega rozpuszczenie zawodników przed zawodami ,doprowadziło do nurkowania przy dnie .Wypłynąć na powierzchnie tylo pomógł by dobry selekcjoner ,który nie boi sie pseudo gwiazd i umie patrzeć obiektywnie.Jednak boje sie że znowu wybiorą pupilka PZPNu ,który będzie pod ich laciem i o wyjściu z grupy można zapomnieć.
[2012-06-25 12:12]

danon1973

Macie rację Koledzy :) Bierzmy przykład z Irlandczyków. Jak wczoraj po meczu Hiszpania - Irladnia, pokazywali trybuny to nie chciało mi się wierzyć, że to kibice Irlandcy. Byłem w szoku, ale bardzo przyjemnym szoku. To są prawdziwi kibice :).
Muszę powiedzieć, że po tym wszystkim bardzo polubiłem Irlandię i Irlandczyków i chociaż do pracy się tam nie wybieram, to pewnie kiedyś pojadę w odwiedziny :).
Szkoda, że Polacy nie potrafią tak się cieszyć i tak kibicować. Szkoda, że tak poważnie do wszystkiego podchodzimy.
Może kiedyś to się zmieni... bo w końcu "Polacy nic się nie stało"... opiera się na podobnym modelu kibicowania, szkoda tylko, że jak na razie są to głównie słowa, ale może kiedyś psychika nasza też ulegnie zmianie :).

Danon, podobnie to widziałem.
Ja też do pracy się nie wybieram ale może pojadę w odwiedziny.
A może by tak razem i z wedkami.

O pomysl dobry!!! :) tylko, że ja kompletnie nie ma pojęcia o łowieniu za granicą... jak załatwia się sprawy pozwoleń itd :)
Łowiłeś już tam kiedyś?

[2012-06-28 10:21]

Bernard51

Dzis Niemcy kontra Wlosi,  wczoraj uslyszalem po meczu przedwczesny final, no zobaczmy dzis  moze ten sam znawca futbolu powie to samo (Zimoch)
A ja stawialem i stawiam na Wlochy_Hiszpania- final
[2012-06-28 10:51]