Zaloguj się do konta

Narew w Jachrance

utworzono: 2012/08/25 13:46
Lech1986

Witam,

czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat Narwi w okolicy Jachranki? W przyszłym tygodniu jadę tam na szkolenie i zastanawiam się nad tym czy warto wziąć ze sobą spinning;)

Pozdrawiam
[2012-08-25 13:46]

kaczor-piotr

Jak najbardziej, tam jest wiele fajnych miejsc do spiningowania. Odwiedź ośrodek Kolejarz i tam są fajne dołki po pogłębiarce. [2012-08-25 13:21]

Lech1986

Chodzi o odcinek Narwi na wysokości tego ośrodka, tak? Przy hotelu Windsor i przy Warszawiance.
Łowiłeś tam? Jakieś sugestie odnośnie przynęt? Na co tam można się nastawić?
[2012-08-25 18:25]

kaczor-piotr

Tak, to są te rejony. Pare razy byłem w kolejarzu na betonach na grunt. Jeśli chodzi o spiningowanie to raczej z łódki. W Jachrance mieszka mój kolega z pracy i z nim pływałem. Z regóły łowię na obrotówki Mepps Aglia Long - 3, 4 (różne kolory), woblerki małe i średnie rapali i salmo. Moje zdjęcie z avatara jest z okoniem z tamtych rejonów.

[2012-08-26 09:34]

Lech1986

Łódki raczej nie będę używał, ale z brzegu trochę porzucam. Dzięki za info.
Pozdrawiam.
[2012-08-26 16:09]

roobcio

Witam. Na majówkę w tym roku jedziemy z rodziną do Jachranki. Jeden dzień poświęcę na wędkowanie. Ponieważ nie mam czasu na rozeznanie się na miejscu, może ktoś podpowie czy warto porzucać tam z brzegu za szczupakiem? A może lepiej na białoryb się nastawić? Wszelkie info mile widziane. [2019-03-24 16:02]

Julian

Byłem tam na szkoleniach wielokrotnie ale jak znam życie i szkolenia to Ty raczej sobie tam ( przynajmniej spokojnie ) nie połowisz. Jeżeli weszła mapa to może Ci się przyda.
Ps. A łódkę to raczej wybij sobie z głowy . Osoba odpowiedzialna za całe szkolenie raczej na to nie pozwoli. Mimo wszystko powodzenia życzę -chodż z góry wiem jak to będzie wyglądać. [2019-03-25 07:21]

Julian

Byłem tam na szkoleniach wielokrotnie ale jak znam życie i szkolenia to Ty raczej sobie tam ( przynajmniej spokojnie ) nie połowisz. Jeżeli weszła mapa to może Ci się przyda.Â
Ps. A łódkę to raczej wybij sobie z głowy . Osoba odpowiedzialna za całe szkolenie raczej na to nie pozwoli. Mimo wszystko powodzenia życzę -chodż z góry wiem jak to będzie wyglądać. [2019-03-25 07:25]

roobcio

Julian. Źle mnie zrozumiałeś, nie jadę na szkolenie tylko z rodziną na majówkę. Jeśli chcesz podesłać jakąś mapkę to podeślij mi na maila: robertlirka@wp.pl
Dzięki za odzew
[2019-03-25 10:11]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia