NAREW oraz ZALEW ZEGRZYŃSKI-Wasze zdanie o nich.

/ 3 odpowiedzi
Witam! Narew oraz Zalew Zegrzyński to dwa największe łowiska rybne mojego regionu - bynajmniej ja tak uważam. Jeśli ktoś również podziela moje zdanie - niech się wypowie na forum - jakie techniki wędkowania stosuje - jakie na rzece, a jakie na zalewie zegrzyńskim, oraz co udało mu się do tej pory złowić największego na tych dwóch zbiornikach wodnych. Więc czekam na wpisy i wspólne rozwinięcie wątku!
smaczny1

Witam
W dniach 27-29 maja wybieram sie ze szwagrami na rybki metoda gruntowa. Mam do Ciebie takie pytanko. Gdzie byś polecił wypad na rybki zalew zegrzyński lub okolice. Chodzi mi o takie miejsce aby można było dojechać samochodem rozbić namiot i połowić troche leszczy. Pozdrawiam i z góry dziekuje (2011/05/17 13:56)

Elwuo

Witam! Pytanie nie było do mnie ale mogę podpowiedzieć gdzie ewentualnie mógłbyś połapać troszkę leszczy i nie tylko ;) Zeby dojechać do tego miejsca musisz przejechać przez chotomów nastepnie dąbrowę chotomowską, potem masz na wprost "stajnie klucz" sikory.. przejezdzasz przeznie, dojezdzasz do wału (w razie problemow popytaj miejscowych napewno będą wiedzieli) gdy już wiedziesz na ten wał jedziesz nim z 1-2 km (fatalna droga) zresztą jak chyba wszędzie, zobaczysz pierwszy przejazd przez wał przezezdzajac nim i jadąc wyjeżdżoną drogą dojedziesz do fajnej odnogi Narwi (łączy sie z Narwią) po zimie kiedy wody sa wysoko. Można rozbić namiot i posiedzieć polecam. Jadąc 2-3 km wałem dojedziesz do drugiego przejazdu przez wał. Jadąc równiez wyjezdzona scieżką dojedziesz do głównej Narwi sa tam naprawdę fajne miejscówki jednak jest tam bardzo duzy nurt i duzo zaczepów, ja używam tam koszyka 150g a i tak znosi.Jeżeli znacie jakieś fajne miejscówki na spinning na zalewie prosze o opisanie. Pozdrawiam

(2011/05/17 17:57)

Elwuo

Witam! Narew oraz Zalew Zegrzyński to dwa największe łowiska rybne mojego regionu - bynajmniej ja tak uważam. Jeśli ktoś również podziela moje zdanie - niech się wypowie na forum - jakie techniki wędkowania stosuje - jakie na rzece, a jakie na zalewie zegrzyńskim, oraz co udało mu się do tej pory złowić największego na tych dwóch zbiornikach wodnych. Więc czekam na wpisy i wspólne rozwinięcie wątku!
Na Zalewie Zegrzyńskim nie łapałem za dużo ale zato miłem przyjemność spinningowania na małym oczu tam przy zjezdzie z mostu rezultat kilka szczupaków okonie.. małe bo małe ale frajda była najwiekszy prawie 50cm (szczupak) ale pamietajmy "idziemy na ryby a nie po ryby" Na Narwi łpałem na grunt kilka leszczy, krompi niezbyt duze. (2011/05/17 18:09)