Zaloguj się do konta

Narada szkoleniowa ichtiologów PZW

utworzono: 2017/07/26 17:53
Artur z Ketrzyna

W swojej poczcie znalazłem cośik takiego:
Narada szkoleniowa ichtiologów PZW
Aktualności | 2017-06-22 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

wchodzę a tam "brak wiadomości"

Czy ktosik coś wie na ten temat?
Bo dość ciekawe :-D [2017-07-26 17:53]

Jędrula

Jak to są ichtiolodzy z IRŚ, to chętnie posłuchałbym tych wywodów na temat technik rybackich, wydajności z hektara, o tym jak rybactwo i siaty są zdrowe dla naszych wód, o operatach z dupy albo raczej rodem z komuny. I to wszystko za nasze pieniądze i na wodach Polskiego Związku Wędkarskiego! [2017-07-26 18:02]

Artur z Ketrzyna

Właśnie pewnie dlatego znikło to ze strony PZW.
:-(

Pamiętajmy że prawda leży zawsze po środku. A to czy jakieś narzędzie. Wędka/siata czyni szkody zależy od tego kto tym się posługuje i jakie ma intencje. ;-) [2017-07-26 19:30]

osa12

Większość wód jak je nazywasz "wodami Polskiego Związku Wędkarskiego" to wody publiczne  w obwodach rybackich należące do całego narodu polskiego, a PZW jest tam tylko uprawnionym do rybactwa i może to rybactwo uprawiać współdziałając z obywatelami uprawiającymi Amatorski Połów Ryb.
Aby uprawiać to rybactwo PZW musi wypełniać zapisy umowy z RZGW.
  [2017-07-27 08:02]

halski021

Artur - nie czytasz informacji na bieżąco . Ta informacja na stronie ZG PZW była przez jakiś czas i zdjęto ją zapewne jako już przestarzałą . Na szkolenie byli zaproszeni ichtiolodzy z Okręgów PZW . Zjawili się z dwudziestu kilku , w tym dwóch z mojego Okręgu . Nie bardzo wiem , dlaczego nie ze wszystkich(widocznie uważają , że są najmądrzejsi) . Były też zdjęcia z zajęć . O czym było szkolenie , nie czytałem , bo mnie to nie interesowało . Nie znam się na tych sprawach , a osobiście  uważam , że ichtiolodzy z mojego Okręgu robią DOBRĄ ROBOTĘ . [2017-07-27 09:28]

Artur z Ketrzyna

Halski, wiele starszych wpisów jest na stronie PZW.
Mój okręg dużo złego zrobił zapuszczając suma do jezior. Dobrze że teraz po moich interwencjach znieśli limit połowu (wymiaru nie mogli dla APR)
Mówisz u ciebie działają. A u mnie sie zwalnia takich kwalifikowanych ludzi :-( Czemu, wiesz dobrze ;-)
Z chęcią bym się z treścią tego artykułu zapoznał, bo jak na razie za niedługo otwieram łowisko. Małe ale od czegoś trzeba zacząć. :-)

Osa. tak są to wody użytkowane przez PZW. Tak samo jak użytkują je osoby fizyczne, tylko w tedy mówi się komercyjne (a ktoś myśli że prywatne łowisko) :-D
  [2017-07-27 16:32]