Zaloguj się do konta

Naprawa pokrowca

utworzono: 2016/05/11 13:48
konger11

Witam, czy znacie może jakąś firmę która specjalizuje się w naprawie / przeróbce sprzętu wędkarskiego typu: torby, pokrowce, itp.?
Dzięki [2016-05-11 13:48]

PijanyAniol

Jak znajdziesz dobrą krawcowa to zapewne bez problemu ogarnie i  taki temat jeśli chodzi oczywiście o rzeczy materiałowe typu zamki doszywanie itp  [2016-05-11 23:32]

konger11

No właśnie będę musiał tak zrobić, tylko że na krawcową to może być za gruby materiał, musze poszukać kogoś z mocniejszą maszyną do szycia.  [2016-05-12 09:35]

DziubsoN

Spróbuj zanieść to do szewca. On powinien dac sobie radę z takim czymś skoro masz gruby materiał [2016-05-12 10:56]

halski021

Torba lub pokrowiec się sypie - znak że trzeba wymienić na nowe . [2016-05-12 11:18]

ryukon1975

Biorąc pod uwagę cenę jaką wystawi za usługę specjalista typu szewc to naprawdę warto się przyjrzeć rzeczy którą chcemy oddać do naprawy i zastanowić nad celowością takiej decyzji. Zakup nowej rzeczy może być lepszym i niekoniecznie droższm rozwiązaniem. [2016-05-12 11:31]

konger11

To tylko zamek, więc raczej jego wymiana nie przewyższy wartości 250zł pokrowca :) [2016-05-12 12:22]

aldente

Ja pierdziu...nitki chyba złotem powlekane??  No dobra...szewc powinien spokojnie dać radę. Jeśli nie, to musisz pojechać do pana co szyje żagle i torby z płótna żaglowego. [2016-05-12 12:34]

ryukon1975

Właśnie dlatego pisałem że warto sie zastanowić. Skoro to drogi pokrowiec i jest w dobrym stanie to warto ten zamek wymienić. [2016-05-12 12:35]

Artur z Ketrzyna

No właśnie będę musiał tak zrobić, tylko że na krawcową to może być za gruby materiał, musze poszukać kogoś z mocniejszą maszyną do szycia. 

A jak myślisz kto szyje te torby pokrowce?
Krawcowe.

Tak więc jest to jedyny specjalista do naprawy tego.
Napisz co ci się zepsuło, może sam o naprawisz domowym sposobem.
Np, samemu można wymienić maszynkę w zamku itd.
Może jakie foto co tam Ci się zepsuło? [2016-05-12 21:58]

wojcieszyc

Kaletnik [2016-05-13 06:27]

Askan

Ja mam od domu 100m do dobrej krawcowej i tam noszę spodnie do skrócenia lub poszerzenia i pokrowce.Jest mi obojętne ile zapłacę bo takie sprawdzone rzeczy warte są naprawy.Nowy pokrowiec(byle jaki) kosztuje najtaniej 70/80 zł. a za wszycie zamka do starego zapłaciłem 35zł.Jest poręczny,na dwie wędki i mocny a ma ponad 20 lat.Wszyła mi zamek które są w namiotach,super.Ta dziewczyna naprawia też namioty i szyje grube kurtki,płaszcze-nie do oceny FACHOWIEC.Szyje na termin bez przeciągania naprawy.Niektóre rzeczy sam sobie robię,skracanie pasków (nitowanie) oraz drobne rozerwania szyję nicią cholewkarską ręcznie.Poszukaj kogoś w pobliżu,WARTO.Pozdro [2016-05-13 06:57]

konger11

No właśnie będę musiał tak zrobić, tylko że na krawcową to może być za gruby materiał, musze poszukać kogoś z mocniejszą maszyną do szycia. 

Krawcowe.

Może jakie foto co tam Ci się zepsuło?

Dzięki, ale już oddałem go do kogoś kto nazywa się rymarz :D Nie wiem o co biega, ale mówi, że ogarnie temat :) [2016-05-13 07:29]

Askan

Krawcowe.

Może jakie foto co tam Ci się zepsuło?

Dzięki, ale już oddałem go do kogoś kto nazywa się rymarz :D Nie wiem o co biega, ale mówi, że ogarnie temat :)   Rymarz to bardzo piękny stary zawód i UMIEJĘTNOŚĆ.Produkuje uprzęż,siodła i inne skórzane wyposażenie.Trafiłeś dobrze bo to ludzie z pomysłem i bardzo dokładni --Czesiek.Pozdro

[2016-05-13 07:44]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia