Naprawa pokrowca

/ 13 odpowiedzi
Witam, czy znacie może jakąś firmę która specjalizuje się w naprawie / przeróbce sprzętu wędkarskiego typu: torby, pokrowce, itp.?
Dzięki
PijanyAniol


Jak znajdziesz dobrą krawcowa to zapewne bez problemu ogarnie i  taki temat jeśli chodzi oczywiście o rzeczy materiałowe typu zamki doszywanie itp  (2016/05/11 23:32)

konger11


No właśnie będę musiał tak zrobić, tylko że na krawcową to może być za gruby materiał, musze poszukać kogoś z mocniejszą maszyną do szycia.  (2016/05/12 09:35)

DziubsoN


Spróbuj zanieść to do szewca. On powinien dac sobie radę z takim czymś skoro masz gruby materiał (2016/05/12 10:56)

halski021


Torba lub pokrowiec się sypie - znak że trzeba wymienić na nowe . (2016/05/12 11:18)

ryukon1975


Biorąc pod uwagę cenę jaką wystawi za usługę specjalista typu szewc to naprawdę warto się przyjrzeć rzeczy którą chcemy oddać do naprawy i zastanowić nad celowością takiej decyzji. Zakup nowej rzeczy może być lepszym i niekoniecznie droższm rozwiązaniem. (2016/05/12 11:31)

konger11


To tylko zamek, więc raczej jego wymiana nie przewyższy wartości 250zł pokrowca :) (2016/05/12 12:22)

aldente


Ja pierdziu...nitki chyba złotem powlekane??  No dobra...szewc powinien spokojnie dać radę. Jeśli nie, to musisz pojechać do pana co szyje żagle i torby z płótna żaglowego. (2016/05/12 12:34)

ryukon1975


Właśnie dlatego pisałem że warto sie zastanowić. Skoro to drogi pokrowiec i jest w dobrym stanie to warto ten zamek wymienić. (2016/05/12 12:35)

Artur z Ketrzyna


No właśnie będę musiał tak zrobić, tylko że na krawcową to może być za gruby materiał, musze poszukać kogoś z mocniejszą maszyną do szycia. 

A jak myślisz kto szyje te torby pokrowce?
Krawcowe.

Tak więc jest to jedyny specjalista do naprawy tego.
Napisz co ci się zepsuło, może sam o naprawisz domowym sposobem.
Np, samemu można wymienić maszynkę w zamku itd.
Może jakie foto co tam Ci się zepsuło? (2016/05/12 21:58)

Askan


Ja mam od domu 100m do dobrej krawcowej i tam noszę spodnie do skrócenia lub poszerzenia i pokrowce.Jest mi obojętne ile zapłacę bo takie sprawdzone rzeczy warte są naprawy.Nowy pokrowiec(byle jaki) kosztuje najtaniej 70/80 zł. a za wszycie zamka do starego zapłaciłem 35zł.Jest poręczny,na dwie wędki i mocny a ma ponad 20 lat.Wszyła mi zamek które są w namiotach,super.Ta dziewczyna naprawia też namioty i szyje grube kurtki,płaszcze-nie do oceny FACHOWIEC.Szyje na termin bez przeciągania naprawy.Niektóre rzeczy sam sobie robię,skracanie pasków (nitowanie) oraz drobne rozerwania szyję nicią cholewkarską ręcznie.Poszukaj kogoś w pobliżu,WARTO.Pozdro (2016/05/13 06:57)

konger11


No właśnie będę musiał tak zrobić, tylko że na krawcową to może być za gruby materiał, musze poszukać kogoś z mocniejszą maszyną do szycia. 

A jak myślisz kto szyje te torby pokrowce?
Krawcowe.

Tak więc jest to jedyny specjalista do naprawy tego.
Napisz co ci się zepsuło, może sam o naprawisz domowym sposobem.
Np, samemu można wymienić maszynkę w zamku itd.
Może jakie foto co tam Ci się zepsuło?

Dzięki, ale już oddałem go do kogoś kto nazywa się rymarz :D Nie wiem o co biega, ale mówi, że ogarnie temat :) (2016/05/13 07:29)

Askan


No właśnie będę musiał tak zrobić, tylko że na krawcową to może być za gruby materiał, musze poszukać kogoś z mocniejszą maszyną do szycia. 

A jak myślisz kto szyje te torby pokrowce?
Krawcowe.

Tak więc jest to jedyny specjalista do naprawy tego.
Napisz co ci się zepsuło, może sam o naprawisz domowym sposobem.
Np, samemu można wymienić maszynkę w zamku itd.
Może jakie foto co tam Ci się zepsuło?

Dzięki, ale już oddałem go do kogoś kto nazywa się rymarz :D Nie wiem o co biega, ale mówi, że ogarnie temat :)   Rymarz to bardzo piękny stary zawód i UMIEJĘTNOŚĆ.Produkuje uprzęż,siodła i inne skórzane wyposażenie.Trafiłeś dobrze bo to ludzie z pomysłem i bardzo dokładni --Czesiek.Pozdro

  (2016/05/13 07:44)