Naprawa bata

/ 1 odpowiedzi
Witam Wszystkich. Mam problem z moim batem. Kupiłem sobie bata około miesiąc temu od razu z przyponem. Zapłaciłem 30 zł. Nie myślałem że to będzie cudo. Chciałem po prostu zobaczyć jak mi się będzie na wędkę bez przelotową łowiło. To była moja pierwsza styczność z Batem , więc się nie znałem na tym jeszcze.. okazało się , że mi się na niego bardzo dobrze łowi ! Tylko , że się szybko zepsuł !! Końcówka na którą zakłada się przypon się rozwaliła kupiłem sobie nową lepszą tylko że ostatnia część bata jest w środku pusta i się nie da tego dobrze zamontować.. Chce żeby mi wytrzymało to do końca sezonu.. Na wiosnę mam zamiar kupić sobie coś porządnego. Macie jakieś pomysły co do Naprawy ? Może dalibyście mi jakieś linki z jakimiś dobrymi końcówkami ? Czy lepiej dać sobie z tym spokój i kupić nowego ? 

użytkownik102837

Podejrzewam że jeśli nie możesz dopasować żadnego łącznika do bata to ostatnia część składu jest złamana w połowie albo okolicy. Dlatego niestety z tym nic nie da rady się zrobić ale możesz dokupić szczytówkę w sklepie wędkarskim za grosze plus do tego łącznik i wszystko będzie ok. Ale niestety będzie cie to kosztować coś powyżej 10zł czyli jednej trzeciej wartości wędki albo i więcej....

Pozdrawiam Boczny Trok (2014/08/11 17:45)