Naprawa wędki w Kujawsko Pomorskim

/ 3 odpowiedzi

  • konto usunięte


Witam!
Chciałem się dowiedzieć gdzie mozna oddać wędkę spinning Jaxon XT PRO 290 5-25g do naprawyt? Próbowałem już w serwisie Jaxona (nie produkują już tych kijków) na allegro.pl i też ciężko znaprawą. chodzi o część szczytową kijka. Ostatnie 3 przelotki _część szytowa złmana iw wodize :( Zncie jakieś firmy w pobliżu Grudziądza lub adresy np. na naprawę przez wysyłkę???
u?ytkownik97673


Kup nową wędkę - niekoniecznie Jaxona. (2011/12/13 11:04)

ryukon1975


Niestety nie znam bo jestem z podkarpackiego.
U mnie takie rzeczy załatwia się przez sklepy wędkarskie.Idę do jakiegokolwiek sklepu w Rzeszowie i zostawiam tam zepsuta wędkę.Sprzedawca utrzymuje stałą współpracę z ludźmi którzy naprawiają sprzęt i po tygodniu odbieram naprawioną.
Idź do jakiegoś sklepu i zapytaj sprzedawcę,on jest w temacie i zna takie "układy" i ludzi którzy są z tym  tematem związani. (2011/12/13 13:26)

JKarp



Witam!
Chciałem się dowiedzieć gdzie mozna oddać wędkę spinning Jaxon XT PRO 290 5-25g do naprawyt? Próbowałem już w serwisie Jaxona (nie produkują już tych kijków) na allegro.pl i też ciężko znaprawą. chodzi o część szczytową kijka. Ostatnie 3 przelotki _część szytowa złmana iw wodize :( Zncie jakieś firmy w pobliżu Grudziądza lub adresy np. na naprawę przez wysyłkę???

CześćIdź do jakiegoś sklepu wędkarskiego. Poproś o naprawę płatną pogwarancyjną. Zostaw wędkę. Weź nr tel do sklepu i po ok tygodniu zapytaj jak się sprawy mają. To nic, że wędka jest nieprodukowana. Serwis powinien dobrać uszkodzoną całą część niekoniecznie z serii XT.Janusz JKarp (2011/12/13 14:44)