Zaloguj się do konta

Naprawa pontonów Wrocław

utworzono: 2013/01/21 21:49
panhenio

Witam, posiadam polski ponton  wojskowy. Ponton ten spuszcza mi powietrze. Próbowałem go kleić , ale to nie jest takie proste jak się wydaje. Szukam jakiejś firmy która by mi go skleiła profesjionalnie. Proszę o pomoc. [2013-01-21 21:49]

Witam, posiadam polski ponton  wojskowy. Ponton ten spuszcza mi powietrze. Próbowałem go kleić , ale to nie jest takie proste jak się wydaje. Szukam jakiejś firmy która by mi go skleiła profesjionalnie. Proszę o pomoc.


czemu nie da rady samemu go skleić ?

[2013-01-22 00:37]

panhenio

Niewiem jakiego kleju użyć. Ten ponton nie jest z PCV, to raczej jakiś materiał z gumą. Gumolep tego nie sklei. Po kilku radach użłem budaprenu , ale nie jestem zadowolony. To jest fajny ponton i chciałbym go porządnie skleić. Planuję dokupić do niego silnik jak wszystko będzie ok. [2013-01-22 15:24]

Niewiem jakiego kleju użyć. Ten ponton nie jest z PCV, to raczej jakiś materiał z gumą. Gumolep tego nie sklei. Po kilku radach użłem budaprenu , ale nie jestem zadowolony. To jest fajny ponton i chciałbym go porządnie skleić. Planuję dokupić do niego silnik jak wszystko będzie ok.


 na allegro są kleje do pontonów , jedź do dobrego wulkanizatora  na pewno Ci doradzi jakiego kleju użyć i podpowie jak skleić  ponton , ja kiedyś skorzystałem z takich podpowiedzi ;)
[2013-01-22 17:28]

arczibald

Witam mam pytanko czy ktoś wie coś na temat łodzi z wrocławia? pytam poniewaz chciałbym kupic łodke 3,80m x 1,50m a nie jestem z wrocka . Chodzi mi o wykonczenie i trwałosc ??  [2013-01-24 21:00]