Naprawa kołowrotka z wolnym biegiem

/ 3 odpowiedzi
czesc mam dwa takie same kolowrotki z wolnym biegiem wiec to bylo tak jeden z nich zle nawijal zylke wiec postanowilem sie zabawic w serwis i go otworzylem po otwarciu nic nie wykrylem i skrecilem go wtedy zobaczylem ze niedziala mi hamulec w szpuli kiedy go krece kreci sie drogi hamulec  z wolnego biegu przy wlaczeniu wolnego czy wylaczeniu jest tak samo(jakas blokadka tam chyba powinna przytrzymac ten trzpien zeby sie nieopkrecal kiedy chce ustawic hamulec w szpuli sam nie wiem) przy otwarciu nic nie zgobilem nic  nie wypadlo wszystko bylo na swoim miejscu wiec postanowilem otworzyc drogi zobaczyc co i jak na wzor no i niech ktos palnie mnie w ten glupi leb ta sama sytuacja :( no i juz dwa do naprawy wywnioskowalem ze cos poszlo nie tak przy otwarciu czy zlozeniu ale wszystko jest na swoim miejsciu wiec jestem w kropce moze ktos z was serwisuje sam takie kolowrotki jesli trzeba bedzie wstawie jakies zdjecia dla zainteresowanych PROSZE HELLP!!!!!:((
u?ytkownik31907


masz nauczke zeby sie nie czepiac kołowrotków samemu:p (2010/06/18 09:20)

u?ytkownik4878


spiningista1988 - kolejna trafna porada:)

A tak na poważnie kolego bolton to najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie oddać te kołowrotki do serwisu. Nie musi odsyłać ich do producenta - chyba że masz gwarancję.

Popytaj w sklepach wędkarskich, może ktos Ci poleci dobrego fachowca.

Dalej kombinując możesz jeszcze bardziej namieszać, a szkoda kolowrotków.

Najprawdopodobniej jakaś zapadka, sprężynka czy blokada wyskoczyła lub źle jest złożona.

Ale tak jak mówię, najlepiej serwis aby nie zepsuć jeszcze bardziej.

Pozdr

(2010/06/18 12:28)

bolton


dzieki wszystkim ale naprawilem juz sam bogu dzieki jeszcze raz dzieki (2010/06/18 14:46)