Namiot wędkarski dwuosobowy. Jaki kupić?

/ 48 odpowiedzi / 10 zdjęć
JKarp


Nie mam działki ;-)
Na fotce to nie rosa a szadź na narzucie.
Nie wiem kogo mam szukać żeby znaleźć fotki .
Namiotu może nie reklamujesz ale firmę już tak ;-)
Decathlon z całym szacunkiem ale to nie moja półka cenowa i jakościowa.
Pytam ile czasu (ile razy ) był nad wodę ten namiot znaczy Twój?
Każdy użytkuje co mu odpowiada ale ja osobiście, żeby dobrze sie wyrazić o takim jak Twój namiocie musiałbym miech go choć 3-4 sezony z częstotliwością użytkowania jak mój. Do tego czasu opinia, że był na deszczu i burzach powiedzmy coś o nim mówi ale ile razy bywa w sezonie rozkładany i na jak długo - to jest ważan informacja. Bo sam rozumiesz - na deszczu może namiot stać każdy. Ważne co w środku się dzieje ;-)
JKarp (2018/03/26 15:20)

swyniu


Ok normalnie w sezonie jest koło 39 razy minimum 2 nocki, długie weekendy że względu że pracuje i urlopu by brakło na wyjazdy to koło 5 dni..i trwa to od 4 lat. Nie mam niestety tyle czasu co emeryci z mundirówki. Nie reklamuje firmy bo nie mam w tym żadnego interesu. Pewnie są lepsze namioty, swojego kupiłem że względu na opinie w kraju i poza nim ( tym się kieruje zazwyczaj. Jak można powiedzieć coś o namiocie nie podając producenta ? Poszukaj kolego w moich postach czy gdzieś ciśnie ten temat.. Nigdzie,, !!!! a to moja stodoła ;) (2018/03/26 16:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

swyniu


;) (2018/03/26 16:59)

JKarp


Wielki, naprawdę wielki :-)
JKarp (2018/03/26 17:12)

swyniu


Jest wielki i nie jest to karpiowy. Nigdy go nie brałem dla 2 osób, zazwyczaj pełny zapinany parasol z dorobionym pełnym aluminiowym prętem rurki są delikatne na wiatr no i z własnymi śledziami z kwasiaka. Namiot wyłącznie na wędkarskie wypady z żoną i 8 letnią córką (2018/03/26 17:19)

swyniu


To są wymiary stodoły ń) (2018/03/26 17:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

swyniu


Z tel. Źle się dodaje (2018/03/26 17:28)

swyniu


Na olx. Gościu ma do sprzedania pro logic sellecta 2man/osobowy nowy za 1350. Gościu z Szczecina, karpiarze znają pewnie ten namiot. (2018/03/26 19:43)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

marcin-sz


Może przyczepe kempingową typu niewiadow (2018/03/26 20:02)

bilbao


Namiot jak na namiot. Nie ma chyba typowo wędkarskiego. Po prostu namiot z określonymi cechami. (2018/03/27 06:59)

swyniu


Kolego JK ja już tobie nie wierzę i niech zobaczą inni jakim z ciebie jest " AS " (2018/03/27 09:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

swyniu


DRUGI WPIS  to ty piszesz czy ktoś podkrada co konto ? (2018/03/27 09:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JKarp


To jest mowa o dwóch różnych namiotach z Decathlonu....
Czy ten który polecałem teraz ma jakiś sztyce ze szkła ?
Czytać ze zrozumieniem...to nie boli...

Była dyskusja o namiotach typu Quecha czy podobnym do Twojego "cuda" gdzie stelaż należy wprowadzić oddzielnie.
Panie śledczy takich jak Pan światłych umysłów to poszukują w co najmniej dwóch komisajch ...
Czekam na magiczne słowo ...
JKarp (2018/03/27 09:56)

JKarp


Twój wpisi Panie śledczy dotyczy tego tematu :
https://forum.wedkuje.pl/f/namiot-do-400/663385

Jak się cytuje to należy zacytować całość lub fragment z linkiem dotyczącym mojej wypowiedzi a nie wyrwany fragment. Powyżej mojego wpisu było jest zapytanie o namiot za jak pamiętam 200-300 zł ze stelażem wprowadzanym z zewnętrz z prętów szklanych łączonych. Masakra takie sposób...
JKarp (2018/03/27 10:35)

swyniu


Podaj 3 miejsca w całym kraju gdzie wypisałi mandaty za namiot ???? nie czepia się nikt. Ani PSR,SSR ,POLICJA i nie czepiają sie ludzie spoza służb mundurowych. i wszędzie gdzie piszesz każdy namiot zajmuje dużo miejsca chłopie weź odczep się od większych namiotów,,sam pisałeś że liczy się jakość materiał trwałość i funkcjonalność.. sprawdzałeś wszystkie że masz takie pojęcię ? może jako pseudo tester kulek coś tam wiesz ale użytkując jeden namiot przez 5 lat co wiesz chłopie o innych ? totalne NIC !!! nie ma żadnych sztyc kolego tylko stelaż i w 90% namiotów jest z tworzywa a w lepszych jest to technologia Wraplex więc skończ się wymądrzać bo użytkujesz jeden namiot 5 lat i co myślisz że o innych możesz powiedzieć że są za duże ? dla Ciebie ? Patrzyłem na twoje wpisy w innych postch i nie ma namiotu który proponują inni aby był w sam raz ,są za duże za małe, gorsze i tekst " darujcie sobie te konstrukcje z decathlona " mimo że sam masz Caperlana z decathlona. Widziałem Twoje fotki z testowania kulek to kolego w 4 osoby zajeliście 4 namioty i wyglądało to jak cyrk mimo ze to namiociki 2 osobowe. Chwal swojego i nie szydź z innych testerze namiotów.... a jak jesteś taki mądrala to zobacz na rankingi sprzedaży namiotów i twojego nie ma w pierwszej setce nawet firmy, i pamiętaj nie ma namiotów karpiowych są tylko dobre i gorsze i jak dla ciebie drogie to dobre :))))))
https://www.dizaster.pl/namiot/
https://www.activemaniak.pl/34490/najlepsze-namioty-entuzjastow-biwaku-top-10-lato-2015/
Szanuj innych to inni będą cię szanować. (2018/03/27 10:44)

JKarp


Nie zależy mi na poważaniu ani szanowaniu mistrzów umysłu co to nadają się do komisji śledczych dwóch dokłądnie...
Pięć lat a przed tem siedem razem dwaniaście - chyba można sobie wyrobić opinie o namiotach z Decathlonu których kilka widziałem i namiotach podobnych do mojego?
Policja, Straż Leśna ani PSR nie każe mandatem za wielkość namiotu a za to, że ma podłogę.
Liczy się jakość itd owszem czego nie da się powiedzieć o dziwnych konstrukcjach łącznie w tym co masz. 4 000 słupa wody to żadna jakość. Napisy o komicznych technologiach stworzone dla takich jak Ty wierzących, że sama nazwa technoligii wywoła euforię reszty świata. Otóż nie wywoła bo mi wtsraczy 10 000 mm słupa wody i nie potzrebuję niczego więcej.
Nie mam namiotu z Decatholnu Panie śledczy - czytaj uważnie.
Nigdzie nie napisałem czyjś namiot jest zły. Jak już to napisałem "darujcie sobie".
Opinie "entuzjastów biwaku " pozostawaim bez komentarza. Oni nawet nie wiedzą, że jest coś dużo lepsze niż te nylonowe szmatki.
Tu jest coś co należy przeczytać zr zrozumieniem:
"To jest tak, jak ze wszystkim – trzeba znaleźć odpowiedź na pytanie: czego szukamy? Czego potrzebujemy? Pierwszym etapem każdych zakupów powinno być rozpoznanie potrzeb. Poza indywidualnymi potrzebami jest też szereg warunków, które spełnić musi każdy namiot.
Musi być trwały, szczelny, dobrze wykonany
Posiadać wszystkie elementy – niezależną moskitierę i tropik
Odpowiednie rozmiary!
Odporną podłogę
Stelaż/maszty wykonane z aluminium
Filtry UV w tropiku
Dobrą wentylację"

Ja naprawdę nie potrzebuję żeby mnie szanowały miernoty, które nie potrafią się przyznać i napisać, że rzeczywiście zacytowałem coś co się dotyczy zupełnie innego wątku, wyrwane z kontekstu z przesłaniem dla innych, że opinie zawarte w cytacie tyczą zupełnie innego namiotu.
JKarp (2018/03/27 11:28)

swyniu


Nię każą :) panie kolego i widzieć namioty to tylko i wyłącznie widzieć a nie użytkować.... Rozumiem żesłowo DARUJCIE SOBIE z TYM DECATHLONEM .... znaczy że można go sprawdzić i zobaczyć choćby ? czy że widziałes kilka razy ten namiot nie uzytkując go i jest to badziewie ?// To ty czytaj i pisz z zrozumiieniem. Bo chłopak kupujący namiot za 500 zł bo nie stać go na 1000/1500 czyta twoje durne wypociny że Quechua ( to sieciówka decathlona ) jest do d.. i darujcie sobie Gdzie w tym rankingu jest twój namiot ? Jak myżlisz ? dlaczego jakieś tam.. firmy są w czołówce rankingów sprzedaży ? bo robią dobry niezawodny sprzęt który kupują tysiące ludzi sprawdzony od kilkudziesięciu lat :)))))) Firma Coleman powstała w 1870 roku. i jest do dziś. Również namioty z decathlona kupują wędkarze i sązadowoleni , oczywiście nie tacy zawodowcy testerzy kulek jak ty... bo ty kupujesz wyłącznie rarytasy. Entuzjaści biaków to także wędkarze i wcale nie gorsi od ciebie jak i również mogą coś powiiedzieć na temat namiotów nie " ala carp "

(2018/03/27 11:57)

JKarp


Widziałem jak rozkładanao namiot z Decathlonu kilka razy, jak go skłądano również. Widziałem jak zachowywał się na deszczu. Widziałem ile było wody po deszczu w środku. Mówię o namiotach typy Quecha i jemu podobnych lub takich gdzie stelaż jest w prowadnicach zewnętrznych do których tenże stelarz należy wprowadzić. Te które widziałem kosztowały nawet do 700 zł. W namiotach wędkarskich jest jeden ważny szczegół i jesli kupi się taki namiot z narzutą ( Trakkera w pierwszej wersji kupiłem bez narzuty i szybciutko narzutę dokupiłem ) to mamy spoków w lecie bo namiot się nie nagrzewa i jesienią bo jest to super izolacja i co ważne zapobiega skraplaniu się wody od wewnątrz namiotu.
Nie kupuję nigdy raytasów - zawsze mierzę cenę do moich zarobków. Nigdy nie kupię najdrożej ale na pewne nie kupię średnio lub najtaniej.
Widzaiłem już entuzjastę biwaku z jego "super namiotem" który frunął po niebie jak Zeppelin... Kilka lat temu na zwodach wyszła z małej chmury potężna burza. Co tam się działo he he ...
I znowu cytujesz fragment mojej wypowiedzi:
"Darujcie sobie te dziwne konstrukcje z Decathlonu.
Nawet po obniżece ten namiot jest g... warty. Poza tym duży - gdzie znalerźć 8m2 na rozbicie namiotu?
Na ostaniej zasiadce jakaś rodzina obok nas usiłowała postawić takie cudo. Pomijam fakt, że było lato i 04:30 rano i na szczęście myśmy nie spali. Miotali się z nim chyba z 40 minut ( przy składaniu znowu to samo ). Pomijam fakt, że celowanie tymi szkalnymi pałąkami w prowadnice jest po prostu lipne. Jak przyszedł deszcz - taki zwykły nie jakaś super ulewa po prostu zaczął przeciekać.
Za 700 zł aby się pojawił w sprzedaży polecam
http://www.askari.pl/index.php/produkt/sanger-anaconda-moon-breaker

I nie chodzi, że to "karpiowy " a chodzi o jakość wykonania, trwałość i funkcjonalność.
JK (2017/01/30 11:34)"
JKarp (2018/03/27 12:22)

swyniu


Ah :) ro rozumiem że rodzinka wpuściła fachowca do namiotu aby pokazać jak go zalało hahah . żeby ocenićskraplanie sięwody teżterzeba go użytkować i też pewnie rodzinka rano pana zaprosiła na odbiór namiotu. to że namioty latająto nie wina konstrukcji lecz rodzaju długości i metody używania śledzi. Powiedz też kolego coś o rankingach namiotów bo strasznie cichutko siedzisz ... Są tam jakieś konkretne firmy i procentowa sprzedaż? sądzę że namioty typu karpiowe dobrze sie sprzedają wsród wędkarzy lecz nie są jedynymi chętnie kupywanym przez wędkarzy którzy nie muszą być karpiarzami tylko bawią się kulka nocek nad wodą z rybami i chcą mieć wygodny kawałek spania nad wodą nie przeznaczając na to dużych sum. (2018/03/27 13:28)

JKarp


Tak, ojciec rodzinki zapytał czy nie mamy jakiegoś niepotrzebnego naczynia na wodę bo naleciało do namiotu a jak sam powiedział niesposób wyrzymać szmatę na dworze za każdym razem. Wiem, że trudno jest pewne rzeczy pojąć. Ja piszę co widziałem.
Po co komu ranking ? Kupię jak mnie będzie stać Nasha czy tego Mivardi z narzuta i w d... mam rankingi.

JKarp (2018/03/27 13:57)