Namiot Tandem Baits Enforcer S-P

/ 5 odpowiedzi
Witam.Mam pytanie czy wie ktos czy dokupi i gdzie dostane takie pałąki do tego namiotu?po 2 latach uzytkowania porozdwajaly sie koncowki.a gwarancja sie juz skonczyla. wyslalem maila do firmy tandem baits i nie odpisuja.prosze o pomoc.model namiotu to tandem baits enforcer s-p.   pozdrawiam
u?ytkownik27096


Części powinny być dostępne ale ja bym proponował dzwonić bo tak to dostaniesz odp. od razu a na odpowiedz na maila to możesz czekać i czekać.  (2012/11/25 09:04)

JKarp


CześćNiestety ale potwierdza się to wszyscy mówią na temat TB - brak serwisu !!!Zadzwoń i zapytaj jak to jest - niech w końcu ktoś da Ci rzetelną odpowiedź. Na przyszłość już wiesz, że pewnych firm należy nie brać pod uwagę kupując klamoty.JK (2012/11/25 09:35)

arekbait


dzieki wielkie.chyba wlasnie zadzwonie do nich i sie zapytam. (2012/11/25 11:31)

buba0sparx


Jedyna szansa to poszukac w namiotach innych firm pałąków podobnego rozmiaru i tam je zamówić. Od Tandema nie ma szans dostać częsci zamiennych a i z gwarancją jest ciężko bo musieli by oddać ci nowy produkt wiec ćwiczą jak mogą aby tego nie robic. Zdecydowanie nie ma co od nich kupować namiotów.

(2012/11/27 16:16)

bednara


wogóle ta firma to jeden wieli przekręt zwodzą ludzi i tyle nie warto od nich nic kupowac tylko strata kasy sam sie przekonałem nigdy wiecej Tandem Baits (2012/11/27 19:00)