Namiot na nocne zasiadki wędkarskie

/ 35 odpowiedzi / 3 zdjęć
withanight88


Ja używam zwykłego marketowego szajsu za 50 zł. Na nockach jestem około 5 razy w roku  plus kilka zasiadek przez 2-3 noce. Nie zawsze się śpi w nocy w namiocie. Po pierwsze trzeba uważać na brania ryb, a po drugie na brania złodziei. W moim namiociku mogę się swobodnie wyciągnąć i przespać kilka godzin. Jak pada nie siedzę w namiocie tylko w samochodzie. Samochód na ogół stawiamy blisko łowiska bo złodzieje wiedżą gdzie wędkarze parkują i obrabiają bryki. W namiocie śpie wtedy, gdy jestem pewny że inny kolega czuwa i wtedy mogę spokojnie odpocząć.

Powoli jednak zastanawiam się na zakupem :


http://www.youtube.com/watch?v=t91hJ-MvgDc&NR=1&feature=fvwp




Wydaje mi się, ze quechua to dobre rozwiązanie, i jak bym się zastanawiał co kupić , pomyśllał bym właśnie nad takim namiotem. (2012/02/16 17:53)

u?ytkownik16117


bednar14 -,,Mój namiot ma wentylacje bo jam model z dwoma sypialniami''czyli ten z jedna nie ma tak?  a ten twoj namiot ma moze przedpokoj,łazienke i poddasze? Zrozum,że on chce kupić namiot na ryby a nie DLA CAŁEJ RODZINY NA BIWAK (2012/02/16 18:30)

zibik33


Po przejrzeniu allegro stwierdzam , że  na Twoje potrzeby namiot który zaproponowałeś będzie ok i spokojnie możesz go zakupić zwłaszcza  ,że na dwie osoby trójka jest w sam raz , zmieści się też sprzęt . (2012/02/16 19:25)

bednar14


bednar14 -,,Mój namiot ma wentylacje bo jam model z dwoma sypialniami''czyli ten z jedna nie ma tak?  a ten twoj namiot ma moze przedpokoj,łazienke i poddasze? Zrozum,że on chce kupić namiot na ryby a nie DLA CAŁEJ RODZINY NA BIWAK



Czegoś ty się taki czepił tego mojego namiotu? Przecież ja nawet słowa nie napisałem w tym poście że go polecam tylko napisałem że taki mam a ten co kolega proponuje to dla mnie lipa. Każdy na forum może przecież wyrazić swoje zdanie prawda? Skończymy tą rozmowę bo ona do niczego nie prowadzi, zaśmiecamy tylko posta. (2012/02/16 20:12)

macros111


bednar14 -,,Mój namiot ma wentylacje bo jam model z dwoma sypialniami''czyli ten z jedna nie ma tak?  a ten twoj namiot ma moze przedpokoj,łazienke i poddasze? Zrozum,że on chce kupić namiot na ryby a nie DLA CAŁEJ RODZINY NA BIWAK



Czegoś ty się taki czepił tego mojego namiotu? Przecież ja nawet słowa nie napisałem w tym poście że go polecam tylko napisałem że taki mam a ten co kolega proponuje to dla mnie lipa. Każdy na forum może przecież wyrazić swoje zdanie prawda? Skończymy tą rozmowę bo ona do niczego nie prowadzi, zaśmiecamy tylko posta.

Kolego daj sobie spokoj !!!

Widzisz ze kolega szymonek jest dzis jakis agresywny i ma slabszy dzien ,moze jutro bedzie lepiej.

Pozdrawiam.

(2012/02/21 16:21)

pirania4k


A może dobrym wyborem będzie namiot samochodowy? W sensie na dach. W prosty sposób go rozkładasz i śpisz. Jesteś zabezpieczony i w dodatku masz materac w środku. Dobry na dalekie wyprawy na ryby. Ciekawe są tehttps://wildcamp.com.pl/3-namioty-samochodowe mogę opisać jakiś bo sam mam także jakieś wskazówki mogę podać. (2018/08/16 13:05)

amstaf358


Prxypomnę kolegą że namiot powinien być odpowiednio wysoki,żeby w czasie deszczu można było wygodnie siąść przynajmniej pod nim na krzesełku a  ,nie tylko leżeć,o tym  raczej mało kto pamięta...wszystkie  tz samorozkładające się namioty to tz niskie psie budy dobre dla dzieci i młodzierzy,namiot powinien mieć przynajmniej 150cm wysokosci ,a im wyższy tym lepszy............ (2018/08/16 13:35)