Zaloguj się do konta

Namiot karpiowy do 300zł

utworzono: 2013/02/24 19:50
sebsonwaw

a Co powiecie o JRC ?
JRC STI Twin Skin 2 Man MK2 Bivvy ? ma odrazu wszystko w komplecie  [2013-10-16 08:02]

piotrcarp

a Co powiecie o JRC ?
JRC STI Twin Skin 2 Man MK2 Bivvy ? ma odrazu wszystko w komplecie 

Moge smialo polecic bo mam JRC STI Twin Skin 2 Mana to jest jego nastepca. Namiot jest suchy w srodku, nawet jak pada niema skraplania sie pary wewnatrz na sciankach namiotu i jest bardzo stabilny:)
[2013-10-16 08:59]

sebsonwaw

Szybka odpowiedz dzieki!!! :) To nabywam niedługo. Może gdzieś promocje beda na nie :P Wiem ze w Ravenie jakiś czas temu były to nie miałem gotówki [2013-10-16 09:08]

wawa111

Niestety typowo karpiowy namiot w moim przypadku odpadał, potrzebowałem miejsca dla 3 osób, więc kupiłem coś takiego w tamtym roku http://biwakowy.pl/namiot-turystyczny-coleman-rock-springs-3-3-os-khaki,id639.html i sprawuje się rewelacyjnie, ten przedsionek najbardziej sobie chwalę bo jak pada można się schować i siedzieć z kijem.
[2014-03-10 13:00]

baits

 Jkarp piszac o wygodzie namiotu wysokiego ma racje jak i o tym ze spanie na wyrze w dobrym spiworze równiez,ktos kto spał na takim wyrku w spiworze chociazby alpinusa teraz juz chyba campusa to wie w czym rzecz, przy zerowej temperaturze komfort termiczny jest porownywalny do spania w domu pod kołderka i tu nie chodzi ani o prestiz ani o "pokazanie" sie ...tylko o komfort i zdrowie,a jeżeli ktos chce pojechac surwiwalowo to prosze bardzo,moze nawet spac pod pałatka jego problem,ten wątek to wątek zwiazany z połowem karpi i takie rady sa jak najbardziej wskazane chodzby ze wzgledu na wygode i zdrowie a to czy kogos stac czy nie ...no sory ..pozostaje wedkowac na miare portfela  [2014-03-10 17:02]