Zaloguj się do konta

Namiot karpiowy Carper

utworzono: 2012/06/14 12:19

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

piotrcarp

cześć Piotrek,a ta narzuta ma zapinane wejście? no i jak sprawuje się wczesną wiosną czy późną jesienią no bo latem to pewnie bomba!!!pzdr. Marek

Ma zapinane wejscie i to jest spory plus jak sprawuje sie wiosna to nie wiem ale latem i jesienia jest super, namiot jest cieply a dzieki tym siatka na gorze niema skraplania sie pary na sciankach w namiocie to tez jest spory plus.Jest bardzo stabilny wiatru ani ulewy sie nie boi.Miedzy namiotem a narzuta od przodu jest jeszcze miejsce na drobne klamoty wiec jest pojemny. Zanim go kupilem to troche czytalem o nim i ma same dobre opinie wedkarze maja go po kilka lat i dalej jest szczelny.
[2012-11-21 22:27]

CześćA dzwoniłeś do tego Carpera?Namiot wygląda normalnie - nawet ma daszek nad wejściem co przy deszczu jest bardzo dobre. Nie skapuje woda do wewnątrz.JK

Dostałem odpowiedź od Carpera, " Namiot jest objęty 12 miesięczną gwarancją. Jeżeli  coś się stanie i będzie to wynikało z wady namiotu to oczywiście usterkę usuwamy bezpłatnie. Nie prowadzę sprzedaży części zapasowych ale dysponuję nimi (rury, moskitiera, śruby, zamki, zatrzaski, blokady itd.) , tak że może Pan liczyć na te części również po okresie gwarancyjnym gdyby coś się stało ale odkąd prowadzę sprzedaż tych namiotów (kwiecie 2010) nie miałem takiego przypadku aby coś trzeba było komuś wymieniać. Namiot jest zrobiony z mocnych materiałów. Na Karp Festiwal będziemy i będziemy się wystawiać razem z Bait Zone. Oprócz namiotu od nowego sezonu będziemy mieli w sprzedaży łóżko 8 nóg, śpiwór, maty, maty kołyski, półnamiot z dopinaną na zamek przednią ścianą (taki namiot na szybkie wypady). Obecnie mam w sprzedaży jeszcze kilka sztuk z ostatniej dostawy, które sprzedaję po 1249 zł. Od nowego sezonu prawdopodobnie będziemy zmuszeni podnieść cenę sprzedaży. Jest to związane ze wzrostem kosztów i kursu USD. Prawdopodobna nowa cena to 1349 ale nie wykluczone, że na targi zrobimy jakąś promocję (mata gratis). Jeżeli jest Pan ze Śląska to przed kupnem namiotu też istnieje możliwość jego obejrzenia jeżeli tylko w danym dniu pozwala na to pogoda. Firma mieści się w Gliwicach."
Na razie wstrzymuje się z kupnem namiotu, obadam sobie wszystko na Karp Festiwalu i porównam Carpera z innymi. Przypuszczam, że Saenger Polska też będzie i powinni mieć jakieś namioty z Anacondy. Chyba, że nie wytrzymam i skoczę do Gliwic zobaczyć jak się prezentuje tylko, że nie będzie porównania z innymi. [2012-11-22 10:00]

JKarp

CześćAnaconda chyba nie wystawia na targach. Chyba, że w Poznaniu.JK [2012-11-22 11:56]

buba0sparx

Ogólnie co by człowiek nie kupował to warto to robić na targach. Tez w tym roku wymieniam spora ilość sprzetu i z zakupami czekam wlasnie do imprez karpiowych.  Mam to szczescie ze mieszkam na zachodzie i do granicy z Niemcami mam rzut beretem wiec bedę oblegał targi w Cottbus i Berlinie , duzo wiecej okazji i zachodnich wystawców .

A tu link do zdjęć z zeszłorocznych targów w Berlinie.

http://pfwk.pl/modules/extgallery/public-album.php?id=133

Pozdr.

[2012-11-22 12:24]

Ja posiadam w swoim asortymencie m.in. budkę wędkarską firmy Marabut - rozkłada się ona momentalnie i jest możliwość rozszerzenia jej do funkcji sypialnej - tym b. ją polecam , że nie posiada ona podłogi co nie jest bez znaczenia dla obowiązujących obecnie kuriozalnych przepisów dotyczących biwakowania . Pozdrawiam Ernest

Widzisz tak się składa, że nie ma czegoś takiego w ofercie firmy Marabut, a namioty jakie posiadają nie specjalnie się nadają na zasiadki wędkarskiepzdr. Maras

Podczas przed Świątecznych porządków odnalazłem prospekt dołączony do zakupionego namiotu - być może kol. niedowiarek-karpiarz :) :) :) kompletując swój sprzęt na bazarze u Rumunów nie natknął się na omawiany model .


[2012-12-08 16:26]

maras74

Ernest jak dla mnie to możesz w budzie dla psa nawet biwakować bądź z psem w budzie wędkarskiej jak wolisz. Co do bazarów rumuńskich się nie wypowiem bo nie jestem bywalcem takich przybytków a ty znawca i bywalcem rumuńskich handlowców widać jesteś i pozostaniesz.Co do oferty na 2012 rok firma Marabut nie ma w ofercie takowego namiotu a katalog z 1999 roku nie jest chyba aktualny na przełomie 2012/2013.Pzdr. Maras ;) [2012-12-08 18:12]

Każdy kto posiada choć odrobinę rozumu i kultury najpierw zanim kogoś oskarży o wprowadzanie w błąd daną informację sprawdzi .
Do tego też służy internet , a nie tylko do wypisywania bzdetów i bez podstawnego robienia z siebie lokalnego mędrca wędkarskiego na portalowych stronach ; tym bardziej , że każdy kolejny wpis kol. tylko potwierdza fakt dla innych z kim  mają do czynienia. 
[2012-12-08 19:13]