Zaloguj się do konta

Namiot B.Richi T-Rex 2 Man

utworzono: 2014/03/21 23:23
marmon81

Witam.Mam okazję kupić taki namiot jak w tytule za rozsądną cenę tylko że używany ( 3 sezony) .I tu przydała by mi się pomoc kolegów bardziej doświadczonych i obytych w takich tematach.Mianowicie kupić gorszej firmy lecz nowy czy dobrej a używany ale w dobrym stanie ( bynajmniej tak zapewnia właściciel owego bivvy.
[2014-03-21 23:23]

daro22

Witam.Mam okazję kupić taki namiot jak w tytule za rozsądną cenę tylko że używany ( 3 sezony) .I tu przydała by mi się pomoc kolegów bardziej doświadczonych i obytych w takich tematach.Mianowicie kupić gorszej firmy lecz nowy czy dobrej a używany ale w dobrym stanie ( bynajmniej tak zapewnia właściciel owego bivvy.

Czesc,obejrzyj namiot i zdecyduj.Osobiście nie kupuje nic co  jest używane,za wyjątkiem samochodów,ale to raczej zrozumiałe....Ostatnio też miałem okazje kupić cos z namiotów z górnej półki za dobra kase,ale używane.....wybrałem nówke z Anacondy i mysle,że to kolejny dobry wybór.....
[2014-03-21 23:49]

marmon81

Zobaczyć na żywo będzie trochę trudno bo dość daleko ale widziałem zdjęcia i wygląda przyznaje całkiem dobrze.Jednak biorę pod uwagę wiele rzeczy jak zmęczenie materiału itp.Na zdjęciach nie ma nic do zarzucenia ale ........ jednak trochę przeszedł : )

[2014-03-22 00:11]

Kolego na zdjęciach nie zobaczysz w jakim stanie są wszystkie szwy i sam materiał, nie mam nic do używanych rzeczy ale jak mogę je dokładnie oglądnąć na żywo i samemu stwierdzić stan.  [2014-03-22 03:38]