Najwyższa pora określić się jednoznacznie!

/ 16 odpowiedzi / 2 zdjęć
Szanowni Wędkarze, Koleżanki i Koledzy!
Myślę, że najwyższa pora określić się jednoznacznie, odnośnie osobistego funkcjonowania na portalu wedkuje.pl.
Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym jednogłośnie zawieszam wszelką działalność na wedkuje.pl, z przyczyn osobistych.
Pozdrawiam serdecznie Redakcję, wszystkich Bloggerów, Użytkowników portalu, Pasjonatów wędkarstwa i ich Zwolenników. Trzymam za wszystkich kciuki.
 Rezygnując z pisania na tym portalu nadal uważam, że wędkarstwo jest piękną pasją, którą warto propagować i piestować. Zdecydowanie także stoję na stanowisku, że warto czytać literaturę wędkarską, nawet tą PZW i osobiście dzielić się z innymi swoimi wrażeniami i doświadczeniami. To zawsze nas wzbogaca.
 Z żołnierskim pozdrowieniem
Marek Dębicki
 
luxxxis


Życie...słowo klucz.Powodzenia Marku,wodom cześć.......................... (2016/11/07 19:38)

SlawekNikt


 Rezygnując z pisania na tym portalu nadal uważam, że wędkarstwo jest piękną pasją, którą warto propagować i
Pana decyzja zapewne wymuszona wyjątkowymi okolicznosciami, ale pytanie mam w związku z powyższym. Czy akurat na tym portalu zaprzestaje pan działalności, a na być może innych nie ?

  (2016/11/07 20:39)

zbynio5o


Mówiąc krótko, koniec pewnej epoki, zbliżonej do moich klimatów. Bez fanatyzmu i zarozumialstwa. Dobrze sie Ciebie czytało i myśle że to zawieszenie  kiedyś sie skończy i znów coś odkrywczego skrobniesz. Pozdrawiam :) (2016/11/07 22:51)

SVT


Dobrze Marku że nie znikasz z naszej planety. Mam nadzieję że kontakt wspólny jaki mamy, pozostanie nienaruszony. (2016/11/08 07:39)

krisbeer


Marek, .......................... jeden z moim zdaniem nielicznych którzy przelewali na forum olbrzymią wiedzę sponsorowaną przez ...................... ,,doświadczenie'' . Jeżeli już pisał to wynikało to z własnych prób, błędów i poszukiwań, a nie ze sponsorowanego gadżetu którego zalety trzeba opiewać bo tak chce ,,firma''. Opiywał często własne patenty które są nieocenione dla adeptów naszego hobby. Pisał nie tylko jak złowić rybę ale też jak radzić sobie nad wodą. Mnie osobiście będzie brakowało tekstów Marka. Mam nadzieję że w wszystko mu sie w życiu ułoży i dalej będzie dzielił sie z nami swoim niebywałym doświadczeniem. Czekam na tekst ,,wróciłem'', a na razie życzę wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam (2016/11/08 19:08)

pakul1206


Kolega fajnie pisał, z sensem, z głową, logicznie i co najważniejsze z własnego doświadczenia nie powielał mądrości internetów, jeszcze trochę a zostanią nam tylko wpisy wszechwiedzących tosterów... sory testerów, z resztą jak zwał tak zwał bo te ich magiczne opowieści jak magiczne wędki z magicznymi kołowrotkami łowią magiczne ryby na magicznie cienkie żyłki/ plecinki tak naprawdę można włożyć do magicznej kolekcji bajek, zaraz po czerwonym kapturku, który każdy będzie mógł kupić już za 8,20 w księgarnia-internetowa.pl . (2016/11/08 20:13)

Jakub Woś


To wrzuce link do fajnego tekstu Marka i jeszcze fajniejszych komentarzy. Może się komuś oczka otworzą :)
Tekst niesponsorowany (2016/11/08 20:30)

Defort


Szkoda, że znikasz, tu już pozostali tylko sponsorowani, którym woda sodowa uderza do głowy i nie mają szacunku dla innych marek. Marku, powodzenia! (2016/11/08 22:35)

grisza-78


Kolega fajnie pisał, z sensem, z głową, logicznie i co najważniejsze z własnego doświadczenia nie powielał mądrości internetów, jeszcze trochę a zostanią nam tylko wpisy wszechwiedzących tosterów... sory testerów, z resztą jak zwał tak zwał bo te ich magiczne opowieści jak magiczne wędki z magicznymi kołowrotkami łowią magiczne ryby na magicznie cienkie żyłki/ plecinki tak naprawdę można włożyć do magicznej kolekcji bajek, zaraz po czerwonym kapturku, który każdy będzie mógł kupić już za 8,20 w księgarnia-internetowa.
Wiesz do końca, co piszesz? (2016/11/08 23:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Kolega fajnie pisał, z sensem, z głową, logicznie i co najważniejsze z własnego doświadczenia nie powielał mądrości internetów, jeszcze trochę a zostanią nam tylko wpisy wszechwiedzących tosterów... sory testerów, z resztą jak zwał tak zwał bo te ich magiczne opowieści jak magiczne wędki z magicznymi kołowrotkami łowią magiczne ryby na magicznie cienkie żyłki/ plecinki tak naprawdę można włożyć do magicznej kolekcji bajek, zaraz po czerwonym kapturku, który każdy będzie mógł kupić już za 8,20 w księgarnia-internetowa.pl .

Pakul1206 pomimo że jedziesz tu po mnie i innych miałem Cię za myślącego człowieka, jednak chyba sie pomyliłem. Tymczasem Ty tu połkłeś coś jak bocian żabę. Plujesz po innych ludziach wspólpracujących z firmami żegnając za łzami kogoś kto był tu jednym z nich. :)))
Do kolegi Marka i jego działań nic nie mam, chciało mu się, pisał a nie beczał jak wielu że wszystko co tu sie pojawi jest złe. (2016/11/09 05:36)

Sith


Wielka szkoda Marku. Mam nadzieję na Twój powrót, oby to nastąpilo jak najszybciej...
Pozdrowienia od wiernego czytelnika. (2016/11/09 11:12)

marek-debicki


Dziękuj wszystkim za ciepłe słowa. Z wędkowania i pisania na pewno nie zrezygnuję. Muszę jedynie zastanowić się nad nową formą przekazu. Kierunek zapewne pozostanie ten sam "Wędkarz i przyroda". Moze uda mi się zebrać materiały i dotychczasowe wypociny w jakąś jedną całość!!!
Pozdrawiam jeszcze raz Wszystkich serdecznie, życzę moc wędkarskiego szczęścia i połamania kija, tylko nie na sobie.
Do usłyszenia. (2016/11/09 21:27)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

marek-debicki


Na załączonym zdjęciu, czarujące i nieprzewidywalne jezioro Glinowieckie (poligon Biedrusko).
  (2016/11/09 21:28)

rysiek38


No cóż Marku , jest takie powiedzenie - nigdy nie mów nigdy i drugie że tylko krowa nie zmienia poglądów ,mam nadzieje że któreś się sprawdzi bo fajnie się Ciebie czytało a fotka powyzej rewela ! (2016/11/10 09:35)

u?ytkownik102837


Z tego co ja zauważyłem to każdy przeszedł na swoje blogi i działalności. Nie będę już tu wymieniał tego wszystkiego ale jest sporo osób. Łukasz Zieliński Rybazpojezierza.pl. Karwos Test-wędkarski.pl. Paweł Sąsiadek Rybamojeżycice.pl Kamil Skwara- Wędkarstwo Podkarpacie. Tomek lewandowski przeszedł na kanał YT i strone zresztą też FishingWithAce. Kto tam jeszcze... Ja np. Ale już nie będę sobie robił reklamy. Pare osób bym jeszcze znalazł. Ale już nie pamiętam. Jednym się to udaje innym nie. Wielu z tych osob co przesło na swoje podpieło się pod różne firmy. Ja dla ciebie Marku mam radę. Rób swoje i zbieraj czytelników. Sam założyłem bloga nie dawno na Fanpage nidługo będe miał 7tyś polubień. Teraz regulanie tak mniej wiecej ostatnio mam po 100-130 polubień w tygodniu. Jeśli chodzi o wyświetlenia to nie narzekam po 50- 55tyś w miesiącu. Czego chcieć więcej. Są osoby które to czytają, podoba im się to. Ważne tylko aby pisac na prawdę dla ludzi a nie dla siebie jakieś pierdoły. Trzeba dzielić się zdobytą wiedzą. Sam marku masz sporo doświadczenia a wiec na pewno jest sie czym dzielić. Proponuje tylko pobawić się nad wodą aparatem i cykac sporo fot bo to przyciąga oko i ludzi. Sam z chęcią udostepnie link do twojego bloga na swoim FanPage :)  (2017/03/08 23:19)

u?ytkownik102837


Sory za błędy ale pisze z telefonu i na szybko ;) 
  (2017/03/08 23:24)