Najstarsza karta wędkarska

/ 35 odpowiedzi / 10 zdjęć
covent


Wyrozub - ryba z rodziny karpiowatych. Przyznam, że slyszę o takiej rybie po raz pierwszy ale przecież w  1933r granice mieliśmy jeszcze inne.. (2012/05/31 10:12)

Zibi60


W Kronice Naszego Koła znalazłem foto karty dziadka mojego kolegi, który mieszkał w 1938 roku w Czortkowie.
Czortków – leżące nad Seretem miasto na Ukrainie w obwodzie tarnopolskim,  do 1945 w Polsce w województwie tarnopolskim. (2012/05/31 14:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adler


Witam koledzy i koleżanki. 
Zbliża się wielkimi krokami 70 rocznica mojego koła PZW Strzelce Op.-Miasto. 
Może w między czasie pojawiły się nowe perełki w postaci dokumentów tworzenia się Towarzystw Wędkarskich, Kół PZW. Ponówmy temat.
Pozdrawiam serdecznie adler - Krzysztof O. (2017/02/25 20:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adler


Witam koledzy i koleżanki. 
Zbliża się wielkimi krokami 70 rocznica mojego koła PZW Strzelce Op.-Miasto. 
Może w między czasie pojawiły się nowe perełki w postaci dokumentów tworzenia się Towarzystw Wędkarskich, Kół PZW. Ponówmy temat.
Pozdrawiam serdecznie adler - Krzysztof O. (2017/02/25 20:32)

Romuald55


Nie aż tak wielkimi krokami ponieważ Polski Związek Wędkarski został powołany przez ówczesne władze w 1950 roku.Wcześniej działały Towarzystwa wędkarskie zrzeszone w Związku Sportowych Towarzystw Wędkarskich.
Ja mam moją legitymację z roku 1964. (2017/02/25 21:20)

ryukon1975


Najstarszą kartę w okolicy to podobno posiadam ja.:) Nawet mi strażnik PSR już dwa razy zwrócił uwagę że łowię na zabytek. Jednak mandatu nie próbował wypisywać bo jak sam stwierdził że skoro skarbnik mi na to zezwolenie ciągle sprzedaje to najpierw jego trzeba by do odpowiedzialności pociągnąć.:)) (2017/02/27 03:12)