Najsmaczniejsza rybka.

/ 88 odpowiedzi / 4 zdjęć
pstrag222

zapomniałbym o Pandze:) pysznosci (2015/01/07 21:32)

Jędrula

makrela wędzona

Do obranej makrelki dodajemy zmielony twaróg ( blenderem go można załatwić ) , siekany ogórek kiszony i papryka konserwową , szczypiorek , cebula , łycha keczupu i dużo pieprzu . Zamieszać czternaście razy w prawo , osiem w lewo i można smarować na świeżą paryską .

Tak , bez wątpienia najlepsza...

Smaczniejsza jest zdecydowanie jak zamiesza się osiem razy w prawo, a czternaście w lewo.

Widzę , że znasz się na chińskiej kuchni :) 

(2015/01/07 21:32)

Diablo

makrela wędzona

Do obranej makrelki dodajemy zmielony twaróg ( blenderem go można załatwić ) , siekany ogórek kiszony i papryka konserwową , szczypiorek , cebula , łycha keczupu i dużo pieprzu . Zamieszać czternaście razy w prawo , osiem w lewo i można smarować na świeżą paryską .

Ja dodaję jeszcze jajko gotowane (2015/01/07 21:33)

Jędrula

makrela wędzona

Ja dodaję jeszcze jajko gotowane

Jasny gwint , jutro skoczę sobie do biedronki po makrelę :) (2015/01/07 21:36)

mariospin

Jędrzej czemu piszesz na marginesie? Nie możesz jak wszyscy?

(2015/01/07 21:40)

Jędrula

no właśnie czasem mi te posty tak rzuca na wszystkie strony świata jak cytuję .

(2015/01/07 21:43)

Diablo

makrela wędzona

Ja dodaję jeszcze jajko gotowane

Jasny gwint , jutro skoczę sobie do biedronki po makrelę :)

ha ha a ja dziś kupiłem bo wczoraj ostatnią zjadłem. A teraz takie fajne oddzielnie pakowane w taka plastikową wytłaczankę :) Dzięki tej makreli jestem nieprzeciętnie mądry :)
(2015/01/07 21:48)

Diablo

no właśnie czasem mi te posty tak rzuca na wszystkie strony świata jak cytuję .

Mi czasem pomaga jak kilka "enterów" wklepię pod cytowanym tekstem (2015/01/07 21:49)

ogtw

zapomniałbym o Pandze:) pysznosci
panga jest bez smaku. mintaj 30% glazury ma w rzeczywistości około 80% wody ale przy smażeniu przynajmniej śmierdzi rybą. (2015/01/08 08:36)

ogtw

makrela wędzona

Makrela wędzona na zimno była smaczna, ale halibut jest najlepszy.(można powspominać przed sezonem)  (2015/03/13 11:37)

Bernard51

Hi Hi Halibut to jest pychotka, takiej ryby nie trzeba reklamować, kiedyś w smażalniach kargulenę też smakowałem z przyjemnością z frytkami i surówką. Ale to byli czasy ryby taniej mnóstwo i smażalni też. (2015/03/13 12:48)

Qbik80

Halibut z makro rozpuścił mi grubą bawełnianą koszulkę z usa :) Smaczny był, ale co on w sobie miał... wolę nie wiedzieć (2015/03/13 12:54)

Bernard51

Halibut z makro rozpuścił mi grubą bawełnianą koszulkę z usa :) Smaczny był, ale co on w sobie miał... wolę nie wiedzieć

Bo koszula była tak bawełniana jak halibut z fermy, ekologicznie hodowany. (2015/03/13 13:30)