Zaloguj się do konta

Najprostsza metoda połowu ryb dla początkujących?

utworzono: 2010/05/20 18:53
bobrowski12

Dla początkujących polecam wędkarstwo spławikowe jest najprostszą metodą połowu ryb, składa się z haczyka, spławika i ciężarek. Kiedy ryba połknie haczyk to spławik zanurzy się.
[2010-05-20 18:53]

Matys24

Co prawda to prawda. Ja moje pierwsze kroki stawiałem na podobnych zestawach. Nie za dużo się plącze a i brania sa pięknie widoczne. [2010-05-20 21:26]

kwl22

niby ok ale jednak jesli chodzi o najprostszy zestaw to zestaw ze splawikiem stalym bez zadnych kretlikow tylko zylka splawik przypon i obciazenie [2010-05-20 22:46]

Mosiadz23

niby ok ale jednak jesli chodzi o najprostszy zestaw to zestaw ze splawikiem stalym bez zadnych kretlikow tylko zylka splawik przypon i obciazenie

DO tego dodam że raczej bat jest taką wędka a nie spławikówka typowa (Lepiej połapie drobnice co osobę zachęci do dalszego wędkowania) pozdrawiam
[2010-05-20 23:49]

jacenty75

Dla początkujących najlepszym i najprostrzym rozwiązaniem jest niezadługi bacik bez kołowrotków, przyponów, krętlików i innych zbędnych dodatków. Taki zestaw jest bardzo prosty w "obsłudze" i często potrafi zaskoczyć swoją skutecznością. Naprawdę polecam. [2010-05-21 07:53]

Dla początkujących najlepszym i najprostrzym rozwiązaniem jest niezadługi bacik bez kołowrotków, przyponów, krętlików i innych zbędnych dodatków. Taki zestaw jest bardzo prosty w "obsłudze" i często potrafi zaskoczyć swoją skutecznością. Naprawdę polecam.

przy zestawie pełnym kretlik sie przydaje,a przypon jest według mnie niezbedny ze wzgledu utraty w razie brania wiekszej ryby,lub zaczepu tylko zestawu koncowego...natomiast kretlik przy łowieniu srednich ryb to podstawowe zabezpieczenie
[2010-05-22 16:38]

ayem

Zgadza się bacik to najlepsza metoda dla początkujących. W Sobotę zabrałem córkę ( prawie 7 lat) miała bacika i ciągnęła płoteczki jedna za drugą a frajdę przy tym miała nie do opisania.
[2010-05-23 15:26]