Najnowszy konkurs

/ 17 odpowiedzi
Wie ktoś czy jak wysyła się więcej niż jeden SMS to jest większa szansa na wygraną ??
Mi się wydaje ,że tak ,ale chciałbym zobaczyć opinie innych.
przemo1980


Pewnie tak. Sam wysłałem. Sporo tych nagród jest,ale szanse na wygraną pewnie znikome... (2010/10/28 16:43)

withanight88


Nie tyle ilosć wyslanych sms ma znaczenie co czas w którym zostana wyslane. Wystarczy przeczytac regulamin umieszczony pod każdym konkursem (2010/10/28 18:06)

u?ytkownik24522


Koledzy, nie mam zielonego ani bladego pojęcia......... (2010/10/28 18:09)

u?ytkownik40353


A gdzie Wy to wysyłacie ???,może ja też chciałem coś wygrać (2010/10/28 18:14)

u?ytkownik28954


piter na głownej stronie jest zamieszczony art. o nowym konkursie tam jest wszystko napisane ;) (2010/10/28 18:31)

u?ytkownik24522


A gdzie Wy to wysyłacie ???,może ja też chciałem coś wygrać


Piotrek podam Ci numer mojego konta, to możesz wysłać cokolwiek, a ja tam nie bój się........hehehehe (2010/10/28 18:33)

u?ytkownik40353


aj tam ja tam nie gram bo znowu coś wygram ,zostawie większe szanse Kolegom powodzenia (2010/10/28 18:45)

adamoso123


Dzięki piotr jesteś taki łaskawy :D I tak pewnie ch.ja wygram jak zwykle ,ale szansa jest 1:5000-10000 tys. Bo myślę ,że więcej niż 10000 osób nie wyśle SMSa na ten konkurs a jeżeli ktoś mi powie ,że aż tyle osób nie bierze udziału to powiem ,że gdyby mniej osób brało udział to by nie robili konkursów bo by im się nie opłacało. Tyle z mojej strony dziękuję  i dobranoc ;] (2010/10/28 18:53)

u?ytkownik40353


ja się w takie żeczy nie bawię ,ale chociaż wygrałem ze 3 złote bo tak bym musiał za sms zapłacić (2010/10/28 18:55)

robcio2535


Pod ostatnim konkursem były fajne wypowiedzi ile to kto nie wysyłał tych sms-ów a i  tak nie wygrali . Kto ma szczeście i ma wygrać to wygra nawet  po jednym sms-ie. To tak jak w totka ludzie grają całe życie i nic ,może skromne kwoty a nie jeden wyśle raz ,może dwa i ups może i miał pecha trafiła sie 6-ka . (2010/10/28 19:41)

djgruby


Przydałoby się zmienić regulamin, aby wszystkie sms brały udział w losowaniu, a nie, że wygrywa ten który został wysłany jako któryś tam...


Fragment regulaminu:


11. Tryb wyłaniania zwycięzcy:
O ile zapowiedź konkursu nie stanowi inaczej prawo do nagrody otrzymuje nadawca SMS, który:
a. został wysłany w dniu o największej liczbie wysłanych SMS w czasie trwania danego konkursu
b. jest pierwszym wysłanym SMS po połowie liczby wysłanych SMS w danych dniu konkursu (50% + 1)
c. w przypadku większej liczby nagród niż jedna, sposób wyłaniania zwycięzcy stosuje się odpowiednio dla nadawców SMS wysłanych w dniach o największej wysłanej liczbie SMS w kolejności od największej do najmniejszej ich liczby w czasie trwania danego konkursu. Liczba nagród nie może prekraczać liczby dni trwania danego konkursu.
(2010/10/30 11:50)

adamoski


i po przeczytaniu tego regulaminu nie wysłałem:) Teoretycznie najwięcej odwiedzin stron jest w poniedziałki, bo ludziom w robocie się nudzi. Ponieważ przeczytałem to we wtorek , więc olałem sprawę.  (2010/10/31 23:01)

komar1909


Jeżęli to nie odbywa się ucziciwie, czyli w drodze normalnego losowania, to może sobie w ogóle ustalcie komu i z jakiego numeru telefonu nagrody poprzydzielacie. NAjlepiej "krewnym i znajomym królika" czyli fundatorów. (2010/11/02 22:08)

Rufin


Moim zdaniem taki system wyłaniania osób,które wygrają w tym konkursie jest zupełnie nie "HALO" -powinno byc normalne losowanie z udziałem wszystkich wysłanych sms-ów.I tu kieruję swoje słowa do redakji "Wedkuje.pl"-może na następne konkursy uda się coś znienic w regulaminie?Chyba,że Wam zależy tylko,aby wyciągnąc kasę,żeby dobrze zarobic a nie na dobrej zabawie uczestników. (2010/11/04 09:47)

robcio2535


Udział w konkursach jest dobrowolny ,nikt nam tego nie narzuca i nie przymusza ,przy każdym tego rodzaju konkursie jest regulamin taki czy owaki i tu akurat jest taki :-( no i fakt dla mnie też dziwny jest ten regulamin . Ogólnie Konkursy organizowane są po to by przynieść Zysk nie Strate i napewno nie dla zabawy zainteresowanych czyli nas >Mimo ze to tak wygląda i Ci którzy to tak traktują to wyślą sms-a dla zabawy -a może sie uda :-) (2010/11/04 10:15)

Domingo


..i po przeczytaniu regulaminu nie wyslalem smsa. mam gdzies jakies niejasne zasady. Kazdy sms powinnien brac udzial w losowaniu nagrod (2010/12/09 01:11)

Jabba84


Witam. Nie w ostatnim mikołajkowym a poprzednim konkursie - gdzie jeszcze była możliwość dodawania opinii i komentarzy, pewien kolega zacytował fargment regulaminu w którym mowa o tym który sms wygrywa i jakie są zasady przydzielania kolejnych miejsc. Od tego czasu jak pojawiają się konkursy - nie ma możliwości dodania komentarza, a i liczba osób biorących udział w konkursaie pewnie zmalała. WSZYSTKIE SMS-Y POWINNY BRAĆ UDZIAŁ W KONKURSIE !!!  (2010/12/09 10:12)