Zaloguj się do konta

Najman vs hardcorowy .

utworzono: 2012/04/27 22:36
darek300

http://atomowe.tv/live2/ Panowie i Panie audycja dla Was również oglądam:) zapowiada się ciekawie
[2012-04-27 22:36]

Diablo

KUKSU !!!
[2012-04-27 23:20]

I jak zwykle Najman kozaczy i po co to mu ha ha ha kto w ogóle stawia na Najmana To nie wypał jest

[2012-04-27 23:27]

No i Najman znowu zaliczył poddanie.Właśnie tego się spodziewałem. [2012-04-27 23:43]

perwer

Lubie tego hardkorowego koksa heheh..Taki prosty śmieszny facet...Co do Najmana??..albo płacą mu żeby sie podkładał ,albo jest takim zerem ..ale żeby być aż takim zerem ,to też trzeba miec talent.
[2012-04-27 23:45]

suwi17

najman nadaje się na leszcza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2012-04-28 00:04]

89krzysztof

Lubie tego hardkorowego koksa heheh..Taki prosty śmieszny facet...Co do Najmana??..albo płacą mu żeby sie podkładał ,albo jest takim zerem ..ale żeby być aż takim zerem ,to też trzeba miec talent.

Talentu to ja bym się u najmana nie doszukiwał. Żadnego... :D  [2012-04-28 00:05]

Talentów uchwytnych gołym okiem ,  nie posiada moim zdaniem  ani Burneika ani Najman. Ten pierwszy ma iście potężną muskulaturę rodem z Dragon Ball.  Nie  wiem z kolei ,  czemu się tak czepiają tego Najmana ? Co on im zrobił ? Burneika jakby miał robić w Polsce za 1000 zł i to robić ciężko , na budowie, na nocki w fabryce -  a nie w tych szortach , gatkach , trykocikach - na siłowni ,  nie byłby już taki jowialny jak teraz .Ale on ma swoje życie , swoje miejsce na Ziemi i jest to Las Vegas , nie Polska .   Nasza ojczyzna -  jest dla każdego człowieka zarabiającego duże pieniądze kolejnym przystankiem a przy tym zadziwiająco dobrym miejscem do zarabiania grubej kasy . W Polsce bowiem ,  dobrze płacą za błazenadę i wygłup . W Polsce - nie ma lipy !
[2012-04-28 00:21]

witam,trenowałem ok 10 lat kulturystyke i w związku z tym poznałem wielu  ludzi trenujacych ten sport i powiem szczerze ze duzy procent ludzi z tego grona ma duze o sobie mniemanie ,robert  mimo ogromnego sukcesu w tym sporcie(karta pro i start na mr.olympia) jest bardzo skromnym człowiekiem i za to wielki szacunek. [2012-04-28 00:47]

zbynio5o

Nie rozumiesz Syfiarzu pewnej rzeczy, że są dziedziny w których  błazenada (Najman) jest nie wskazana. Kobieta @Edyta zauwrzyła że w sportach walki powinni występować prawdziwi wojownicy, gladiatorzy i takich, my kibice chcemy oglądać, bo za to płacimy nie małe pieniądze. Owszem na robieniu z siebie wariata, można nie żle zarobić ale powinno sie to robić w tokszołach itp. Kibice oczekują czegoś więcej, więc nie pytaj dlaczego ktoś sie czepia Najmana. Myśle że to koniec jego smutnych prób udowadniania swojego talentu czy czegoś tam.

Litwin podjął rękawice mimo znikomego (albo żadnego) doświadczenia w boksie, czy MMA i nawet jakby przegrał, kibice nagrodzili by go oklaskami. Dlaczego ? Poprostu, bo jest lubiany za wszystko. Ja nie chce już oglądać pseudo gwiazdora jak i większość kibiców, szkoda irytacji.

Może zobacz to jeszcze raz i przemyśl.

[2012-04-28 01:14]

JOPEK1971

witam,trenowałem ok 10 lat kulturystyke i w związku z tym poznałem wielu  ludzi trenujacych ten sport i powiem szczerze ze duzy procent ludzi z tego grona ma duze o sobie mniemanie ,robert  mimo ogromnego sukcesu w tym sporcie(karta pro i start na mr.olympia) jest bardzo skromnym człowiekiem i za to wielki szacunek.

Próbowałem też troszkę swoją posturę "podreperowac" 2 lata,taki chuderlak ze mnie był że przydało się to targanie metalu;-)Teraz tylko rozstępy mi zostały,podziwiam Ciebię że wytrzymałeś 10 lat,pewnie czasem "podjeżdżasz" bo to jest jak narkotyk ;-) 
[2012-04-28 01:46]

Arcymisiek

Dla mnie to był czysty show,mocno nagłośniony przez tubę medialną.
Najman ma ogromne parcie na szkło,więc próbuje zaistnieć wyzywając kolejnych celebrytów do walki,przy okazji zarabiając troszkę grosza.

[2012-04-28 08:44]

adamek19969

beka z tej walki :D ale co się dziwić Najman jest zerem a Koksu kulturystą :) Stanął do tej walki przez przygotowań. alle pośmiać sie było można ^^ [2012-04-28 08:56]

perwer

Na pewno nie chodziło o walke a o chow.Ja sam z kuli hardkorowego koksa i Najmana oglądałem ta galę (choć lubię MMa bez takiego pajacowania)i chodziło przede wszystkim o przyciągnięcie publiczności.Koksu to fajny facet ,który ma dystans do siebie.Jest napakowany strasznie i obserwuje jego poczynania w Mistrzostwach USA i teraz w Mr.Olimpia . Mógł  by być troszkę wyższy ,ale na takim etapie co jest -to ma moc ,a łapy gigantyczne .
Wiecie ile trzeba treningów ,kasy i poświęceń żeby zrobić takie łapy .kulturystyka to niewdzięczny sort,który poświęca ogromne pokłady kasy ,a zarabiaja tylko najlepsi.
kiedyś troche podnosiłem ciężary i kulturystycznie na zawody przygotowywał sie mój dobry kolega --dzisiaj jest wielkim klawiszem hehe ...Pamiętam (bo pomagałem mu) ,do przygotowań sprzedał  swojego Golfa .  Zajął 2 miejsce ,po ciężkich wysiłkach i treningach ,a dostał pucharek i kibelek odżywek wart 100 zł-a wsadził około 4 tysięce w przygotowania.
Co do Najmana to musiał dostać w łapę za skakanie(co miał do stracenia) ,bo jak jest inaczej to na takim etapie co jest ,praktycznie każdy facet w Polsce z jajami by mu dupe skopał .
[2012-04-28 09:22]

RadosnyRabarbar

Najman taki chudzielec w porównaniu do Burneiki (60cm biceps). Najman to największy pajac w historii sportów walki, a taki kozak w necie że wygra, a cały czas uciekał przed Robertem.
[2012-04-28 10:02]

Diablo

Panowie przecież to zabawa a nie prawdziwa walka. Walki odbywały się kilkanaście minut wcześniej i kilka poźniej. Jak sam komentator powiedział. Na każdej gali jest "walka dziwolągów" żeby przyciągnąć publikę. Na KSW robił to Najman i robi Pudzian a na MMA Atack zrobili to Najman i Koksu
[2012-04-28 10:09]

rw11

Panowie przecież to zabawa a nie prawdziwa walka. Walki odbywały się kilkanaście minut wcześniej i kilka poźniej. Jak sam komentator powiedział. Na każdej gali jest "walka dziwolągów" żeby przyciągnąć publikę. Na KSW robił to Najman i robi Pudzian a na MMA Atack zrobili to Najman i Koksu

A czy chciałbyś się sam tak "pobawić z "Harcorowym Koksu" ? :)
[2012-04-28 11:57]

rw11

Skoro to nie walka, a zabawa to może sam się pobawisz z "Hardcorowym Koksu" :) Tak poza tym "koksu" to bardzo sympatyczny gość.
[2012-04-28 12:02]

Diablo

A czy chciałbyś się sam tak "pobawić z "Harcorowym Koksu" ? :)

Za pieniądze takie jakie wziął Najman... Oczywiście że tak
[2012-04-28 12:02]

rw11

Mogłoby nie starczyć na leczenie :)
[2012-04-28 12:04]

Diablo

Mogłoby nie starczyć na leczenie :)

Nie no myśle że Robert trochę grosza odłożył.
[2012-04-28 12:12]

Diablo

Tak na poważnie to nie zrozumiałeś mnie. Zabawa to nie znaczy że nie bolało i że ktoś nie mógł ucierpieć. To znaczy że to przedstawienie nie miało nic wspólnego ze sztukami walki. Taki przerywnik dla tych co na sztukach walki się nie znają a chcieli mordobicie zobaczyc.
[2012-04-28 12:33]

sarnina

Hehe, to bylo jak bojka dwoch lumpow pod monopolowym :)    ( oczywiscie chodzi tylko o styl walki) [2012-04-28 13:15]

89krzysztof

Hehe, to bylo jak bojka dwoch lumpow pod monopolowym :)    ( oczywiscie chodzi tylko o styl walki)

A że tak zapytam jaki styl walki najman zaprezentował ? Bo podobno on bokser jest czy coś. Ciężki mi w to uwierzyć oglądając jego pojedynki. Ale może jednak czegoś nie wiem... To jak było ? Co on walczył ? Kankana chodzonego ?  [2012-04-28 13:46]

sarnina

Hehe, to bylo jak bojka dwoch lumpow pod monopolowym :)    ( oczywiscie chodzi tylko o styl walki)

A że tak zapytam jaki styl walki najman zaprezentował ? Bo podobno on bokser jest czy coś. Ciężki mi w to uwierzyć oglądając jego pojedynki. Ale może jednak czegoś nie wiem... To jak było ? Co on walczył ? Kankana chodzonego ? 

Najman walczyl stylem " co mi zrobisz jak mnie zlapiesz " jak by mial spodniczke mini to nie wiadomo jak by sie to skonczylo gdyby koksu go od tylu zlapal ;) [2012-04-28 13:58]

Jack14

Zastanawiam się czy wreszcie będzie stać Najmana na to co zapowiedział przed walką:

"jak przegram to rezygnuję"

Jak się nie mylę to słyszałałem już kiedyś podobną obietnicę. Może tym razem zachowa się jak mężczyzna.

https://www.youtube.com/watch?v=4avO_R2CS3c&feature=related

[2012-04-28 14:14]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia