Najman vs hardcorowy .

/ 31 odpowiedzi
u?ytkownik113044


Podejrzewam ,że będzie rewanż albo Najman zmierzy się z Pudzianowskim. Okniński trenując Pudziana , rozpowiadał na boki - jak trudno mu jest  oderwać podopiecznego od sterydów , za co ów podopieczny nie obił mu mordy ,a  podał to sądu. Nie wiadomo czy to co mówił Okniński o swoim podopiecznym jest prawdą , prawdą jest natomiast fakt ,że o Najmanie tego nie mówił . (2012/04/28 16:48)

Jack14


Amen.

(2012/04/28 17:21)

u?ytkownik39933


witam,trenowałem ok 10 lat kulturystyke i w związku z tym poznałem wielu  ludzi trenujacych ten sport i powiem szczerze ze duzy procent ludzi z tego grona ma duze o sobie mniemanie ,robert  mimo ogromnego sukcesu w tym sporcie(karta pro i start na mr.olympia) jest bardzo skromnym człowiekiem i za to wielki szacunek.


Próbowałem też troszkę swoją posturę "podreperowac" 2 lata,taki chuderlak ze mnie był że przydało się to targanie metalu;-)Teraz tylko rozstępy mi zostały,podziwiam Ciebię że wytrzymałeś 10 lat,pewnie czasem "podjeżdżasz" bo to jest jak narkotyk ;-) 
(2012/04/28 18:10)

u?ytkownik39933


witam,trenowałem ok 10 lat kulturystyke i w związku z tym poznałem wielu  ludzi trenujacych ten sport i powiem szczerze ze duzy procent ludzi z tego grona ma duze o sobie mniemanie ,robert  mimo ogromnego sukcesu w tym sporcie(karta pro i start na mr.olympia) jest bardzo skromnym człowiekiem i za to wielki szacunek.


Próbowałem też troszkę swoją posturę "podreperowac" 2 lata,taki chuderlak ze mnie był że przydało się to targanie metalu;-)Teraz tylko rozstępy mi zostały,podziwiam Ciebię że wytrzymałeś 10 lat,pewnie czasem "podjeżdżasz" bo to jest jak narkotyk ;-) 
nie juz nie trenuje,ale żałuje ze sie  tak wszystko potoczyło ze przestałem ,mam taki "głupi" charakter ze jak cos robie to na sto procent albo wcale,startowalem w zawodach tylko jako junior a puzniej trenowałem tylko "dla siebie" ale na pełnych obrotach. (2012/04/28 18:15)

withanight88


Walka się już odbyła ? Najman dostał "stejkiem"?:) (2012/04/28 20:58)

Diablo


Fragment rozmowy dziennikarza wp z Najmanem:


: Nie myślałeś, żeby wyskoczyć gdzieś na ryby?



NAJMAN: (śmiech) Pomyślę. Może wyskoczę gdzieś nad Solinę i w końcu nauczę się wędkować, ale znając mnie to, złowione ryby bym wypuszczał, bo byłoby mi ich szkoda. (2012/04/28 22:23)