Zaloguj się do konta

Najlepsze polskie zanęty

utworzono: 2013/03/04 14:14
adi88

Witam, przed rozpoczęciem nadchodzącego sezonu zastanawiam się nad wyborem mieszanek na kolejne kilka miesięcy łowienia. Ostatnio bazowałem na zanętach belgijskich Marcela Van Den Eyde, ale niestety są to dość drogie zanęty.
Wcześniej łowiłem na zanęty Trapera, ale jakością odbiegają od tych belgijskich.
Czy waszym zdaniem jest sens przepłacać za zanętę, czy może są nasze polskie alternatywy dla takich firm jak Sensas czy właśnie Van Den Eyde?

Oglądałem dziś kilka filmów z Bogusławem Brudem i poważnie zastanawiam się nad jego zanętami. Czy ktoś łowił na nie? co sądzicie? lepiej dołożyć parę złotych czy znaleźć coś tańszego ale niekoniecznie gorszego?
[2013-03-04 14:14]

Witam, przed rozpoczęciem nadchodzącego sezonu zastanawiam się nad wyborem mieszanek na kolejne kilka miesięcy łowienia. Ostatnio bazowałem na zanętach belgijskich Marcela Van Den Eyde, ale niestety są to dość drogie zanęty.
Wcześniej łowiłem na zanęty Trapera, ale jakością odbiegają od tych belgijskich.
Czy waszym zdaniem jest sens przepłacać za zanętę, czy może są nasze polskie alternatywy dla takich firm jak Sensas czy właśnie Van Den Eyde?

Oglądałem dziś kilka filmów z Bogusławem Brudem i poważnie zastanawiam się nad jego zanętami. Czy ktoś łowił na nie? co sądzicie? lepiej dołożyć parę złotych czy znaleźć coś tańszego ale niekoniecznie gorszego?

LORPIO

[2013-03-04 14:41]

halski021

Dziwne - mnie TRAPER nigdy nie zawiódł , zawsze były zadowalające mnie wyniki na zawodach , gdy stosowałem TRAPER GOLD UKLEJA i TRAPER GOLD LESZCZ.Może na moich wodach się sprawdziły , a na twoich nie.Stosowałem je, bez dodawania czegokolwiek innego.
[2013-03-04 14:44]

tapi75

tak jest traper ja jeszcze gutmix
[2013-03-04 19:23]

stuart

Stil- zanęta którą polecam cena trochę większa niż trapera. [2013-03-04 19:49]

stef1986

wg.skuteczności zanęty, samet ,traper gold ,traper specjal, eldorado ,dragon u mnie takie sie sprawdzają [2013-03-04 21:54]

Roxola

Lorpio [2013-03-04 21:58]

Romuald55

Na płoć Milewskiego zanęty mnie nie zawiodły.Na leszcza Lorenza. [2013-03-04 22:25]

monsterfishing

Z tańszych zanęt polecam Sameta... bezkonkurencyjna, sprawdź sam a się przekonasz ;)
A szczególnie płoć czarna/czerwona, feeder czerwony/żółty, leszcz, karp xxl/zółty polecam Lina naturalnego kosa!
[2013-03-04 22:32]

to już chyba wszystkie z dostępnych zostały już wskazane - dla mnie najlepsze są te nie wzbogacane sztucznie jakimś smrodem , który bardzo trudno wyplemić [2013-03-04 23:14]

halski021

Ilu wędkarzy , tyle różnych zanęt.Każda w pewnych warunkach najlepsza.Uważam,że na zawodach ważniejsze jest wylosowanie dobrego stanowiska , a potem odpowiednio przystosować zanętę.Przy łowieniu rekreacyjnym,najtaniej wychodzi zanęcanie pęczakiem ,oraz kukurydzą z Tesco lub Biedronki,na wyniki nie narzekam,bo rybki na moich łowiskach są do tego przyzwyczajone.Większość znajomych tak nęci na naszych wodach, gdzie wędkuję.
[2013-03-04 23:19]

misiu86

lorpio grand prix,traper gold series. zdecydowanie pozytywnie odstają od reszty. oczywiscie to moje zdanie  [2013-03-04 23:44]

adi88

A czy stosowaliście zanęty Bruda? podobno są w pełni naturalne.
[2013-03-05 08:33]

frotto

ja używałem w sezonie brudy dość często kupowałem paczki 3 kilowego leszcza i karp amur big fish dodawałem do tego robaczków kuku i melasy i efekty jakieś tam były w tym roku pewnie też będe robił :) i używałem też lorpio magnetika bodajże i też całkiem ciekawie się to prezentowało
[2013-03-05 10:33]

TOMEK WKW

Kolego Traper Gold Series oraz Lorpio Magnetic i Grand Prix. Używam tych zanęt (oczywiście z odpowiednimi dodatkami i atraktorami) w rzekach, rzeczkach, stawach, jeziorach, zalewach i zbiornikach zaporowych - na zawodach i wyjazdach integracyjnych i nigdy mnie nie zawiodły. Co więcej wielu moich kolegów po kiju przekonałem do tych zanęt i wszyscy robią niezłe wyniki, a to świadczy o skuteczności zanęt, które proponuję. Jakbyś chciał więcej info służę pomocą tomekwit1@gmail.com

[2013-03-06 10:03]

Guciooo18

WitamŁowię wyłącznie na zanęty Bogusława Bruda i szczerze polecam Ci kupno tej zanęty jest w dobrej cenie, w moim mieście w granicach 12-14 zł za 3 kg więc cena jest przystępna a jakośc również zadowalająca. Do tej zanęty dorzucam zwykle puszkę kukurydzy i pinkę, i sprawdza się w 100% na łowiskach których łowię.  Pozdrawiam [2013-03-06 16:08]