Zaloguj się do konta

Najlepsze blogi wędkarskie

utworzono: 2010/12/15 19:44
Zbig28

Zadałem sobie trud i wszedłem na blogi kilkanastu osób, które Redakcja  zamieszcza po prawej stronie strony głównej portalu pod szyldem NAJLEPSZE  BLOGI WĘDKARSTWO : W wielu przypadkach te Koleżanki lub ci Koledzy nie zamieścili nawet jednego wpisu !!!  Może mi ktoś wytłumaczyć - O CO W  TYM  CHODZI ?  Dlaczego należą do najlepszych, skoro ich praktycznie nie ma ? Na czym polega ta kwalifikacja ?

 

[2010-12-15 19:44]

wedkarz2309

Też kiedyś zadawałem sobie to pytanie, ale doszedłem do tego w końcu, na czym to polega...:)

Kol. Zbig28, też jest wśród tych blogów...:)

 

Co trzeba zrobić, aby tam przynależeć?:)

Zauważ kolego, że pojawiają się tam profile od trzech srebrnych rybek...:)

 

Trzeba mieć ileś tam punktów, aby widnieć w tej rubryce...

Nie ma to nic wspólnego z NAJLEPSZYMI BLOGAMI...:)

[2010-12-15 20:04]

Bromar

  Też Kolego,jakiś czas temu wszedłem na kilka blogów i trochę mnie to zdziwiło, że pomiędzy blogerami o naprawdę dużym dorobku pokazywane są blogi osób które nie posiadają żadnego wpisu, bądź jeden dotyczący opisu łowiska a składający się raptem z paru linijek tekstu.

 Może blogi tam umieszczane, wybierane są na zasadzie chybił-trafił, jedno jest jednak pewne, że jakoś nikt tego nie kontroluje.

 Powinno to ulec zmianie, choćby z racji szacunku dla Kolegów i Koleżanek, którzy wiele wnoszą do tego portalu.

Pozdrawiam serdecznie.
[2010-12-15 20:13]

Zbig28

Kol. wedkarz 2309.

Chyba nie przeczytałeś dokładnie mojego wpisu. Tam pojawiają sie osoby, które nie zamieściły ŻADNEGO wpisu ani fotki na swoim blogu !!!!!!!  Nie wiem jak to rozumieć. Stąd moje pytanie na forum. Mogłem je zadać Redakcji, ale wtedy tylko ja bym znał odpowiedź. Liczę na wyjaśnienie tej sprawy przez zarządzających portalem. Może właśnie tutaj, na forum. Tak chyba byłoby najlepiej. Ale cieszę się, że nie jestem osamotniony. Pozdrawiam.  

[2010-12-15 20:26]

wedkarz2309

Przeczytałem dokładnie i odpowiedziałem...:)

Aby się tam znaleść, nie trzeba mieć zdjęć, ani wpisów na blogu...:)

Wystarczy osiągnąć minimum bodaj 2000 pkt. i już się tam jest...:)

[2010-12-15 20:36]

slawomir66

Witam kolegów. Nie zwracałem do tej pory uwagi w tym temacie ale Zbig28 ma rację, że pojawiają się tam blogi osób nie mające żadnego wpisu, bądź jeden dwa. Jeśli to ma być zakładka najlepszych to powinno to być w jakiś sensowny sposób weryfikowane. I choć mój wizerunek również kilkakrotnie w tej zakładce widziałem ja zbytnio do tego wagi nie przykładam ale... porządek musi być.
Pozdrawiam.
[2010-12-15 20:37]

mienta

na moje oko to są to osoby które wysłały zaproszenia poprzez podanie adresu e-mail ale mogę sie mylić
[2010-12-15 21:47]

mielec

Zadałem sobie trud i wszedłem na blogi kilkanastu osób, które Redakcja  zamieszcza po prawej stronie strony głównej portalu pod szyldem NAJLEPSZE  BLOGI WĘDKARSTWO : W wielu przypadkach te Koleżanki lub ci Koledzy nie zamieścili nawet jednego wpisu !!!  Może mi ktoś wytłumaczyć - O CO W  TYM  CHODZI ?  Dlaczego należą do najlepszych, skoro ich praktycznie nie ma ? Na czym polega ta kwalifikacja ?

 



Może chodzi o tego typu konta???? Jak tak to zwrócić trzeba jeszcze uwagę na podobne tego typu iż to nie użytkownicy, a ADMINISTRATORZY


http://www.wedkuje.pl/wedkarz,17
[2010-12-15 22:22]

wedkarz2309

Kurcze, koledzy, jestem pewny tego, co piszę...:)

Nie ważne kim jesteś, nie ważne, co potrafisz, nie ważne, co masz na swoim koncie...

Aby tam zaistnieć, trzeba spełnić TYLKO i WYŁĄCZNIE jeden "punkt": mieć minimum 3 srebrne rybki nad avatarem...

NIC więcej...:)

[2010-12-15 23:07]

Mariusz przecież masz-?
[2010-12-15 23:19]

wedkarz2309

Mariusz przecież masz-?


Chodzi Ci o rybki?

Jak widać, i ja mam tyle rybek i takiego koloru, że też tam jestem, a nic szczególnego nie zrobiłem, aby tam być...

Zrobiłem jedynie to, że przed 2 lata z hakiem narobiło mi się ileś tam punktów...

 

[2010-12-15 23:23]

Kol.Mariusz nie wiem ile zrobiłeś dla portalu,grunt że zrobiłeś coś dla wszystkich wędkarzy pokazując swoje niesamowite zacięcie i pasję którą powinni miec wszyscy od gór po morze.
[2010-12-15 23:37]

Zbig28

wedkarz2309

Skup się Kolego i pomyśl zanim coś napiszesz.

Dla mnie nie ważne jest ile kto ma, jak piszesz, rybek, tylko jaki jest jego blog. A w wielu przypadkach tych blogów PO PROSTU NIE MA !!!  A są oceniane jako najlepsze !  Kumasz ?

 

[2010-12-16 00:54]

wedkarz2309

Kol.Mariusz nie wiem ile zrobiłeś dla portalu,grunt że zrobiłeś coś dla wszystkich wędkarzy pokazując swoje niesamowite zacięcie i pasję którą powinni miec wszyscy od gór po morze.


A tam, po prostu robię to, co kocham, czyli nasze hobby...:)

[2010-12-16 10:46]

wedkarz2309

wedkarz2309

Skup się Kolego i pomyśl zanim coś napiszesz.

Dla mnie nie ważne jest ile kto ma, jak piszesz, rybek, tylko jaki jest jego blog. A w wielu przypadkach tych blogów PO PROSTU NIE MA !!!  A są oceniane jako najlepsze !  Kumasz ?

 



Kumam, kumam...:)

Tylko po prostu nie możemy się zrozumieć...:)

[2010-12-16 10:50]

jurek

Wiem o co Ci chodzi Zbyszku , może jest to zachęta aby wreszcie zaczęli coś pisać o wędkarstwie lub z tą pasja powiązane tematy , ale nie sądzę , żeby tak było . Ci z Was którzy są na tym portalu od początku , a nawet później , to pamiętają , że w lewym dolnym rogu na stronie głównej był ranking aktywnych blogerów wraz z punktacją ( za punktami i rybkami nie jestem , bo liczy się treść i forma blogera , a także wszelakie nowinki , porady itp ) . Mogłaby ta forma powrócić .
[2010-12-16 11:43]

łysy wąż

Zbyszku,
chyba nie zrozumiałeś Mariusza ( wedkarz 2309 ). Mariusz przytoczył kryteria wg których blogi są zamieszczone we wspomnianej zakładce, a nie twierdzi że jakieś tam " rybki " świadczą o dobrej, bądź słabej zawartości bloga... ;-)))
Nie dogadaliście się chłopaki ;-)))

pozdr.

[2010-12-16 15:16]

bluehornet

Tak , czy tak najlepsze artykuły w swoim blogu pisał GHOSTMIR . Może niektórym Kolegom narażę się tym komentarzem , ale takie jest moje prywatne zdanie . Pozdrowienia , połamania kija .
[2010-12-16 17:25]

mielec

Tak , czy tak najlepsze artykuły w swoim blogu pisał GHOSTMIR . Może niektórym Kolegom narażę się tym komentarzem , ale takie jest moje prywatne zdanie . Pozdrowienia , połamania kija .




To fakt Opowiadania były pierwsza klasa lecz nie bijcie mnie koledzy jak wspomnę, iż koledzy już przez niektórych nie lubiani tacy jak Thunder, Verdad oraz Lampe też mieli opowiadania bardzo kwieciste lecz mało ich było. Fakt taki że Mirek Ghostmir przodował pod tym względem bez nikaki:):):)
[2010-12-16 17:32]

kazik-kz2

Tak , czy tak najlepsze artykuły w swoim blogu pisał GHOSTMIR . Może niektórym Kolegom narażę się tym komentarzem , ale takie jest moje prywatne zdanie . Pozdrowienia , połamania kija .


Pewnie zaraz zostanę posądzony o podlizywanie, ale nic w tym stylu.

Oceniam tak jak było, i powiem że artykuły GHOSTMIRA były bardzo dobre.

Bardzo dobrze się je czytało, przynajmniej mi.

[2010-12-16 17:59]

Zbig28

To chyba mój ostatni wpis na ten temat. Na bazie  konkretnego pytania, na które nie dostałem odpowiedzi ( nawet od Redakcji )  wyrosły wątki poboczne nie mające z nim nic wspólnego.

Dla mnie jest oczywiste, że BLOG  to  BLOG !  A zebrane punkty, to po prostu punkty zdobyte w inny sposób niż prowadzenie BLOGA !  Nie ważne, czy jest ich 100, 500, 2000, 10 000 itd. I nie mają znaczenia algorytmy.

Kolumna nazwana jest przez Redakcję - NAJLEPSZE  BLOGI  WĘDKARSKIE !  Nie ma tam słowa o osobach mających odpowiednią ilość punktów.  Jeżeli widnieją tam osoby wcale nie prowadzące BLOGA (!), to w jaki sposób mogą być zaliczone w grono najlepszych blogerów prowadzących blogi ?

To tak jakby ktoś nie posiadający samochodu został uznany za właściciela pięknego auta, tylko dlatego, że nieraz sąsiad przewiezie go fajną bryką. To tak, jakby powiedzieć o kimś - świetny wędkarz - a ta osoba nigdy nie była na rybach, nie mówiąc już o braku Karty Wędkarskiej.  

Albo trzeba te osoby wyeliminować ( te, które bloga nie prowadzą )  z tej kolumny, albo zmienić nagłówek na np. Najbardziej Aktywni Na Portalu lub Posiadacze Największej Liczby Punktów. Takie jest moje zdanie.   I to by było na tyle... 

[2010-12-16 19:22]

wedkarz2309

"Najbardziej Aktywni Na Portalu lub Posiadacze Największej Liczby Punktów" = "NAJLEPSZE  BLOGI  WĘDKARSKIE"

 

Pięknie trafione porównanie!:)

[2010-12-16 21:07]

hanza

zapraszam na mojego bloga owedkarstwie.bloog.pl [2013-06-26 18:15]

Bartt3

Ktoś odkopał ciekawy wątek sprzed lat. Kto teraz pisze najlepsze najlepszego bloga ? Dla mnie Zander 51, Seba Kowalczyk i garbus. A jakie jest wasze zdanie ?
[2013-06-26 18:54]

Jakub Woś

Moim zdaniem najlepszego bloga ma Grzesiek Rabczuk - @pluszowy
[2013-06-26 20:58]

catrinna

No pewnie, że mój najlepszy :P

 

A tak serio to nie wiem :D

Ale zapraszam na mojego bloga :

catrinna.wedkuje.pl

 

http://catrinna.wedkuje.pl/blog/index.php?ID=149373

 

Pozdrawiam ;-)

[2013-06-26 23:42]