Najlepsze atraktory zapachowe

/ 8 odpowiedzi
Jakiej firmy wybrać  atraktory zapachowe? Jakie są wasze opinie? Chodzi mi głównie o atraktory Trapera, Bogusława Brudy, Dragona, Mondial-F, te atraktory mieszczą się w moim budżecie. Możecie podać aromaty innych firm. Proszę o pomoc.
                                                                                              Pozdrawiam
Grzesiek75

To nie tak, , niemożna stwierdzic jaka firma jest najlepsza, do tego dochodzi się z czasem trzeba eksperymentowac, a najlepszy atraktor to ten który sprawdza się na wodzie na której wędkujesz. Pozdrawiam. (2013/04/02 21:18)

misiu86

To może ktoś się wypowie odnośnie smakow i zapachów ... które na jaka porę roku i na jaką rybkę... (2013/04/02 21:26)

przemo1980

To może ktoś się wypowie odnośnie smakow i zapachów ... które na jaka porę roku i na jaką rybkę...

jak poszukasz na forum, to troszkę takich informacji znajdziesz ... (2013/04/02 21:41)

adrianob

Kolego na wiosnę najlepszy smrodek np.krab,ryba,halibut,monstrualna muszla,kałamarnica itp.
Na lato owoc np.truskawka,śliwka,wanilia,miód,itp. Dużo można wymieniać
Ja stosuje Boster firmy Traper na wiosnę sprawdza się u mnie Ryba,Krab!!!
A na lato w moim łowisku sprawdza się doskonała truskawka firmy TandemBaits (2013/04/03 16:49)

getka

ja w zeszłym sezonie używałem atraktorów od Bartona i były całkiem ok nie narzekałem na nie, według mnie nie miały chemicznego zapachu.  (2013/04/03 19:08)

waldiglogow

ja nie dawno kupiłem zapachy i smrodek pana bartona,jeszcze nie testowalem,20 kwietnia bede u bodzia to dowiem sie co i jak sie dawkuje. (2013/04/03 19:26)

karateka994

Ja zakupiłem karmel TRAPERA i coco belge MONDIAL-F. 14 kwietnia mam zawody, więc się sprawdzi nowe zapachy. (2013/04/03 19:38)

karateka994

A ja mam jedno pytanie więc się dołączę żeby nie zaśmiecać forum. Ile u was kosztuje dżokers na zamówienie. Bo ode mnie pani zażądała 50 zł za kilogram. Nie byłoby lepiej kupić sobie glinę i po prostu dodać do tego kupionej ochotki.  (2013/04/03 19:42)