Najlepsza przynęta na karpiea

/ 4 odpowiedzi

W tamtym roku gdy jeździłem na ryby zazwyczaj nad odre bo dobrze brały szypaki oraz leszcze kolega podsunoł mi pomysł żeby pojechać na karpie i podał bardzo ładny staw. Więc postanowiłem sprubować swoich sił i ruszyłem. Na miejscu bułem o 5.20 łowiłem na mieszankę tak zwane ciasto. Czekam do 8.00 i nic około 9 zaczeły brać niewymiarowe sztuki i postanowiłem że sprubuje na kukurydze. Po 20 min. jest pierwsza ryba sukces 41cm podczas połowu złapałem 4 sztuki powyżej 40cm mojim zdaniem połów był udany jak na ten rejon

zosikxx13


A jakie jest twoje pytanie? Forum jest od tego, żeby zadawać pytania ewentualnie wyjaśniać jakieś niejasności,a tu ani pytania ani dupa chlap (2011/02/21 13:16)

karpiarzpila


No i ludzie nauczcie się języka Polskiego bo normalnie aż się czytać nie chce czasami. (2011/02/21 13:27)

tochu9702





I co ja mam Ci odpowiedzieć... :)




(2011/02/21 18:13)

KACZAS


Kolego tak oficjalnie nie sprecyzowałeś swojego pytania konkretnie tylko podzieliłeś się swoimi przeżyciami na temat danego dnia łowienia..., a co do pisowni to proszę Cię...są teraz promocje słowników języka polskiego przed podniesieniem podatku VAT na owe "świerszczyki" więc radzę skorzystać!

POŁAMANIA

(2011/02/21 21:22)