Zaloguj się do konta

Dobra plecionka na szczupaki-propozycje

utworzono: 2016/07/22 14:40
Sith

Ps
DRAGON Invisible występuje również na szpulach 135m http://www.wedkarski.com/zylki-plecionki/7505-plecionka-invisible-braid-dragon.html
Link wyłącznie poglądowy. [2018-11-19 06:34]

Majster 81

Jest chyba dość mocno przegrubiona 0.08 ma wytrzymałość 12.3 kg . A jak jest z tym kolorem jest on biały czy przezroczysty chce plecionkę aby była dobrze widoczna.

Jest biala, z czasem lapie syf, ale moc jest i nie jest przegrubiona. Uzywalem tej plecionki dobre 3 sezony, a na rybkach jestem dziennie. Opinia nie wyssana z palca, testowana nad woda nie przed monitorem. Teraz testuje, sprawdzam inne plecionki, ale to juz zupelnie inna polka cenowa.

  [2018-11-19 10:25]

Sith

Michale, twierdzisz że plecionka opisana jako 0,08mm/12,3kg trzyma parametry?!
Używałem plecionek 0,08 kilku firm, ich wytrzymałość była deklarowana na 5-7kg, żadna nie potwierdzała się w realu. Jedyną plecionką jaką znam iktóra była rzetelnie opisana była MOMOI Oshikage -0,91mm/3,10kg.
Czyżby Berkley wymyślił jakąś kosmiczną technologię??? [2018-11-20 06:55]

Majster 81

Shit, coz moge Ci powiedziec, kupuje to co sprawdzone, polecane przez wedkarzy Neutralnych, nie to co ktos probuje mi narzucic. Tez mam swoje opinie na temat plecionek z tzw wyzszej polki, stac mnie na nie, sam dokonuje zakupu, nie dostaje od nikogo. Niemam nikogo spoza Pl, by mi zalatwial  w normalnych cenach. Co do wspomnianego Berkley(a) zaskoczyla mnie ta plecka bardzo pozytywnie, wiesz dobrze, ze pewne opisy mozna odczytac jako tzw chwyt marketingowy (moc), ale stosujac polecane dedykowane wezly wyciagamy wszystko na maxa. Wiadomo, ze wszystko zalezy od czestotliwosci polowu, jedne rzeczy beda tracic parametry szybciej inne pozniej. Druga sprawa sa rzeczy niaoryginalne, przedstawiane jako te najlepsz, np plecki z metra ciete, przy ktorych nie mamy pewnosci co zakupilismy. Nie powiem, ze cos jest kosmiczne, ale jest zasadnicza roznica miedzy plecka A i plecka B, sam o tym wiesz. Co do przegrubien, nigdy mnie to nie interesowalo, nie sprawdzalem, czy ma tyle ile deklaruja, wiem jedno, ze ta sama plecka roznie zachowuje(pracuje) sie na 2 roznych patykach. Kij, przelotki, kreciol, pogoda, to wszystko ma wplyw. Na oko plecki 2 firm o tej samej grubosci mnie osobiscie wydaja sie takie same. Wiec, mam nadzieje, ze pewne rzeczy rozwialem. Pozdrawiam ps czas nad wode, pogoda dopisuje a drapiezniki na mnie czekaja. [2018-11-20 08:59]

Sith

Shit (...)
Dobrze określiłeś plecionkę o deklarowanych parametrach 0,08mm/12,3kg... ;))
  [2018-11-20 13:07]

Majster 81

Sith czasem bledy sa, i nie odbieraj tego jako celowy zapis
0,08mm? Czy ja wspomnialem o tym rozmiarze? [2018-11-20 13:25]

Sith

Jest chyba dość mocno przegrubiona 0.08 ma wytrzymałość 12.3 kg . A jak jest z tym kolorem jest on biały czy przezroczysty chce plecionkę aby była dobrze widoczna.

Jest biala, z czasem lapie syf, ale moc jest i nie jest przegrubiona. Uzywalem tej plecionki dobre 3 sezony, a na rybkach jestem dziennie. Opinia nie wyssana z palca, testowana nad woda nie przed monitorem. Teraz testuje, sprawdzam inne plecionki, ale to juz zupelnie inna polka cenowa.


[2018-11-20 14:16]

Majster 81

Majster 81
BERKLEY WHIPLASH CRYSTAL (2018/11/17 18:27)

mazu89
Jest chyba dość mocno przegrubiona 0.08 ma wytrzymałość 12.3 kg . A jak jest z tym kolorem jest on biały czy przezroczysty chce plecionkę aby była dobrze widoczna. (2018/11/18 07:05)

Podalem nazwe plecionki, a pozniej opis BERKLEY WHIPLASH CRYSTAL, no coz, dla mnie temat zamkniety, nie mam zamiaru bawic sie w podchody ... [2018-11-20 14:35]