Najciekawsze i najśmieszniejsze cytaty z wedkuje.

/ 228 odpowiedzi / 2 zdjęć
Zielan


Strona internetowa Koła Miejskiego PZW służy wyłącznie do zamieszczania wszelkich relacji i zdjęć z różnych imprez wędkarskich i różnych akcji podejmowanych przez naszych członków. Zamieszczanie na stronie Koła własnych tekstów jest niedozwolone i może skutkować nawet wykluczeniem z PZW, miejscem do zamieszczania swoich artykułów, przemyśleń i opinii są fora i własne blogi. Wszelkie tego rodzaju teksty zamieszczone na stronie KM PZW będą bezwzględnie usuwane.

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,uwaga-blogerzy,52447 

 Ten komunikat ukazał się na stronie mojego koła po opublikowaniu moich artykułów krytykujących okręg PZW w Toruniu. Usunięto też moje wpisy z bloga, jednak nieskutecznie bo udało mi się je odzyskać. Wtedy jeszcze prezes a obecnie jeden z delegatów próbował chyba zastraszyć społeczność blogerów naszego koła. Szkoda tylko, że było go stać na ten jeden jedyny akt w postaci owego wpisu. Nie raz miał okazje face to face wylać swoje żale. Typowy bohater internetowy. (2014/03/08 20:29)

SZUWARdragon2 
Romuald55
Wywołany do odpowiedzi przez Kolegę rafałwedkuje,odpowiem.Miejsce łowienia,jest miejscem w którym znajduje się przynęta.Czyli prostopadle urządzenia piętrzącego wodę.I TYLE!
Nie ważne gdzie stoisz! ALE! Jeżeli stoisz bliżej i rzucasz w dół,to wszystko jest ok dopóki nie podciągniesz przynęty pod siebie a co za tym idzie przynęta będzie bliżej niż ta odległość.
Można stać 80 m od tamy i pod nią rzucać.I co?Jak rzucisz bliżej niż 50 m od tamy...to klops!
Ja tu nie piszę po to żeby kogoś udupić.Ja piszę ,żeby Koledzy którzy mają wątpliwości mogli się ich pozbyć.Ja odpowiem każdemu,na miarę mojej wiedzy jeżeli ma kakieś wątpliwości prawne.
Jeżeli sam nie będę wiedział to zasięgnę informacji w PSR.Mam tą możliwość.
Dlatego uważam,że nie dyskutujcie Koledzy na zasadzie ,co komu się wydaje lecz niech ta dyskusja będzie pożyteczna.
 dla wszystkich.        http://forum.wedkuje.pl/f,mandat-za-lowienie-za-blisko-tamy,736856,50.html

Proponuje nowy watek parodie ssr.zgłoś naruszenie

(2014/03/10 12:14)

Zielan 
jajos
Witam wszystkich i przepraszam jeśli był założony już podobny temat.Poszukuje solidnego i wytrzymałego bata na tak zwane paprochy na małą rzeczkę.Co byście mi polecili?

http://forum.wedkuje.pl/f,bat-na-paprochy,737868,0.html#0

A może jednak lepszy będzie bat na dorsze?
(2014/03/12 09:43)

Diablo


Mój faworyt:Romuald55
W niedzielę na szkoleniu SSR zadałem pytanie Komendantowi PSR z Jeleniej Góry na temat łowienia ryb w okresie ich ochronnym,ponieważ znałem wcześniejsze wypowiedzi Kolegów w tym temacie.
Odpowiedż była jednoznaczna:-nie ma przepisów zabraniających łowienia ryb w okresie ich ochrony.Jest natomiast przepis zabraniający ich zabieranie z łowiska.Tyle w tym temacie.

Oczywiście Kolega Haryyy5 zna lepiej przepisy od Komendanta Państwowej Straży Rybackiej więc nie dyskutuję więcej.


http://forum.wedkuje.pl/f,lowienie-szczupaka-w-oksie-ochronnym,735839,25.html#738172 (2014/03/12 22:42)