Nagroda w nowym konkursie sms

/ 24 odpowiedzi
Panowie a może bardziej panie.
Czy to niebieskie coś z szelkami przedstawione na zdjęciu jako nagroda w nowym konkursie sms jest jakąś "zabawką" dla kobiet żyjących w związkach homoseksualnych.
Czy w ten czarny otwór wkłada się wibrator tudzież dildo?
Jędrula


Brakuje jeszcze jednego paska idącego dołem od przodu aż do tyłu :))))))) - kolega mi mówił :)))))))))))))

Proszę sobie nie robić śmiechów z poważnych konkursów !!! :)

 

(2011/10/07 21:18)

Tomasz90


Panowie a może bardziej panie.
Czy to niebieskie coś z szelkami przedstawione na zdjęciu jako nagroda w nowym konkursie sms jest jakąś "zabawką" dla kobiet żyjących w związkach homoseksualnych.
Czy w ten czarny otwór wkłada się wibrator tudzież dildo?

:)))))))))))))))))))))))))dobre ,diabołek coraz bardziej mi się podoba (2011/10/07 21:25)

mateuszwos


Rewelacja!!!! Wyślę chyba ze 20 smsów! Weźcie i Wy udział nie pozwólcie mi samemu tego wygrać. (2011/10/08 00:08)

Dandol


Gdyby żona przyniosła taką zabawkę do domu, byłbym przerażony, chyba bym się zaszył:) (2011/10/08 06:20)

zbynio5o


Podobno od dziś można komentować fotki w konkursie " Jesienne wędkowanie ".

I co ?   I nic !    Ktoś tam tnie komara :)))

(2011/10/08 10:39)

kapiowaty


ja moją fotke wysłałem w konkursie jesienne wędkowanie i chce wygrać bo przyda mi się latareczka ... (2011/10/08 10:51)

zbynio5o


Ja też  chce wygrać . Ta latarka to moje marzenie od dziecka. Och !! ale bym sie cieszył :)))) (2011/10/08 10:56)

sliwka15


Ja też  chce wygrać . Ta latarka to moje marzenie od dziecka. Och !! ale bym sie cieszył :))))


Jeśli to właśnie " Ta latarka " to Twoje " marzenie od dziecka ", to muszę Cię zasmucić ponieważ to wcale nie jest latarka .. :)



" Dla wędkarzy nastawiających się na największe morskie drapieżniki. Umożliwia podparcie dolnika wędki zakończonej krzyżakiem i wygodny hol ryby. Szczególnie polecany wędkarzom mającym problemy z kręgosłupem. Głowica w której umieszcza się dolnik jest wykonana z plastiku i porusza się w pionie. Szeroki regulowany parciany pas i mocne zapięcie dopełniają reszty. "


Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli ...:) (2011/10/08 11:06)

obcy91


ja moją fotke wysłałem w konkursie jesienne wędkowanie i chce wygrać bo przyda mi się latareczka ...


Ja też  chce wygrać . Ta latarka to moje marzenie od dziecka . Och !! ale bym sie cieszył :))))I kto tu pisze o czytaniu ze zrozumieniem :) ;)  (2011/10/08 11:15)

Diablo


Ja też  chce wygrać . Ta latarka to moje marzenie od dziecka. Och !! ale bym sie cieszył :))))


Jeśli to właśnie " Ta latarka " to Twoje " marzenie od dziecka ", to muszę Cię zasmucić ponieważ to wcale nie jest latarka .. :)



" Dla wędkarzy nastawiających się na największe morskie drapieżniki. Umożliwia podparcie dolnika wędki zakończonej krzyżakiem i wygodny hol ryby. Szczególnie polecany wędkarzom mającym problemy z kręgosłupem. Głowica w której umieszcza się dolnik jest wykonana z plastiku i porusza się w pionie. Szeroki regulowany parciany pas i mocne zapięcie dopełnia reszty. "


Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli ...:)


"Największe morskie drapieżniki..."

To chyba Jędrula często ich fotki wstawia... Ja też bym się na nie bez solidnego wsparcia wyłączenie z własnym sprzętem nie wybrał ;) Kręgosłup ma się jeden... (2011/10/08 11:15)

sliwka15


ja moją fotke wysłałem w konkursie jesienne wędkowanie i chce wygrać bo przyda mi się latareczka ...


Ja też  chce wygrać . Ta latarka to moje marzenie od dziecka. Och !! ale bym sie cieszył :))))


I kto tu pisze o czytaniu ze zrozumieniem :) ;) 

no właśnie kto tu pisze o czytaniu ze zrozumieniem...:)))
ja mówiłem o tym .

Ja też  chce wygrać . Ta latarka to moje marzenie od dziecka. Och !! ale bym sie cieszył :))))

a nie o poście który Ty zacytowałeś ... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) (2011/10/08 11:26)

obcy91


teraz nie czaje! Koledzy pisza o latarce a Ty wyjezdzasz z opisem tego pasa?! I to w kierunku kolegi zbynio. A wiec nie masz racji :)  (2011/10/08 11:30)

Dandol


Obcy-Śliwka 1-0 (2011/10/08 11:45)

u?ytkownik26223


dacie linka do tego konkursu na foty?bo jakoś nie mogę znaleźć. (2011/10/08 11:55)

Diablo


Mojej, którą dodałem wczora z wieczora w ogóle nie ma wśród konkursowych :( (2011/10/08 12:55)

zbynio5o


Ja też  chce wygrać . Ta latarka to moje marzenie od dziecka. Och !! ale bym sie cieszył :))))


Jeśli to właśnie " Ta latarka " to Twoje " marzenie od dziecka ", to muszę Cię zasmucić ponieważ to wcale nie jest latarka .. :)



" Dla wędkarzy nastawiających się na największe morskie drapieżniki. Umożliwia podparcie dolnika wędki zakończonej krzyżakiem i wygodny hol ryby. Szczególnie polecany wędkarzom mającym problemy z kręgosłupem. Głowica w której umieszcza się dolnik jest wykonana z plastiku i porusza się w pionie. Szeroki regulowany parciany pas i mocne zapięcie dopełniają reszty. "


Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli ...:)


@śliwka, mnie nic nie boli, uwierz.  Ty coś mało kumaty jesteś i nawet koledzy Ci to piszą :)))

(2011/10/08 13:56)

Diablo


Jesienne wędkowanie w obiektywie ? głosowanie
Ale jeszcze nie mozna glosowac, jak to kolega wyzej napisal ktos tnie komara




Ktoś tnie ale w co innego .....tylko na niektóre fotki można głosować ........


Nie można Czesiu na żadne. Głosuje się przez dodanie komentarza pod artykułem o konkursie a tam ta możliwość jest jeszcze zablokowana. (2011/10/08 14:24)

perwer


Zbynio zagłosuje na Ciebie,ale tylko pod jednym warunkiem.

Poświecisz mi w nocy tą latereczką jak sandacza życiowego będe ciągnoł--no i żebyśmy kieliszków nie rozlewali.

(2011/10/08 14:31)

obcy91


Panowie juz mozna oddawac glosy.  (2011/10/08 14:57)

zbynio5o


Głosuj Darek. Właśnie ta latarecka do tego ma służyć. Będziemy se ją wzajemnie pożyczać:)

A jak nie, to tradycyjnie dwa wkłady do zniczy i bydzie git. :)))

(2011/10/08 14:58)

Diablo


Brakuje jeszcze jednego paska idącego dołem od przodu aż do tyłu :))))))) - kolega mi mówił :)))))))))))))

Proszę sobie nie robić śmiechów z poważnych konkursów !!! :)

 










Chyba wyślę swojego pierwszego smsa konkursowego w życiu. Takie cacko warto mieć w swoim arsenale :) (2011/10/13 22:44)