Nadgorliwość.

/ 9 odpowiedzi
Z P

Ktoś kiedyś powiedział że nadgorliwośc gorsza od faszyzmu. I tu poniekąt mógłbym sie zgodzić.

Pojawił sie  ciekawy temat :

http://forum.wedkuje.pl/f,piwo-na-lodzi-wioslowej,613633,25.html

w którym prowadzona była nawet  spokojna dyskusja. Dlaczego został zamknięty ? Czy stwierdzenie (blockquote ) moderatora jest ostateczym i nie powtarzalnym zakończeniem dyskusji ?

Pytam sie: a dlaczego ?  Może ktoś mógłby coś jeszcze ciekawego wnieść do tematu ?

Coraz żadziej chce mi sie brać udział w dyskusjach widząc takie praktyki. 

Szacun dla moderatorów ale jak ma istnieć to forum jak tak sie postępuje. Czy ktoś ma podobne odczucia ?   Myśle że nikomu sie nie naraziłem :)))

misiu86


tak w 100%.... rzadko się udzielam (raczej studiuję) ale to częste praktyki ... czary mary temat znika... pewnie zaraz zamkną wątek... (2013/03/04 23:40)

u?ytkownik145121


Tu znajdziesz odpowiedź : http://forum.wedkuje.pl/f,znikajace-odpowiedzi-archiwum,614554,0.html (2013/03/04 23:42)

Roxola


Takie praktyki, to najszybszy krok do śmierci forum...  Podzielam Twoje zdanie Zbynio. (2013/03/04 23:50)

zbynio5o


Przepraszam za orta :)) ale nie zdążyłem już edytować. (2013/03/05 00:51)

Zibi60


Niemożliwe żeby to Krzysiu @adler zamknął ??? Temat bardzo ciekawy i nowy dla nas...i nie do końca przedyskutowany. Mnie nurtuje pytanie: czy załogant (nie kieruje silnikiem ani nie wiosłuje) łodzi odpowiada za swój stan nietrzeźwości, z zapisów wynika, że nie ? Szlaki wodne powinny mieć odrębne przepisy. (2013/03/05 07:35)

u?ytkownik145121


Niemożliwe żeby to Krzysiu @adler zamknął ??? Temat bardzo ciekawy i nowy dla nas...i nie do końca przedyskutowany. Mnie nurtuje pytanie: czy załogant (nie kieruje silnikiem ani nie wiosłuje) łodzi odpowiada za swój stan nietrzeźwości, z zapisów wynika, że nie ? Szlaki wodne powinny mieć odrębne przepisy.
Jesteśmy kol. nie w temacie wątku / bo został zablokowany , a mój post który dotyczył niedopitych kontrolujących usunięty / , ale korzystając z okazji odpowiem przykładem :
W tamtym roku nieopatrznie zabrałem ze sobą na trolla 2 dawno nie widzianych znajomych - jak się okazało łowienie nie było ich głównym celem - a że trafił się akurat wyjątkowo upalny dzień po 2 godz. pływania byli dosłownie upojeni alkoholowo .
Pech / a prawdopodobnie obserwacja sytuacji i doniesienie przez jakiegoś cichociemnego brzegowca / spowodowała rychłą kontrolę policyjną .Po sprawdzeniu dokumentów i wyposażenia łodki grzecznie się pożegnali prosząc o szczególne zwrócenie uwagi na załogę. Pozdrawiam   


(2013/03/05 10:26)

jogi


Witam wszystkich. Może będzie to nie na temat ale chcę tylko powiadomić Was że "Moderatorzy"  nie mają możliwości usuwania żadnych kont. Pozdrawiam wszystkich i proszę o wyrozumiałość. (2013/03/06 15:22)

u?ytkownik145121


Witam wszystkich. Może będzie to nie na temat ale chcę tylko powiadomić Was że "Moderatorzy"   mają możliwość usuwania  kont poprzez wskazanie tych do usunięcia Redakcji co ta bez sprawdzania przyczyny czyni. Pozdrawiam wszystkich i proszę o wyrozumiałość.
(2013/03/06 16:14)

zbynio5o


To nie jest temat o kontach. Idżta na inne podwórko! (2013/03/06 16:29)