Nadeszła wędkarska zima

/ 13 odpowiedzi
Z nadejściem zimy nasza społeczność jakby zamarzła ale mam nadzieje ze wraz nadejściem wiosny obudzą się z zimowego snu nasi koledzy.Dobrze ze mamy kolegę Bernarda ...............
u?ytkownik141921


witam i tutaj kolega ma rację forumowicze zapadli w sen zimowy nikt nie skory jest troszkę poklikać na jakikolwiek temat tylko ja nadaje ale chociaż wesoło jest pozdrawiam (2013/01/19 20:43)

ryukon1975


Kto zapadł w sen to zapadł ja nie niedźwiedź.:)
Przygotowuję się do sezonu i czasem coś napiszę w wolnym czasie,nie zawsze na forum.:) (2013/01/19 20:51)

luzin


W ten sen zapadli koledzy z mojego koła trochę szkoda ale damy rade szanowni koledzy.Szkoda ze mocniej nie mrozi byśmy uderzyli na połowy z lodu. (2013/01/19 21:31)

ryukon1975


Przymrozi i to już niedługo.
Teraz jest czas na inne rzeczy te na które nie będzie wolnej chwili jak tylko zrobi się ciepło i ruszymy na ryby.:) (2013/01/19 21:45)

przemo1980


Zima już trwa , tyle że teraz daje o sobie znać !!! Tak jak nadeszła, tak mam nadzieję że jeszcze szybciej sobie odejdzie:)
Ja nie zamarzłem :) forum czytam i przeglądam non stop ! No i oprócz tego tak nie spiesząc się robię wędkarskie zakupy (część już zrobiłem, a do następnych się przymierzam, przeglądając oferty sklepów). (2013/01/19 21:48)

luzin


Nadeszła ale cienko u nas z lodem prawdopodobnie w lutym ma być lepiej też myślę o zakupach ale na ten czas z branży akwarystycznej o zwiększeniu akwarium. (2013/01/19 22:05)

u?ytkownik32263


Tak, tak, nadeszła zima :-/ I kur..a odśnieżanie. A mam "trochę" bo ok 200m2. Właśnie wróciłem bo bym jutro nie wyjechał. I czuję się jak koń po łesternie;) (2013/01/19 23:24)

D-26


Masz rację zamarzli, ale nie wszyscy.Byliśmy na kanale, płocie brały średnio.Ten na zdjęciu to nie z naszych bo ma wiaderko a jak wiesz u nas to niemożliwe.Sławek Daniel ma duże akwarium na zbyciu, komplet razem z szafką z litego drzewa.
No i szykuj się na zebranie 17 02 2013.
(2013/01/20 20:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luzin


To porażka z tym wiaderkiem czy naprawdę siatki są aż tak drogie mi się wydaje że nie.Raczej powinienem być na zebraniu jak będę w kraju.O tym akwarium wiem jestem z nim w kontakcie (2013/01/21 14:53)

kubag


Witam

Czy jest sens łowić przy tak niskich temperaturach powietrza < -5"C ?? Chodzi o lekki spinning, boczny trok; z nastawieniem na okonki tudzież klenie na rzekach większych i mniejszych. Rybki żerują?
Pytam z perspektywy laika :) (2013/01/25 17:06)

luzin


Panie Arturze,Danielu,Karolu i inni koledzy z koła 85 Gniewino napiszcie coś od czasu do czasu warto znaleźć trochę czasu aby poświęcić i coś napiswać (2013/02/02 20:46)

grisza-78


Witam

Czy jest sens łowić przy tak niskich temperaturach powietrza < -5"C ?? Chodzi o lekki spinning, boczny trok; z nastawieniem na okonki tudzież klenie na rzekach większych i mniejszych. Rybki żerują?
Pytam z perspektywy laika :)


Według mnie nie ma sensu. Częściej będziesz odmrażał przelotki, niż rzucał przynętą. Wiem co mówię, bo kiedyś też "walczyłem" ze spinningiem w mrozach, ale już odpuściłem.
(2013/02/03 16:14)