Zaloguj się do konta

Nad jakie jezioro się wybrać na ryby?Cała Polska.

utworzono: 2011/06/22 23:13
borek42

Witam :) mam zamiar wybrać się w lipcu nad jakieś duże jezioro na okres 7 dni. mieszkam w Miliczu ( dolnyśląsk ). Najlepiej aby jezioro leżało do 500 km. odemnie. Chciałbym połowić ogólnie białą rybe typu karp, amur ,leszcz, lin, karaś. No i najważniejsze dla mnie to spokój.. chciałbym aby nad tym jeziorem było jakieś miejsce gdzie nie bywa za dużo ludzi , porośnięte trzcinami. z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam :) . [2011-06-22 23:13]

szczepcio

proponuję pogorię 4.
[2011-06-22 23:17]

borek42

z tego co sprawdziłem o tym "zbiorniku" ( a poszukuje jeziora ) to nie zabardzo mi sie podoba. Co do miejsca w jakim bym chciał łowić to tak jak napisałem porośnięte trzcinami. Przy jakimś lesie mogło by być. No i żeby duże rybki  tam żerowały. [2011-06-23 08:16]

ayem

No i żeby nie było żadnych wędkarzy hmmmm....wymarzone miejsce na wypoczynek - gdybym ja takie miał nie podzieliłbym się nim chyba ;)
[2011-06-23 08:27]

Bromar

Jeśli chodzi o tą odległość od Ciebie (500 km), to masz do wyboru jeziora w prawie całej Polsce, więc na takim obszarze na pewno coś znajdziesz, ale żeby zaraz było cicho, spokojnie i bez wędkarzy, to masz raczej małe szanse :))
[2011-06-23 08:35]

borek42

no tak :) wiem że tródno o spokój na rybach i zarazem dobre brania ;D Rok temu byłem nad zalewem Sulejowskim, lecz nie podobało mi sie tam to że tylko na środku zalewu było głęboko i żeby zarzucić zestaw tam gdzie są ryby trzeba było wejść do wody. Minusem tamtego zalewu jest też to że w większość miejsc na ryby nie można dojechać tylko trzeba zostawić samochód mniejwięcej 1 km. od brzegu.. a wracając do tematu to szukałem tych jezior ale nie wiem jak z rybami i z braniami .. i dla tego założyłem tu temat nad jakie jeziorko sie wybrać ;p . [2011-06-23 08:50]

tomasz26552

Trudno o takie miejsca.Ja robię tak 2 tygodnie urlopu.Jadę w Poniedziałek a zwijam się w Piątek.Drugi tydzień tak samo.Dlatego że w weekend nie ma spokoju bo ludzie się zjadą no i grile,śpiewy,balangi.Natomiast w tygodniu jest całkiem przyjemnie i spokojnie
[2011-06-23 09:11]

borek42

to podajcie nazwe jeziora jakiegoś gdzie złowie karpie amury liny karasie leszcze... poszukam miejsca. Ale zależy mi by to było duże jezioro . takie jak Sulejowskie (chodzi mi o wielkość jeziora)

[2011-06-23 09:16]

szczepcio

to podajcie nazwe jeziora jakiegoś gdzie złowie karpie amury liny karasie leszcze... poszukam miejsca. Ale zależy mi by to było duże jezioro . takie jak Sulejowskie (chodzi mi o wielkość jeziora)

A może kolego nad zalew na Rożnowie?
[2011-06-26 13:56]