Na temat terroru na forum

/ 15 odpowiedzi
Witam
Jakiś czas temu na Forum Sumowe przebywał osobnik o imieniu nicku wels.
W najzwyklejszej dyskusji zaczął pisać o lizaniu butów adminowi ubliżając tym samym użytkownikom.
Było to bez sensu więc usunąłem mu konto tak żeby mógł założyć nowe i zacząć poprawnie z kulturą.
Od tego dnia na stronach Oceny Stron i Gwiazdor przy wpisie Forum Sumowe zaczęły się pojawiać wulgarne, szydercze i obrażające forum, mnie i jego użytkowników wypowiedzi.
W sumie do tej pory zamieścił ich koło 150. Robi to pod kilkudziesięcioma nickami kilka razy dziennie.
Administracje tych serwisów usuwają to cyklicznie choć nie mam z nimi żadnych kontaktów, to strony niezależne.
Nie było trudno po IP i śladach hosta z wpisów na Gwiazdorze ustalić właściciela postów i jest to ten sam który tu robi dym.

http://www.wedkuje.pl/wedkarz,137822

http://forum.wedkuje.pl/post/dyskryminacja-i-terror-na-forum/577269/0

Próbka możliwości

Jeśli ktoś chce śledzić jego twórczość to wystarczy czytać komentarze na Oceny Stron i Gwiazdorze ale przestrzegam przed nim.

http://www.gwiazdor.pl/strona/68820,forum-sumowe/
http://ocenystron.pl/strony/www.forumsumowe.pl

Pozdrawiam.

covent

Ciekawe jak świat będzie wyglądal za dekadę? Do czego zmierza i jaką drogą internet i wolność wypowiedzi i dzialań ukrywaną pod zludną anonimowością?

Ludzie najwyraźniej mają za dużo wolnego czasu. Zagonić to holotę do roboty a będziemy mieć z tego wszyscy wymierne korzyści.

Pewnym osobnikom należaloby dla dobra ogólu zabronić dostępu do sieci.. Kto wie mozę tak za 15 lat sądy będą orzekać?

(2012/12/17 10:51)

MASTINO

Hahahahahahaha...ale jaja :) A już myślałem, że tylko tutaj mamy swojego własnego popaprańca, którego poznajemy już po kilku wpisanych jego słowach :)))))))) Chociaż sorry, już kilku by się takich uzbierało.  (2012/12/17 11:46)

JKarp

CześćTerroru mamy ciąg dalszy :-((((Jeden z Kolegów dostał bana bo " podpadł " he he domyślcie się komu ale nie jest to nasz Kolega o Tysiącu Nicków...Ktoś zakłada któreś konto z kolei, w swoich wypowiedziach obraża wszystkich ( łącznie z PSR i SSR ), jest złośliwy i cyniczny. Ale wystarczy jedno słowo pod adresem tego Pana " nie takie " żeby ponieść konsekwencje.Chciałbym zobaczyć ten post, który został wykasowany.JK (2012/12/17 13:23)

ryukon1975

CześćTerroru mamy ciąg dalszy :-((((Jeden z Kolegów dostał bana bo " podpadł " he he domyślcie się komu ale nie jest to nasz Kolega o Tysiącu Nicków...Ktoś zakłada któreś konto z kolei, w swoich wypowiedziach obraża wszystkich ( łącznie z PSR i SSR ), jest złośliwy i cyniczny. Ale wystarczy jedno słowo pod adresem tego Pana " nie takie " żeby ponieść konsekwencje.Chciałbym zobaczyć ten post, który został wykasowany.JK

Janusz jakieś szczegóły może ? :)
Umknęło to gdzieś mojej uwadze w natłoku wczorajszych barwnych wydarzeń.Tak się ośmiałem że aż chyba woblery które robiłem trzeba poprawiać bo niesymetryczne wyszły.:) (2012/12/17 13:32)

Wonski79

nie pamiętam nick'u ale chyba wiem o kogo chodzi. Trochę niezbyt mądrych wypowiedzi zwłaszcza w temacie kłusownictwa. (2012/12/17 13:33)

Wonski79

Teraz sprawdziłem,to nie ten. (2012/12/17 13:38)

avallone78

Georg B. dalej się dobrze bawi :)
Teraz i Admini wedkuje.pl są w zmowie... ;)

Gdzie się tacy ludzie rodzą i kto ich robi???
(2012/12/28 19:25)

grzesiu92

Hehe. Mnie tylko zastanawia jaki on ma w tym interes...  (2012/12/28 20:16)

covent

Który to mod? (2012/12/28 20:47)

MASTINO

Który to mod?

Nie mod (moderator) tylko admin (administrator). Albo autor myli funkcje.

(2012/12/28 20:58)

avallone78

Nie ma żadnego w tym interesu. Zwykła zemsta za to że ktoś ośmielił się go za przejawy chamstwa usunąć z Forum Sumowe.
Taka mentalność, taka kultura, takie wychowanie, takie czasy. (2012/12/28 21:14)

grzesiu92

Nie ma żadnego w tym interesu. Zwykła zemsta za to że ktoś ośmielił się go za przejawy chamstwa usunąć z Forum Sumowe.
Taka mentalność, taka kultura, takie wychowanie, takie czasy.

^^^ Kaczafi byl by dumny. (2012/12/28 22:04)

użytkownik60144

to nie terror tylko brak kultury wydaje mi się że każdy szanujący się człowiek na tym forum powinien bardziej uważac na słowa no ale tak jest jak dzicz wyjdzie z buszu zero zachamowań zero kultury w dzisiejszych czsach ludziom szwankuje mózg i czasem gadają głupoty o kturych nie mają pojęcia sorka za błędy ale troszke jestem wypity tak czy inaczej życzę dużo spokoju w nowym ioby lepszym roku pozdrawiam (2013/01/01 02:44)