Zaloguj się do konta

Na rekiny żarłacze czarnopłetwe

utworzono: 2010/04/09 16:52
jajaca

Niedziela w Warszawskim zoo otwarte zostanie dla zwiedzających rekinarium, od rekinów (4 żarłacze czrnopłetwe i 1 tygrys piaskowy) będzie nas dzielić 15 cm niema się czego bać , teściową trzeba zabrać.

Razem z rekinami będzie można podziwiać inne gatunki ryb na tyle szybkich by mogły przed nimi uciec, będzie też nurek, który na oczach publiczności ma karmić rekiny nie wiem czy tak szybki jak te ryby, ale skoro ma karmić to może nie musi być szybki.

Ja się wybieram - może być ciężko z tą niedzielą, bo mam już zaplanowaną w każdym razie się postaram, bo potem mogę nie mieć okazji zobaczyć jak nurek je karmi.

[2010-04-09 16:52]

jajaca

Poprawka w niedziele prawdopodobnie będzie zamknięte całe zoo w związku z żałobą.

[2010-04-10 21:54]

kazik

A jaką wędkę należy zabrać . I na co się nastawiać : obrotówki , woblery czy wahadłówki , a może grunt i na wątróbkę ?. Może i w dzień otwarcia będzie trudno znaleźć miejsce , ale może później kiedy będzie go więcej ?. A ten nurek to chyba na zanętę tam będzie pływał ?. W końcu to portal wędkarski to możemy sobie pomarzyć jak takie okazy łowić . Bez obrazy bo na wesoło też to można potraktować i ciekawy jestem co kto wymyśli .

 

[2010-04-10 22:40]

Boberto

... kazik .. no w ten smutny dzien na prawde mnie rozbawiles :) ... ale fakt faktem ... powalczyc bym chcial ... ale wciagnac na poklad bym sie bal.
[2010-04-10 22:52]

jajaca

A jaką wędkę należy zabrać . I na co się nastawiać : obrotówki , woblery czy wahadłówki , a może grunt i na wątróbkę ?. Może i w dzień otwarcia będzie trudno znaleźć miejsce , ale może później kiedy będzie go więcej ?. A ten nurek to chyba na zanętę tam będzie pływał ?. W końcu to portal wędkarski to możemy sobie pomarzyć jak takie okazy łowić . Bez obrazy bo na wesoło też to można potraktować i ciekawy jestem co kto wymyśli .

 



Odnośnie przynęty to ja proponowałem teściową .

[2010-04-12 13:54]