Kamizelka Dragon Tech Vest Street Fishing.

/ 22 odpowiedzi / 5 zdjęć
Tech Vest - to 2 modele kamizelki z serii Street Fishing. Moim zdaniem są fajnie zrobione i z pewnością dla wielu wędkarzy okażą się jeśli nie wspaniałym rozwiązaniem, to na pewno bardzo pożytecznymi i praktycznymi kamizelkami na najróżniejsze typy łowisk.
Nie będę wam pisał litanii o zaletach i... zaletach. Jak każdy wyrób pewnie mają i wady, ale z pewnością ich udział w kamizelkach będzie znikomy. Zima to dla większości wędkarzy czas przemeblowań w sprzęcie, więc może skupicie uwagę właśnie na tych kamizelkach?
Zwróćcie proszę uwagę na obecność wymiennych torebek - to fajne rozwiązanie.

pozdrawiam, Waldek

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

w-ptak

I drugi model kamizelki Street Fishing Tech Vest - uwaga, różnią się numerem katalogowym.

Ta podana w tym poście ma nr 98-13-006.
Poprzednia - ...-005. (2018/01/02 10:02)

kaban

No nie powiem wygląda ciekawie... . (2018/01/02 19:02)

barrakuda81

Druga opcja fajna na lato.Myślę że w upał z siateczką można zakładać na gołe ciało.Przy okazji bura Wam się należy za pas biodrowy z serii Super Lite...Ulega "autodestrukcji" bo zastosowany materiał jest nieodopowiedni i niestety puszczają szwy.Trzyma się kupy ale ledwo...Ktoś chyba niezbyt wnikliwie przetestował produkt przed dopuszczeniem do sprzedaży.Mnie zauważenie jego wad zajęło ze dwa wypady nad wodę niestety...Szkoda bo pierwsze wrażenie było pozytywne. (2018/01/02 19:25)

erykom

Ta kamizelka pewnie ze 150 zł kosztuje znając ceny Dragona.Dobrze Piotr że zaczĄłeś to i ja się dołączę...Pokrowiec po kilku wypadach pruje się jak szmata,nie dziwne jak jest zrobiony z jakiegoś twardego materiału.Plecionka Maxima po kilkunastu wypadach rwała sie  jak nitka.Plecionka wysłana do Pana i do dzis zero reklamacji itp...Dobra podejscie do KLIENTA... (2018/01/02 19:43)

w-ptak

Wykonanie plecaków i pasa Super Lite było niewypałem. Niestety, podwykonawca wsadził nas na minę. Pierwsza mała partia była super, zgodnie z projektem szwy były podklejone. Dopiero drugi transport, największy, okazał się być zrobionym byle jak. Nie byliśmy w stanie wymienić u podwykonawcy takiej ilości towaru, wiele wycofaliśmy z rynku. Oczywiście podwykonawca nigdy już u nas nie zrobi interesu.
Team Dragon, Hells Anglers, Street Fishing, Dragon - te serie są świetnie uszyte. Przede wszystkim to inny materiał.
"Tutejszy" forumowicz Luxxxis (Daniel) od jesieni używa nowej serii Team Dragon X-system: plecaka, kamizelki technicznej, pasa biodrowego - możesz go wziąć na spytki o tych rzeczach.
Pozdrawiam :) (2018/01/02 19:49)

barrakuda81

To wyjaśniałoby dlaczego był w promocji:)Ten mój wyglądał dokładnie jak produkt na ostatnim zdjęciu tyle że nie "Hells Anglers" ale wersja zielona natomiast rozkład kieszeni ten sam.Rozumiem że te są już poprawnie zrobione.Sama "ergonomia" w zasadzie bez zarzutu ale marteriał...Na przyszłość bądźcie bardziej uważni w doborze kontrahentów - nie chciałbym się znowu rozczarować...:) Wygląda na to że Chińczykom trzeba uważnie patrzeć na ręce.
  (2018/01/02 20:07)

LeoAmator

Jeżeli chodzi o pasy biodrowe to powinniście, jako firma, wziąć przykład ze starej serii solognac z decathlonu, tej bez systemu "molle", tylko dołożyć jakieś szelki od siebie.Na których też można rozmieścić jakieś dodatkowe coś.
 Pojemnością nie ustępuje kamizelce a i dostęp do wszystkiego jest jak najbardziej OK .  (2018/01/02 23:17)

w-ptak

Erykom, ja nie zajmuję się reklamacjami, tym zajmuje się Serwis. Wszystko, co przysyłacie na mój adres przekazuję kierownikowi serwisu. Nie pilotuję tych spraw, ponieważ nie mam czasu na to. W sprawach reklamacji proszę kontaktować się z serwisem, telefon i adres e-mail jest dostępny na naszej stronie.
W przypadku niezadowolenia z pracy serwisu proszę napisać opinię i opis sytuacji na adres biuro@firmadragon.pl - wszystkie takie mejle trafiają do przełożonych pracowników serwisu.

Proszę nie pisać bzdur (zapewne w zdenerwowaniu) o naszych pokrowcach, że niby zrobione są z "jakiegoś" materiału, że są sztywne, że prują się jak szmata. Materiał, z jakiego wykonano pokrowce i kamizelki jest wysokiej jakości - w katalogu dokładnie podajemy nazwy - i od lat jesteśmy obecni na rynku w tym segmencie, nie tylko w Polsce, ale i w kilku krajach europejskich.

Pozdrawiam
  (2018/01/03 08:46)

w-ptak

barrakuda81 - na mój adres służbowy marketing@firmadragon.pl proszę przyśłij mi swój adres korespondencyjny, wyślę ci do obejrzenia 2-3 rzeczy. Obejrzysz, pomacasz, pochwalisz lub skrytykujesz. Ale najważniejsze - dotkniesz i sprawdzisz osobiście. Waldemar (2018/01/07 14:49)

w-ptak

LeoAmator - dzięki za podpowiedź. :) (2018/01/07 14:54)

luxxxis

"Tutejszy" forumowicz Luxxxis (Daniel) od jesieni używa nowej serii Team Dragon X-system: plecaka, kamizelki technicznej, pasa biodrowego - możesz go wziąć na spytki o tych rzeczach.
Pozdrawiam :)

I tu się zgodzę,plecaki czy inne gadżety z serii TD są w dechę.
Zamki porsche,materiał można utopić w błocie a po praniu jak nowy,smrodu nie trzymają,nic się nie strzępi,nie rozłazi,dwa lata łażenia po krzakach i jeżynach  w deszczach,śnieżycach czy mega mrozach a mojemu TD nawet brewka nie tykła.
Zerowe zużycie,mógłbym go jako nowy opierdzielić.

TD x system to jego klon po lifcie,dodano same dobre rzeczy-kieszenie,schowki kużwa jakieś,spinki zapinki ...Nie polecam osobom z adhd czy tym co mają dobrą acz krótką pamięć-jak coś schowiesz to znależć nie idzie...:)
Podobnie w kamizeli TD- odnalezienie jedynej zapalniczki czy kluczyków do auta jest wyzwaniem.
TD x poniżej w tle. (2018/01/07 16:22)

kaban

Lux ja stojąc na środku rzeki znam na pamięć każdą kieszonkę, bądź kieszoneczkę w swojej kamizelce... . Dobra kamizelka to podstawa jak dla mnie bo łowię w małych rzekach i komfort przemieszczania się przez wszelakie zarośla i strome brzegi weryfikuje użycie danego sprzętu. (2018/01/07 18:54)

luxxxis

Plecionka Maxima ....

Zara zara...dopiero teraz coś mi zaświtało...
Mówisz o tej którą ci podesłałem czy o tej 1-szej,czy o obu? bo coś mi nie gra... (2018/01/09 18:09)

erykom

Luxxx o tej pierwszej mówię-do dziś zero odp :) Możliwe że pomyliłem nazwy ale wiemy że o Dragona chodzi :) (2018/01/09 18:52)

luxxxis

Magnum4X--kupiona za moją namową,za moją namową reklamowana to i na własną klatę wziąść to trzeba-Przepraszam.
Oby jej następczyni-maxima okazała się warta twojego zachodu.
Pozdrawiam. (2018/01/09 19:24)

erykom

Luxxx nie Tyś winny (2018/01/09 19:56)

luxxxis

Spoko,wiem przecie.
Gwoli ścisłości--Magnum 4x używam regularnie,dobra budżetowa plećka i nigdy nie miałem z nią problemów,dlaczego twoja rypła?
Tego nie wie nikt,droga od firmy dragon do klienta wiedzie przez szereg różnych czynników-transport,sklep,hurtownia itd...Możliwości aby coś jej się stało jest multum,od zleżenia w bardzo wysokiej temperaturze poprzez kontakt z jakimiś oparami olejów napędowych a na zwykłym przeterminowaniu kończąc.
Nie ma firmy i produktu wolnego od czegoś takiego,nawet merc czy porsche czasami się rozkraczy tuż przed salonem. (2018/01/10 15:30)

w-ptak

erykom - wczoraj rozmawiałem z kierownikiem serwisu,potwierdził, ze lada dzień wysyła Ci nową plecionkę (wcześniej przez 3 tygodnie mieliśmy inwentaryzację i nie sposób było pobrać z magazynu nowa plecionkę).

Waldemar Ptak, pozdrawiam :) (2018/01/11 10:07)

erykom

No Panie Waldku plecionka w końcu doszła.Na testy przyjdzie czas wiosną ale już zrobiłem pierwsze próby wytrzymalościowe i jest ok.Tamta plecionka co podeslałem to widocznie zleżaly szrot na magazynie.Dziekuję za pozytywne załatwienie sprawy Panu i Luxxx-owi ! Pozdrawiam! (2018/01/22 20:11)

luxxxis

No Panie Waldku plecionka w końcu doszła.Na testy przyjdzie czas wiosną ale już zrobiłem pierwsze próby wytrzymalościowe i jest ok.Tamta plecionka co podeslałem to widocznie zleżaly szrot na magazynie.Dziekuję za pozytywne załatwienie sprawy Panu i Luxxx-owi ! Pozdrawiam!

A jednak :) Nie taki wilk zły jak go co niektórzy malują.
Nie kupiłeś w firmie ale na klatę to wzieli,dbałość o klienta nie dla wszystkich się kończy wraz z trzaskiem szuflady w kasie fiskalnej. (2018/01/23 10:25)