Na pstrągi w lubuskim

/ 4 odpowiedzi
Witam. No i zaczął się sezon. Będzie to mój pierwszy sezon z pstrągiem. Tylko nie wiem gdzie się na nie wybrać. Myślałem o Pliszce. Bardzo urokliwa, dzika rzeczka i podobno rybna. Kawałek dalej płynie Ilanka, podobna do Pliszki. Jak ktoś może wie coś na ten temat, to prosze o info. Każda wskazówka jak, gdzie i na co "w lubuskie pstrągi" na pewno się przyda. Dziękuję i pozdrawiam
mieciu79


Robert dobre miejsce jest od jeziora Ratno,w górę rzeki do mostu drogowego.Można dorwać ponad dwu kilowca,najlepszą przynętą jest obrotówka. (2009/01/08 18:49)

mieciu79


Chodzi oczywiście o Pliszkę. (2009/01/08 18:53)

robson_so1


I tak też właśnie słyszałem. Podobno najlepsze sa dwa odcinki -górny, od Kosobudek do Pliszki i dolny od Sądowa do ujcia do Odry. I tak jak mówisz, można dostać na tych odcinkach ładnego tęczaka. Już się nie mogę doczekać kiedy się tam wybiorę... (2009/01/08 20:32)

pttys


Robert ja pstragi łowie z przypadku ale znam bankowe miejsca najpewniejsze i najlepszy dojazd to z Krosna na Bielow Czetowice BUdachow Dbrosułow a od dobrosłowia 6 km przez las droga ujdzie jak na nasze szowary jedziesz na debrznice tam do mostu drogowego na pliszce 10 m za mostem po lewej stronie jest eldorado jest tam troche chodowlanego ale i pokazny teczak sie trafi oczywiscie Pliszka na tym odcinku to rzeka gorska a blisko jest tez chodowla pstraga przy niej niema co sie meczyc co rzut to ryba tyle ze nie wymiarow idz w doł rzeki tak jak jest wydeptane narka (2009/05/08 22:10)