Na jakie ryby są gumy

/ 28 odpowiedzi
tedy70

Ja nigdy nie dobieram przynęt pod rybę, tylko pod warunki panujące na łowisku i pod to jakie miejsca chcę obłowić. Nie da się tą samą przynętą obczesać płycizny między główkami i obstukać głębokiego dołka za główką.
a jak tam ostatnio u Ciebie na rzece? bo u mnie to total lipa,na pięć wypadów jeden szczupły ale to po pierwszych zimnych dniach bo ostatnio to wogóle, wedóg mnie to przez te upały ryba gdzieś się schowała,10 stopni w nocy 22,5 w dzień porażka

,.pozdrawiam

Szczupaków łowię sporo, ale trudno o jakieś okazy. W tym roku tylko dwa pow. 2kg. Reszta to niewymiarki albo ledwo wymiarowe ale zabawa jest dobra. Za to okonie biorą ładne. Takie od 30+ trafiają się dość często. Prawie zawsze coś tam złowię, ale zdarzają się dni gdy próżno doczekać się jakiegokolwiek pobicia. Na to chyba nie ma rady. Pozdrawiam. (2013/10/15 11:48)

bartek991112

Ja raz na główkę jigowo założyłem rosówkę i złapałem szczupak 40cm. (2013/10/17 21:24)

użytkownik142935

Ja raz na główkę jigowo założyłem rosówkę i złapałem szczupak 40cm.

Ja też jeszcze podczas  studiów na główkę źle założyłem gumę i złowiłem bobasa. (2013/10/17 21:34)