Zaloguj się do konta

Na ile wędek można łowić ?

utworzono: 2012/07/18 15:00
garbik23145

Mam problem bo niektórzy mówią ,że wolno łowić na 1 wędkę a inni na 2 w role nie wchodzi spining tylko grunt i spławik. Mam 14 lat i nie wiem w końcu na ile mogę łowić.
Z góry dziękuje za odpowiedź:)
[2012-07-18 15:00]

czarnamamba9019

jezeli masz karte to na dwie warunek: 2x splawik , 2x grunt badz splawik i grunt. A spining tylko jedna wedka:D pozdro i polamania kija badz dwoch;p

[2012-07-18 14:04]

garbik23145

dziekuje [2012-07-18 16:03]

lysywedkowicz

Poczytać regulamin i wszystkiego się dowiesz .Lenistwo czasem potrafi przerazić ... [2012-07-18 18:05]

getka

tak jak wyżej napisano wszystko zależne od metody jaką będziesz łowił.
[2012-07-18 19:21]

garbik23145

spławik i grunt
[2012-07-18 20:22]

ekol

Zależy też czy łowisz na wodach PZW, czy też na prywatnej. Bo jeśli na prywatnej i właściciel wyraża zgodę, to nawet na 10.
[2012-07-19 09:47]

marcin4321

No czyli jedziesz na jeziorko powędkowac sobie, wtedy rzucasz wedke na grunt i na splawik i wszystko gra - masz takie prawo.
Innego razu jedziesz i rzucasz dwie wędki gruntowe i tez wszystko gra, zaś jedziesz sobie 3 raz powędkowac i łowisz na 2 wedki spławikowe i tez wszystko gra i buczy.
A jesli jedziesz na prywatne łowisko, lub na jakis staw znajomego lub stawy hodowlane to mozesz łowic nawet na 10 wedek jakich chcesz :P
No a jesli chodzi o spinning lub na zywca to tylko jedna moze byc.
[2012-07-19 10:26]

Qoorchuck

No czyli jedziesz na jeziorko powędkowac sobie, wtedy rzucasz wedke na grunt i na splawik i wszystko gra - masz takie prawo.
Innego razu jedziesz i rzucasz dwie wędki gruntowe i tez wszystko gra, zaś jedziesz sobie 3 raz powędkowac i łowisz na 2 wedki spławikowe i tez wszystko gra i buczy.
A jesli jedziesz na prywatne łowisko, lub na jakis staw znajomego lub stawy hodowlane to mozesz łowic nawet na 10 wedek jakich chcesz :P

Żywce mogą być dwa... [2012-07-19 10:43]

adamek19969

grunt i grunt albo spławik i spławik albo spławik i grunt. Jak spinning to tylko spinning [2012-07-19 11:10]

marcin4321

Żywce mogą być dwa...

aha. no to przepraszam : )

[2012-07-19 13:14]

Roxola

Mam problem bo niektórzy mówią ,że wolno łowić na 1 wędkę a inni na 2 w role nie wchodzi spining tylko grunt i spławik. Mam 14 lat i nie wiem w końcu na ile mogę łowić.

Sztuką jest tak łowić ryby, żeby dwóch nie było potrzeby rozkładać i do tego powinieneś dążyć.Mam więcej jak 14 lat i nigdy jeszcze nie łowiłam na dwie wędki. Zdecydowanie jedna wędka mi wystarcza, bo ryba na haczyku jest zawsze.

[2012-07-19 18:41]

Mija

Sztuką jest tak łowić ryby, żeby dwóch nie było potrzeby rozkładać i do tego powinieneś dążyć.Mam więcej jak 14 lat i nigdy jeszcze nie łowiłam na dwie wędki. Zdecydowanie jedna wędka mi wystarcza, bo ryba na haczyku jest zawsze.

Kochana powiedz to starym wędkarzom spotkanym nad wodą :)
Ja ostatnio zaczęłam łowić na dwie - mój ukochany spławik i teraz doszedł lekki gruncik. Jak nie jedno to drugie ;) [2012-07-19 18:49]

Roxola

Wiesz Mija, ja zwykle operuję spławikiem i non stop jest zajęcie...Powiem Ci szczerze, że mogłabym mieć trudności z ogarnięciem dwóch :) wędek. [2012-07-19 18:52]

Esox_lucius1988

nie zebym tutaj cos domniewał, ze niby nie umiesz łowic gruntówka, bron Boze. ale jesli chodzi przejscie z 1 na 2 wedki.. strach ma wielkie oczy. poradziłabys sobie lepiej niz niejeden [2012-07-19 18:58]

2 miliony wędek .
[2012-07-19 19:00]

Mija

Wiesz Mija, ja zwykle operuję spławikiem i non stop jest zajęcie...Powiem Ci szczerze, że mogłabym mieć trudności z ogarnięciem dwóch :) wędek.

Nie mówię, że nie. Gruncik sobie czeka na coś innego po prostu :)

(A starych mam na myśli dosłownie starych)

[2012-07-19 19:00]

Roxola

nie zebym tutaj cos domniewał, ze niby nie umiesz łowic gruntówka, bron Boze. ale jesli chodzi przejscie z 1 na 2 wedki.. strach ma wielkie oczy. poradziłabys sobie lepiej niz niejeden

Kolego źle zrozumiałeś mój post... na spławik wyciągam tyle rybek, że brak czasu nawet pomyśleć o drugiej wędce.Co do nauki i prób to jeszcze nie próbowałam na muchę, ale w tym sezonie to się zmieni :) [2012-07-19 19:03]

Mija

Jednym słowem, Ci co nie potrafią łowić i ich metoda nie przynosi efektów muszą łowić na dwie wędki ;) [2012-07-19 19:09]

Roxola

Nie Mija, jeżeli zarzucisz na grunt to oczywiste, że czekasz, ale czy nie lepiej młodemu człowiekowipodpowiedzieć doskonalenie techniki, niż obstawienie się wędkami ? [2012-07-19 19:12]

Kowal73

Cześć Gabrielu,,ja tam sobie łowię na dwie,jedna na rosówkę druga na groch:)no w końcu na coś się skusi:)  [2012-07-19 19:17]

roman76

kurde miejsce z fotki jakieś mi znajome możesz napisać co to za woda?
[2012-07-19 20:03]

JKarp

Cześć Gabrielu,,ja tam sobie łowię na dwie,jedna na rosówkę druga na groch:)no w końcu na coś się skusi:) 

CześćWidzę, że i dla Ciebie coś do kuszenia się znajdzie. Ale chyba żebyś się skusił to nie trzeba długo czekać ;-)JK [2012-07-19 20:10]

garbik23145

Jednym słowem, Ci co nie potrafią łowić i ich metoda nie przynosi efektów muszą łowić na dwie wędki ;)

O nie bo na przykład ja zarzuce na grunt na karpia a na sławik płotki i i nne rybki rozumiesz.:P
Elektryczny sygnalizator powie ci kiedy zaciąć i już no nie:)
[2012-07-19 20:55]

Pitbul

Cześć Gabrielu,,ja tam sobie łowię na dwie,jedna na rosówkę druga na groch:)no w końcu na coś się skusi:) 

:))))Zbychu zabrakło dopiska: "zdjęcie zawiera lokowanie produktÓw" :))))Się młodzież napatrzy i zamiast myśleć czy jeden czy dwa kije - uda się pod namiot ;)pozdrowionkaT. [2012-07-19 22:22]

Roxola

i.... kupi Mitsubishi  ;) [2012-07-19 22:27]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia