Zaloguj się do konta

Na dwie czy na jedną wędkę 15 letni wędkarz ?

utworzono: 2012/07/11 12:55
ryukon1975

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to ,że młodzi co roku idą do  kół by opłacić składki lub też się do nich zapisać i papiery wyrobić a nie potrafią porozmawiać z zarządem koła na tamaty na które nie znają do końca odpowiedzi.
Jakieś spiningi od 16 lat , czy można na dwie wędki itd. 

A może teraz już faktycznie niema żadnych egzaminów, po karty wędkarskie idzie się do sklepu , po pozwolenia również, a koła Pzw nie istnieją ?:)
Rozumiem młodych, którzy nie rozumieją jakiegoś zapisu z Rapru , sam kiedyś nie potrafiłem ich poprawnie interpretować , ale są tacy, którzy z tego co napiszą w poście, można wywnioskować, że o takim czymś jak Rapr w życiu nie słyszeli.




Jak z nim porozmawiać?
Skarbnik pracuje na budowie,prezes jest urzędnikiem gdzieś tam,myślisz że mają czas i ochotę rozmawiać z wędkarzami?
Piszesz idą do kół opłacić składki a co to jest to koło?Udostępnione na kilka dni pomieszczenie w Urzędzie Gminy.
Tak wygląda większość kół małych kół bo skąd mają wziąć kasę na swoją własną siedzibę.Ludzie w zarządzie też nie mają czasu na rozmowy z wędkarzami.
Więc mnie wcale nie dziwi że młody wędkarz nie ma kontaktu z tzw. kołem,zarząd ledwo znajdzie kilka godzin w roku by "zarybić" czyli wrzucić trochę ryb do wody.Dodam że mnie to nie dziwi bo gdyby mi kazano pracować w zarządzie koła na obecnych warunkach to też bym nie miał na to czasu.:)
Co do egzaminu to został tylko wyzysk czyli trzeba za egzamin zapłacić zdawać nie trzeba  za takie coś czyli branie kasy za fikcyjny egzamin  można już podać PZW do sądu.
[2012-07-14 10:21]