Zaloguj się do konta

Na co z amurem?

utworzono: 2014/06/02 12:31
MgBastekPL

Wszystkim dzięki za rady z wyholowaniem amura,skoro wiem już jak go wyholować,nie wiem na co go złowić? Amur wziął mi tylko raz ponieważ amura w tej wodzie jest bardzo mało,ale występuje tam wielka populacja karpia.







PS.Próbowałem już na truskawkę i nic. [2014-06-02 12:31]

molibdenowyM22

Kukurydza na włosie podnisioną jednym sztucznym ziarnem.Polecam kukurydzę pływającą ESP.
[2014-06-02 12:46]

zbynio 33

Witam :). O ile z holem amura nie było większego problemu o tyle z nastawieniem się na amura przy dużej ilości karpia może być kłopotliwe. Jeśli to nieduży zbiornik to łatwo zlokalizować amury. Nikt Ci nie poda recepty na co go złowić jednoznacznie, ale pisałeś że na zbiorniku jest trzcina to pewnie nią się żywi, to może coś w kierunku kulek na bazie zielska. Było na forum o sałacie i śliwkach itd..... Warto poczytać sobie i próbować na wszystko. Kiedyś łowiłem na zbiorniku, gdzie amury brały na pływającą skórkę od chleba i karpie nie wchodziły specjalnie w paradę. Ja ogólnie najwięcej złowiłem amurów na kukurydzę.....
[2014-06-02 13:27]

darek-salamon

Sa atraktory o zapachu trawy ale bardzo drogie.Do zanety dodaj kukurydzę slodka z cientymi rosowkami i zapach jak najbardziej Tatarak.Amury lubia bardzo pedy tataraku.Zapach na tyle skuteczny ze wabi karpie i liny. [2014-06-02 13:53]

Jędrula

Wszystkim dzięki za rady z wyholowaniem amura,skoro wiem już jak go wyholować,nie wiem na co go złowić? Amur wziął mi tylko raz ponieważ amura w tej wodzie jest bardzo mało,ale występuje tam wielka populacja karpia.







PS.Próbowałem już na truskawkę i nic.      Co to znaczy ,że próbowałeś na truskawkę ? Ile razy ? Karmiłeś dłużej czy łowiłeś z lotu ?


[2014-06-02 14:14]

ryukon1975

Na co z amurem?


Na grilla. :)

[2014-06-02 14:20]

ryukon1975

Na co z amurem?


Na grilla. :)

[2014-06-02 14:20]

Jędrula

Na co z amurem?


Na grilla. :)

 

 

 

 

 

 

Prawda , amur jest pyszny z grilla .



[2014-06-02 14:23]

Witam . Mnie sprawdziła się spirulina [jako dodatek do zanęty i kukurydzę przynętową gotuję z dodatkiem spiruliny i cukru]Mam już kupiony dodatek kelp ale jeszcze nie sprawdzałem , spirulinę i atraktory stosuję z carp zooma . Te dodatki wabią amura ale inne ryby też nie pogardzą tym  smakiem [2014-06-02 16:03]