Zaloguj się do konta

Na co w maju na Wisłokę ?

utworzono: 2012/04/30 10:24
xxxczokxxx

jak w temacie chodzi mi o metode grunt lub spławik , na jaką przynęte na jaka rybe i w wolnym uciagu wody czy w szybkim chodzi mi konkretnie o koniec marca i poczatek maja konkretnie bd łowił mam nadzieje od dzisiaj od 18 do jutra do 10 rano
[2012-04-30 10:24]

covent

Proponuje najpierw wytrzeźwieć. [2012-04-30 10:54]

alejki

Zgadzam sie, wytrzezwiej albo idz do szkoły kolego,

Podobno Skalar najlepiej bierze na przełomie lutego i listopada :)

Żyje min. w rzekach, nie potrzebuje krystalicznie czystej wody, i jest niezwykle drapiezny.

[2012-04-30 11:06]

xxxczokxxx

Proponuje najpierw wytrzeźwieć.

czemu wytrzeźwieć , sory za dubel i prosze o polaczenie lub usuniecie jednego tematu
[2012-04-30 12:50]

mielec

Jak na Wisłokę to bierz czerwone, białe, kukurydze. Nie ważne czy to grunt czy spławik, no chyba że złapiesz gdzieś pijawkę też dobra. Na jaką rybę, taką jaka regulamin pozwala:):):)
Teraz można połowić płocie, jazie, klenie leszcze szykują się do tarła, okoń, szczupły.

Weź ze sobą również zanętę polecam trapera na karpiowe rzeka. Sprawdza się bardzo dobrze. Ustaw się przy lekkim uciągu lub stojącej z przepływem. Może w tym tygodniu się wybiorę na Wisłokę.
[2012-04-30 13:16]

xxxczokxxx

Jak na Wisłokę to bierz czerwone, białe, kukurydze. Nie ważne czy to grunt czy spławik, no chyba że złapiesz gdzieś pijawkę też dobra. Na jaką rybę, taką jaka regulamin pozwala:):):)
Teraz można połowić płocie, jazie, klenie leszcze szykują się do tarła, okoń, szczupły.

Weź ze sobą również zanętę polecam trapera na karpiowe rzeka. Sprawdza się bardzo dobrze. Ustaw się przy lekkim uciągu lub stojącej z przepływem. Może w tym tygodniu się wybiorę na Wisłokę.

serdecznie dziękuje za informacje i życze połamania kija na rybie
[2012-04-30 15:41]