Mystery Tackle Box

/ 4 odpowiedzi
Trafiłem niedawno na całkiem fajny pomysł z USA. Przedsięwzięcie nazywa się Mystery Tackle Box i możecie obejrzeć go pod tym adresem:
http://mysterytacklebox.com/
W skrócie polega to na wykupieniu abonamentu za 15 baksów miesięcznie (wysyłka do USA darmowa), które to pieniądze są w całości przeznaczane na nowatorskie, mało znane przynęty. Abonent otrzymuje w miesiącu jedną paczkę z paroma gadżetami, przynętami itp. z zastrzeżeniem, że owa paczka warta jest przynajmniej 15$.
Napisałem już do nich zapytanie, czy wysyłają do Europy, a jeśli tak to jaki jest koszt takiej wysyłki. Moim zdaniem to fajny sposób na przetestowanie mało znanych przynęt i kupienie czegoś, co u nas jest ciężko dostępne, z drugiej strony wydaje mi się że niektóre przynęty są dostosowane do amerykańskich ryb - spójrzcie choćby na żabę z najnowszego pudła. Ciekawa rzecz, ale nie wiem czy odległość między sterem a hakiem nie jest zbyt mała - o ile bassom raczej nie przeszkadza, to już nasze szczupaki i okonie mogą mieć problem z podchwyceniem takiej przynęty.
Draq

15$ czyli na nasze jakieś 45zł i za te 45zł na pewno lepiej jest kupić sprawdzone przynęty w Polsce :) Takie jest moje zdanie. Wyślą Ci paczkę gumek kilka haczyków i tyle. Ja bym się tam nie spodziewał skarbów :) (2013/02/21 20:47)

użytkownik120039

15$ czyli na nasze jakieś 45zł i za te 45zł na pewno lepiej jest kupić sprawdzone przynęty w Polsce :) Takie jest moje zdanie. Wyślą Ci paczkę gumek kilka haczyków i tyle. Ja bym się tam nie spodziewał skarbów :)
Co do "sprawdzone przynęty" nie był bym aż tak konserwatywny gdyż w 90% najwięcej łowią Ci co najwięcej kombinują. Oczywiście kombinacja musi zmierzać w dobrym kierunku... :) Ja bym chętnie "pobawił się" tą rosówą z pasiakami.... Może "ściepa"??? ;) 
(2013/02/21 21:14)

wiktor-badowski

Możecie zobaczyć poprzednie edycje, gwarantuję że nie jest to "paczka gumek i kilka haczyków", a dość nowatorskie, interesujące przynęty/drobiazgi :)
Ściepa bardzo chętnie, napisałem do nich wiadomość z zapytaniem o wysyłkę do Europy. Fajnie byłoby uruchomić lokalną wersję tej inicjatywy. (2013/02/21 22:42)

wiktor-badowski

Niestety jeszcze nie wysyłają do Europy, ale sprawa jest rozwojowa - być może z czasem to się zmieni. (2013/02/23 11:41)