Zaloguj się do konta

Mysłaków koło Łowicza kłusownictwo na stawach

utworzono: 2012/09/11 11:58
menta101

czesc witam wszystkich obecnych ostatnio zauwazylem ze na jednych ze stawow w myslakowie sa zastawione drgawice gdzie sa straz wedkarska czy oni tam nie sprawdzaja czy sie boja klusownikow a do zwyklego wedkarza sie przypierdzielaja o byle co .ps a nawet widzialem tego kolesia co pinowal ta drgawice jakie sluzby mam poinformowac jezeli jeszcze raz takie sytacja mi sie przytrafi ?
[2012-09-11 11:58]

JKarp

CześćPobliskie przedszkole i żłobek ;-)
Tych Panów masz powiadomić:http://www.teleadreson.pl/panstwowa-straz-rybacka-komenda-wojewodzka-lodz-db0cd2f2b6.html
JK [2012-09-11 12:13]

krzysztof-czajk

a jak wędkujesz na Mysłakowie to jakie ryby łapiesz? jeszcze tam nie byłem a planuję się tam wybrać...
[2012-09-11 14:39]

grisza-78

Jesli nie masz tel do PSR to zadzwon pod 112,Nawet jesli koleś,który pilnuje sieci okaże sie rybakiem,a nie kłusolem,to policja ci nic nie zrobi.Miałem już podobną sytuację,przyjechała policja,kolesie o których myslałem,że są kłusolami okazali się karpiarzami,którzy wywozili zanętę na łowisko,a boję które wydawały mi się być pływakami od sieci okazały się być "markerami",czyli punktami oznaczającymi miejsce zanęcenia.Nie bój się policji i interweniuj!
[2012-09-11 15:31]

Siedzą przed komputerem, ha,ha. [2012-09-11 15:47]

waldas28

witam,możesz tam złapać karpika,karasia a i amur też się zdarza.Słyszałem też o ładnych linach.
[2012-09-11 16:17]

MASTINO

czesc witam wszystkich obecnych ostatnio zauwazylem ze na jednych ze stawow w myslakowie sa zastawione drgawice gdzie sa straz wedkarska czy oni tam nie sprawdzaja czy sie boja klusownikow a do zwyklego wedkarza sie przypierdzielaja o byle co .ps a nawet widzialem tego kolesia co pinowal ta drgawice jakie sluzby mam poinformowac jezeli jeszcze raz takie sytacja mi sie przytrafi ?

Nie istnieje STRAŻ WĘDKARSKA. Jest STRAŻ RYBACKA i każdy wędkarz powinien mieć przy sobie numery telefonów do tych służb. Masz? Po fakcie to zawsze pełno pretensji, a znad łowiska nie ma kozaka do dzwonienia, tylko potem historie niesamowite. A do twojej wiadomości @lin66, to strażnicy rybaccy, zwłaszcza społeczni, mają swoje życie, swoje zajęcia, rodziny i również komputery, przed którymi wolno im siedzieć kiedy i ile chcą. Większość strażników nawet tych przed komputerami, jest gotowych na każdy telefon od wędkarza o kłusownikach, natychmiast wstać sprzed komputera, wsiąść w SWÓJ samochód i poświęcić SWÓJ prywatny czas na złapanie delikwenta, albo chociaż na zdjęcie im i zabranie narzędzi kłusowniczych. Ty to potrafisz? Zapewne.

[2012-09-11 18:07]

alivio45

Nie istnieje STRAŻ WĘDKARSKA. Jest STRAŻ RYBACKA i każdy wędkarz powinien mieć przy sobie numery telefonów do tych służb. Masz? Po fakcie to zawsze pełno pretensji, a znad łowiska nie ma kozaka do dzwonienia, tylko potem historie niesamowite. A do twojej wiadomości @lin66, to strażnicy rybaccy, zwłaszcza społeczni, mają swoje życie, swoje zajęcia, rodziny i również komputery, przed którymi wolno im siedzieć kiedy i ile chcą. Większość strażników nawet tych przed komputerami, jest gotowych na każdy telefon od wędkarza o kłusownikach, natychmiast wstać sprzed komputera, wsiąść w SWÓJ samochód i poświęcić SWÓJ prywatny czas na złapanie delikwenta, albo chociaż na zdjęcie im i zabranie narzędzi kłusowniczych. Ty to potrafisz? Zapewne.

No i lepiej przepisów się uczyć Mastino przy tym komputerku, bo słabo z tym u pana.
Nikt nie karze wam jeździć, ani pełnić obowiązków SSR. Nie podoba się, zrezygnować.

[2012-09-11 18:36]

Większość strażników nawet tych przed komputerami, jest gotowych na każdy telefon od wędkarza o kłusownikach, natychmiast wstać sprzed komputera, wsiąść w SWÓJ samochód i poświęcić SWÓJ prywatny czas na złapanie delikwenta, albo chociaż na zdjęcie im i zabranie narzędzi kłusowniczych.

Mastif oczywiście prawie bym się z tobą zgodził , ale przesadziłeś z tą większością, kolego nie większośc strażników tylko mniejszośc, i ty dobrze o tym wiesz w porównaniu z innymi ssr którzy nie wiedzą  o co  w tym wszystkim chodzi.

[2012-09-11 18:45]

MASTINO

No i lepiej przepisów się uczyć Mastino przy tym komputerku, bo słabo z tym u pana.
Nikt nie karze wam jeździć, ani pełnić obowiązków SSR. Nie podoba się, zrezygnować.

Przepisy, to ja znam duzo lepiej niż ty, jestem pewien. Przepisy mają coś wspólnego z tym wątkiem, czy zwary szukasz? A gdzie w moim tekście widzisz jakieś narzekanie? Stwierdziłem fakt, że wstaję i jadę jak trzeba, a nie pitole przed kompem drwiąc i szukając dziury w całym, ratunku u strażników tak ja np. ty. Nie podoba się? Wstąp do SSR, naucz nas jak coś potrafisz oprócz kpin i prowokacji. Proste. No ale watpię, bo do tego potrzebne są "nabiały". Mnie tu każdy zna. A ty kim jesteś? Kolejny czy stary prowokator na forum od dwóch tygodni? Dla mnie i innych na forum nikim. Wymień mi przepisy, z którymi u mnie słabo i podeprzyj je argumentami. 

[2012-09-11 18:51]

MASTINO

Większość strażników nawet tych przed komputerami, jest gotowych na każdy telefon od wędkarza o kłusownikach, natychmiast wstać sprzed komputera, wsiąść w SWÓJ samochód i poświęcić SWÓJ prywatny czas na złapanie delikwenta, albo chociaż na zdjęcie im i zabranie narzędzi kłusowniczych.

Mastif oczywiście prawie bym się z tobą zgodził , ale przesadziłeś z tą większością, kolego nie większośc strażników tylko mniejszośc, i ty dobrze o tym wiesz w porównaniu z innymi ssr którzy nie wiedzą  o co  w tym wszystkim chodzi.

Na tym forum jest strażników kilkunastu, Osobiście poza forum znam w Polsce kolejnych kilkunastu. Sami u siebie w powiecie mamy ponad 40-tu. I wiem, że żaden z nich NIGDY nie odmówił interwencji jeśli o taką jakiś wędkarz poprosił, a jeśli sam nie był w stanie z jakiegos powodu, to natychmiast informowali o zdarzeniu kolejnych, którzy mogą pojechać i pomóc. Inni, ci olewacze, nieroby, z szeregów strażników poprostu wylatują z hukiem. To samo powie ci @Sniper64, @jogi, @Jurek i pozostali na forum, a przede wszystkim ci "cywilni" wędkarze, którzy dzwonili do takich jak my i zawsze otrzymali pomoc. Czy noc, czy ulewa, snieżyca, mróz, nigdy nie odmawialaiśmy. Czyli już tylko z mojego środowiska jest prawie setka takich. A jak ktos zna, wie, widzi nierobów w SSR, to zrobić trzeba wszystko, żeby im zerwać blachy i pogonić w .........dada.

[2012-09-11 19:01]

Piotr 100574

myślę że założyłeś wątek aby zwrócić na siebię uwagę ,bo chyba trzeba być z księżyca żeby zadawać tak głupie pytania ,jakie służby mam poinformować ?????????????????to nawet dziecko wie że na bandziorów dzwonimy na policję ,zakładacie takie wątki żeby wojenki były czy jak??????????????????????i za czym mi głupio odpiszesz to przeczytaj to co napisałeś
[2012-09-11 19:19]

Piotr 100574

i jeszcze ci tylko napiszę że łowisz chyba nie legalnie bo w polsce w większości zezwoleń są numery telefonów do PSR ,czy się mylę ???????przejrzyj zezwolenie o ile takie posiadasz :)))))))))))))
[2012-09-11 19:22]

krzysztof-czajk

waldas28 a złapałeś coś tam ostatnio, bo ja w naszym okręgu z wyciągnięciem czegoś większego mam problemy...
[2012-09-11 21:56]

jurek

Bardzo ważne telefony do PSR , Policji , Straży Leśnej

Tu są podane telefony do wszystkich posterunków  PSR .

Zgadzam się z Maciejem i Piotrem .......... .MASTINO , zugspize .
[2012-09-12 10:12]

kamil11269

nawet na policję możesz zgłosić
[2012-09-16 12:35]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia