Multispecies Fishing

Witam Wszystkich. Jestem nowy na forum zatem jest to też mój pierwszy post.Wypadało by się zatem przedstawić: Mam na imię Bartek jestem z Kutna (woj. łódzkie) i oczywiście łowienie ryb to moja pasja. Dziś wędkarstwo dzieli się na wiele wyspecjalizowanych metod, sa karpiarze, spinningisci, spławikowcy, muszkarze i można by tak jesze sporo powymieniać.I tu przechodze do tematu mojego postu. Nie ma co się oszukiwać każdy lubi łowić okazy i ja też lubie ale najwiecej radości sprawiaja mi nowe gatunki ryb.Domyślam się też że nie każdy wędkarz zdradzi swoje ulubione łowisko, mimo wszystko mam prośbę jeśli w waszej okolicy jest szansa na złowienie krtórejś z wymienionych ryb chętnie odwiedze to miejsc tylko po to żeby złowić nowy gatunek.kilka z nich to gatunki inwazyjne także liczę że nie będzie żal podzielić się wiedza o takim łowisku. A o to "poszukiwane" przeze mnie gatunki: czebaczek amurski, trawianka, ciernik, cierniczek, świnka, rozpiór, muławka amerykanska, bass słoneczny, miętus, sum afrykański i babka(bycza, łysa,szczupła) Z góry dziękuje za pomoc i mam nadzieję że również będę mógł pomóc w przyszłości.