Multiplikatory z Chin

/ 3 odpowiedzi
Witam !
Chciałbym usłyszeć Wasze zdanie o baitcasterach kupionych bezpośrednio z Chin. Wiadomo jak to można zrobić, trochę się czeka ale koszt tej paczki oscyluje około 100 -150 zł. Za coś prawie identycznego w Polsce trzeba zapłacić kilka razy wiecej. Właśnie, identyczne czy prawie...dużo znaczy. Może ktoś ma wyrobione zdanie na ten temat. Ponoć i markowe młynki robione są w Chinach wiec...?
Będę wdzieczny za odpowiedź .
kolo-sobi


Kup i sprawdź. Pewnie znajdą się przeciwnicy chińskiego sprzętu, ale dawno się nauczyłem, że przepłacać w większości przypadków nie ma sensu za napis. (2019/02/21 09:20)

51Marek


Jeszcze kilkanaście miesięcy temu, w dobrym tonie było wybrzydzanie na "chińszczyznę" telefonową. A dzisiaj ... A poza tym, wystarczy zajrzeć do najbardziej markowych urządzeń "firmowych", by przekonać się, że 90% ich składników ma nadruk "made inPRC" lub made i China". (2019/02/21 18:01)

grisza-78


Sprzęt do baitcastingu z Chin, to ten sam, który kupisz wszędzie. Multiplikatory są tej samej jakości, co produkowane gdzieś indziej. Czyli dla przykładu - Daiwa Tatula z Chin, nie jest gorsza od tej z Japonii. Oprócz Chin, duże firmy składają także sprzęt, np w Malezji. Do tego będzie taniej, bo wyrób nie przechodzi przez następnych kilka rąk, jak importer, hurtownia , no i finalnie sklep. (2019/02/26 22:08)